Rekomenduojami pranešimai

Aš nesuprantu, kaip gali būti kažkoks nusivylimas, kaip Capcom praktiškai dirba dėl visų fanų: RE7 visiškai naujas bandymas FPS žanre, RE2 Remake tiem kas nori klasikinio Resident Evil, RE Umbrella Corps tiem kas nori online pasitaškymo ir turbūt ateityje sulauksim dar kokios naujos Revalations dalies. Ko dar reikia? Resident Evil RTS? :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na man keistas toks mąstymas: "kopija pt ar outlasto", tai tada visi žaidimai yra kažkieno kopija, pirma RE dalis yra Alone in The Dark kopija ir t.t. Išleistu Resident Evil RTS, sakytum Age of Empires kopija. Bus išleistas RE2 Remake, ten jausis kad čia RE, tiksliau jausis, kad čia Alone in The Dark kopija. Neginu aš Capcom, yra sprendimų kurie ir man nepatinka, bet nei viena kompanija nedirba taip su savo žaidimų serija, kad išleistu tiek skirtingų variantų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Dowydas kopija del to, kad jaucias labiau i outlasta negu i resident evil. Jeigu eitu sleptis resident evil. bet atmosfera ir monstrai butu kaip senose dalyse niekas cia apie tai nesneketu, kai cod nukopijavo halo zaidejai irgi buvo nepatenkinti :D ir man niekad zaidziant re 2 nesijaute alone in the dark kopija.

Redagavo Lonsdale

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau vemt verčia tie Third person Resident evil žaidimąi, daug ir taip prikurta, reikia expermentuoti ir ką nors naujo bandyti kaip tai daro kūrėjai, pamatėte poros minučių gameplay'ų kuris yra video tape kažkokio moters kuri neturi ginklų ir pan todėl ir slepiasi, jau senai pasakyta, kad bus tolimieji ir artimieji ginklai, taip kad pašaudyt tikrai galėsime, kas dar negerai nesuprantu žmonėm, kai leidžia tokius pačius žaidimus tai verkiat kad viskas tas pats, o kai ką nors naujo bando tai vėl blogai, asmeniškai pats tikrai laukiu šio žaidimo, o 5,6 ir revalations dalys nesužavėjo, boring action shooter'iai tiesiog.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Sniegiukas kodel nepatiko 5 ir 6 dalis? gi pats sakai, kad reik naujoviu, jeigu jau taip atsibodo third person tai kodel taip nori senu daliu? ir nezinau is kur tu istraukei pora minuciu kai jau buvo demo gameplayu's ir gameplay traileris kur tas pats š**** kas ir demo buvo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Lonsdale Todėl nepatiko nes man visa laika Resident evil žaidimai buvo siaubo žaidimai o ne kažkokie action, 5 ir 6 dalyse galima sakyti visiskai nebuvo siaubo elementu, o kas sakė kad aš noriu senų daliu? Esu zaides pacias pirmasias dalis kur tas siaubas jautesi, bet kameros vaizdas ir letas gameplayjus nerastų vietos šiuolaikiniame pasaulyje. O del demo tai ja norima parodyti zaidimo atmosfera o ne kovos mechanika, ta demo net i galutine zaidimo versija nebus itraukta, pats zaidziau ne karta ta demo ir atmosfera tikrai puiki, nepalyginsi su 4, 5, 6 ar kokiomis revalations dalimis.

Redagavo Sniegiukas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Sniegiukas o kas sake, kad butent tu nori senu daliu? daug kas prase remeiku, nes su tokiais pakeitimais capcomas serija naikina. Ir kaip tai letas gameplayus nebutu idomu? kodel tada to leto gemaplay'aus seni zaidejai ir nori is remeiku?

kodel negaletu padaryt toki tik su sena gera re atmosfera? dabar nei zombiu bus, nesijaus tos atmosferos re ir veikeju cia senu nebus. keista man matyt kai ikisa kazkoki suda su re pavadinimu ir atrodo, kad cia taip ir turi but. Redagavo Lonsdale

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dar vienas panašios serijos fps horror - AGONY:

 

tiesa, man jo settingas labiau prie širdies, demonai ir pan. blogio deivė Shiva pradžioje ir krūtingos bestijos. pragaras panašus į gyvą, pulsuojantį organizmą. kūrėjų kompanijos pavadinimas išduoda, kad žaidimą sukūrė bepročiai. dedamas į laukiamų sąrašą. (pakurkit kas nors atskirą temą). 

Redagavo Suveln

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Išbandžiau demūškę vakar, tai moloniai buvau nustebintas. Jaučiasi, kažkas naujo. Atmosfera patiko, nors žaidžiau dieną, buvo triukšmo, bet vistiek vietom buvo nejauku ir buvo vietų, kur krūptelėjau :D Šiaip tikrai paliko įspūdį, manau bus geras geimas. Manau tokį žaist ant VR tai vienas malonumas :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jūs juokaujat? Sunku zombius įsivaizduot :D. Nusišnekat. Resident Evil, kaip tik turi būt su zombiais. Čia tipo tas demo/teaser visiškai nesusijęs su žaidimo istorija ir pačiu žaidimu. Taip parodomas tik žaidimo stilius manau. Taigi dar niekas nežinoma tiksliai. Visko gali būt.

tik ne tokiam styliui,pradzia mates,nie viieno zombio,negi pries zmones reiks pasipriesint,bent ginklai tai tikrai bus,bei zolytes,vaistai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Resident-Evil-7-biohazard_2016_09-14-16_

 


Nauja demo kol kas bus prieinama jap psn

zaidimas JAP iseis 2 versijom maziau baisia ir totaliai nesveika  :god:

 

baio7_03_cs1w1_400x.jpg


Capcom will be releasing two versions of RE7 in Japan. The regular version for retail (Cero D, ages 17+), and the Grotesque version (Cero Z, ages 18+) that will be even more intense for digital download

 


na man jau ekrane tai buvo gan itempta ziuret. o kaip tai turetu but per VR ...  :flip:


 

 

 

 

 


resident-evil-7-bioha73qef.jpg

 

resident-evil-7-biohae9rcc.jpg

 

resident-evil-7-bioha36rie.jpg

 

na naujas RE Engine atrodo nuostabiai

 

resident-evil-7-biohapmo54.jpg

 

resident-evil-7-biohagwoo2.jpg


resident-evil-7-biohafvrr0.jpg

 

resident-evil-7-biohal5r47.jpg

 

resident-evil-7-bioham7oaf.jpg


resident-evil-7-biohasars4.jpg

 

resident-evil-7-bioha0mp4n.jpg


RE7 PS4 Pro

 

06.jpg

 

07.jpg

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.