scalman

PlayStation 5 naujienos

Rekomenduojami pranešimai

2022-10-17 21:45, Dowydas parašė:

Kam įdomu tai Topocentre nebeliko eilės principo perkant PS5.....

Aš ir galvoju, kogi čia taip skelbimuose tokia PS5 pasiūla užderėjo :D

O iš kur tokios žinios kad nebeliko tos eiles? Tik todėl kad netyčia užtikai prekyboje, ar kokios inside informacijos turi? Pamenu man kažkur vidurį vasaros irgi teko sėkmė įsimest ps5 į krepšelį, bet dėja, apmokėt neleido nes ale mano mokėjimo budas nepalaikomas, bet iš tikrujų jų nėbuvo prekyboje ir tiek :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
2022-10-24 20:49, spirgucis parašė:

Aš ir galvoju, kogi čia taip skelbimuose tokia PS5 pasiūla užderėjo :D

O iš kur tokios žinios kad nebeliko tos eiles? Tik todėl kad netyčia užtikai prekyboje, ar kokios inside informacijos turi? Pamenu man kažkur vidurį vasaros irgi teko sėkmė įsimest ps5 į krepšelį, bet dėja, apmokėt neleido nes ale mano mokėjimo budas nepalaikomas, bet iš tikrujų jų nėbuvo prekyboje ir tiek :)

 

Oficialus atsakymas iš Topo Centro.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na panašu kad ir man, po savaitės refrešinimo, pagaliau pasisekė pagauti ps5 iš topo. Ačių @Dowydas už pastebėjimus...

Nespėjau net pačiupinėt savo naujo žaislo, o jau reikia taupyt naujam :D 

Sony paskelbė VR2 išleidimo data ir MSRP. Preoderiai nuo lapkričio vidurio, išleidimas vasarį.

Kaina: USA - 550$, EU - 600€.

https://blog.playstation.com/2022/11/02/playstation-vr2-launches-in-february-at-549-99/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 2 valandas, spirgucis parašė:

Na panašu kad ir man, po savaitės refrešinimo, pagaliau pasisekė pagauti ps5 iš topo

Sveikinu, pagaliau? Dabar galėsi varyt??

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@spirgucis Sveikinimai! ir dar karta sveikinimai už kantrybę.
Aš jau nebeištvėriau tad metų pradžioj pirkau iš perikupo žinau permokėjau, bet nesigailiu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Džekeris, nėra ko gailėtis. Pats jeigu nebūčiau eilės sulaukęs pirkčiau už 700-750 ir nesukčiau galvos.  Dabar jau rinka praktiškai prisipildžiusi yra. Gali į kokią Avitelą nueit ir oficialiai nusipirkt, tik aišku ne už msrp. Bet jau gali. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 13 valandų, Džekeris parašė:

tik gal minusas garantija lenkų, nes siuntimas kainuoja tą patį ką čia vietoj.

A taip, a taip vistiek visi dėl garantinio Sony išsiunča kažkur į Prancuzijoje esanti centrą. Tai kad jokio skirtumo. Atsimenu savo situacija. Praktiškai jau susiruošiau pirkti vietoje už ~ 750. Konsoles buvo naujos garantinės, žmogus veždavo iš Lenku (teko ir gyvai su juo pabendrauti).  Bet sulaikė tie 50e (keisti mes žmonės). Ar sakau atiduosi už 700 ? Pagalvojo, nu ne sako ir taip gerai eina (veiksmas vyko kažkur balandį praeitų metų, dar buvo baisinis deficitas ir jo siuloma iš tikrųjų buvo gera kaina). Taigi susilaikiua, o kažkur už sav. sulaukiau Telia skambučio.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Javelin Turiu PS4 jau 6-ti metai nei karto negedo ir nebuvo jokių bėdų. Pfu, pfu, pfu.
Tad nemanau, kad ir su PS5 kažkas gali nutikti, dar kartelį pfu, pfu, pfu, nors visko pasitaiko.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 2 valandas, Džekeris parašė:

nei karto negedo ir nebuvo jokių bėdų

Tai apskritai su visa technika panašiai būna, jeigu jau genda tai per pirmus metus, dažniausiai netgi naudojimo pradžioje. Praėjus metams labai retai gedimų pasitaiko. Dėl to manau USA standartinė garantija ir yra metai. Pas 2 pagal įstatymą, dar geriau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Oho, neblogai kainos pradėjo kilt, artėjant šventiniam sezonui. "Pigiausiai" Baitukas atiduoda 803?, o kiti nesikuklina ir 875 užprašyt. Du metai jau praėjo, o niekas nesikeičia.

   https://www.kainos.lt/zaidimu-kompiuteriai/sony-playstation-5-standart-edition-white-baltas-v1381927

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 1 valandą, Soujiro parašė:

Tai, kad nekyla. Jos tokios visada buvo šaraškinų kontorose. ?  

O tai nebuvo variantų kad "šaraškinų" kontorose apie 750 sukosi. Nelabai smarkiai aš stebėjau tas kainas, bet atsimenu kad lygtais apie 700-750e buvo galima pas mus nusipirkt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

buvo, buvo trumpam kritusios. vienu tarpu skelbimuose ir 650 jau buvo uz diskine versija...

jau laukiau, kad dar truputi ir galima bus imti

Redagavo WirmiS

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 3 valandas, WirmiS parašė:

jau laukiau, kad dar truputi ir galima bus imti

Daug kartų rašiau kad su visą dabartine situacija, tikrai neverta tikėtis pilnų parduotuvių su kainom arti mrsp. Playstation išlieka labai didelis poreikis, skirtingai nuo XBox. Šita tai nors šiandien gali iki 600e paimt. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.