Balthier

Saunus meistras!

Rekomenduojami pranešimai

Taigi radau skelbima ir nusipirkau ps2 hdd su savo norimu zaidimu sarasu. buvo sukelta viskas, ko pageidavau ir labai greitai bei kokybiskai.

 

iskilo bedu, nes mano ps2 buvo cipuotas ir pranesiau kad hdd neveike. kita diena mane nemokamai prieme ir kelias valandas meistras skyre kad issiaskintu problema. galiausia viskas paiskejo, kad del modbo cipo nepasileido openps2loader ir gavau atminties kortele avansu, kad galeciau is jos pasileist ir galeciau zaisti.

 

patikimas meistras turintis didele patirti su kuriuo galima susitart.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nieko keisto. Pas mane del modbo chipo neveike FreeHdBoot. Dabar kaskarta ijunginejant konsole laikau paspaudes starta ir chipas laikinai atsijungia :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet jo atveju čipas atsijungia, bet boot'as neįvyksta ir stovi ant Disabled ekrano viskas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas čia tas meistras? Mano PS2 Phat Silver sustreikavo, gal kas apsimtu pažiūrėti? Gal ir neverta, bet tiesiog šis modelis man pats gražiausias iš PS2...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Maniškis įjungus užsifreezino, teko išjungti su išjungimo mygtuku gale ir po to nebeskaito jokių kompaktų, sukti suka, bet garsas toks įtartinas, didesnis nei įprastai. Turbūt DVD-Romas parėjo? Keista jog sugedo, nes naudojamas minimaliai, turbūt senatvė :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na taip, veikla jau seniai sustabdyta, bet niekada nesakyk niekada ;) Nežinosi, kada vėl atsidarys.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aišku.galvojau gal čia oną ar seriją irgi rasiu ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.