scalman

PlayStation 5 naujienos

Rekomenduojami pranešimai

@Soujiro, aš ne analitikas, bet tai man netrukdo turėti savo nuomonę. Jie dabar atleidinėja darbuotojus ganėtinai nemažais skaičiais, tipo "optimizuoja" išlaidas, lyg naujis "tarpinės" konsoles kurimas nebutu milžiniškos investicijos ir išlaidos, bei jos vėlesnis pardavinėjimas sau į minusą. Išvis visiškai nerodyklis kad ja puls pirkti (aš pvz ne, lauksiu PS6) su jos manau ganetinia auk6ta kaina. O žaidimus, jeigu geri puikiai pirks ar yra Pro ar jos nėra, tik duokit tuos žaidimus. Bet kaip pats girdėjai dali projektu (nors neaiškiai kokių) jau atšaukė, Ne konsoles pardavinėja žaidimus (kurie neša pelną), o žaidimai konsoles. Manau esmini dalyką, kuri Pro (jeigu ją išleis) pasiūlys, bus tai kad tie žaidimai, kurie dabar eina quality 30fps bus 60fps. Bet vanilinems konsolems vistiek tures palikti quality 30, tikrai neprades pjauti. Nėra prasmės su tuom tarpinem konsolem, tai visgi ne PC. PS6 bus tikras NextGen ir tuom viskas pasakyta. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 21 valandą, Javelin parašė:

 PS6 bus tikras NextGen ir tuom viskas pasakyta. 

na na jau. nebuciau 100% tuom tikras.

panasiai buvo tikimasi is dabartines kartos. bet deja hardware'as per greit tobuleja, o gera zaidima sukurt uzima ne vienus metus tai manau vel bus kazkas panasaus kaip buvo su ps4/xbox one perejimu i ps5/series s/x.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Atrašyta (redaguota)
prieš 20 valandų, WirmiS parašė:

panasiai buvo tikimasi is dabartines kartos

Realiai jau prieš išleidžiant (na kai paskelbė spekus), buvo aišku kad nelabai vež 4K60fps, nes tokios rezoliucijos gerokai galingesni tu metu kompai nelabai išveždavo. Ir čia nežiūrint visų konsolinių optimizacijų.

Redagavo Javelin

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Atrašyta (redaguota)

@waldaz, turiu Pulse Elite. Gavau Day1, preordinau iš Gameroom. Na ką aš galiu pasakyti. Neblogos, bet įspūdžiai kol kas dvejopi. Stilistika ir išpildymo kokybė labai panaši į Pulse 3D, gal sakyčiau vidutinė. Garso kokybė įdomi - jeigu esi žemų dažnių mėgėjas, tai ausinės ne tau. Jau Pulse 3D nelabai turėjo žemų dažnių, bet šitos tai visai ne. Bet užtat aukšti dažniai užkelti iki negalėjimo, pajusi garsus, kurių ankščiau nesi pajutęs. Kas gerai - pozicionavimas - viskas girdisi ryškiai, aiškiai, tiksliai gali nusakyti iš kur sklinda garsas, kiek geriau negu Pulse 3D. Pati garso kokybė, jeigu neskaityti žemų dažnių - irgi kiek aukštesnė, negu Pulsu 3D, sunku paaiškinti, bet pavyzdžiui snaiperio šautuvo šūvis AW2 girdisi kaip ryškus botago pliaukštelėjimas, netgi kiek užgula ausis. o ne tiesiog garsesnis pokštelėjimas. Minusai - kartais atsijunginėja ir gali po to jungti kiek nori - praranda ryšį su usb linku. Tenka išimti ir įdėti iš naujo. Reziumuojant tikėjausi kažko tai daugiau iš jų išreklamuotu "planar magnetic drivers" ir "studio quality soind". Mano patarimas neskubėk pirkti. Už mažesnė kaina gausi labai panašią kokybę ir funkcionalumą nusipirkęs Pulse3D, arba už jų kaina gali gauti geresnės ne Sony ausines.  Tiesa, dar atsiminiau - baterija jų kol kas tikrai laiko ilgiau, negu Pulse 3D, gal net dvigubai. Po ilgesnės sesijos Pulse 3D dažniausiai jau nebuvo vienos padalos. Čia kitaip.

Redagavo Javelin
  • Patinka 1
  • Ačiū 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
2024-03-06 01:14, Javelin parašė:

@waldaz, turiu Pulse Elite. Gavau Day1, preordinau iš Gameroom. Na ką aš galiu pasakyti. Neblogos, bet įspūdžiai kol kas dvejopi. Stilistika ir išpildymo kokybė labai panaši į Pulse 3D, gal sakyčiau vidutinė. Garso kokybė įdomi - jeigu esi žemų dažnių mėgėjas, tai ausinės ne tau. Jau Pulse 3D nelabai turėjo žemų dažnių, bet šitos tai visai ne. Bet užtat aukšti dažniai užkelti iki negalėjimo, pajusi garsus, kurių ankščiau nesi pajutęs. Kas gerai - pozicionavimas - viskas girdisi ryškiai, aiškiai, tiksliai gali nusakyti iš kur sklinda garsas, kiek geriau negu Pulse 3D. Pati garso kokybė, jeigu neskaityti žemų dažnių - irgi kiek aukštesnė, negu Pulsu 3D, sunku paaiškinti, bet pavyzdžiui snaiperio šautuvo šūvis AW2 girdisi kaip ryškus botago pliaukštelėjimas, netgi kiek užgula ausis. o ne tiesiog garsesnis pokštelėjimas. Minusai - kartais atsijunginėja ir gali po to jungti kiek nori - praranda ryšį su usb linku. Tenka išimti ir įdėti iš naujo. Reziumuojant tikėjausi kažko tai daugiau iš jų išreklamuotu "planar magnetic drivers" ir "studio quality soind". Mano patarimas neskubėk pirkti. Už mažesnė kaina gausi labai panašią kokybę ir funkcionalumą nusipirkęs Pulse3D, arba už jų kaina gali gauti geresnės ne Sony ausines.  Tiesa, dar atsiminiau - baterija jų kol kas tikrai laiko ilgiau, negu Pulse 3D, gal net dvigubai. Po ilgesnės sesijos Pulse 3D dažniausiai jau nebuvo vienos padalos. Čia kitaip.

dėkui už gerą apžvalgą

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 10 valandų, waldaz parašė:

dėkui už gerą apžvalgą

Į sveikatą😎

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nors man ir nelabai patinka, bet negalėjau nepasidalinti. Naujienų apie būsimą PS5 Pro vis daugėja ir jos darosi vis detalesnės. Kadangi dumų be ugnies kaip žinoma ne būna, o tu dumų darosi vis daugiau, tai panašu kad PS5 Pro visgi būti ir panašu kad nelabai už ilgo (kalbama apie 2024 lapkritį). Naujausi gandai - didžiausi pasikeitimai laukia grafikos. Gerokai galingesnis AMD RDNA 3 GPU su 60 skaičiavimo vienetu dirbantis 2,18Ghz, kas duos ~ 33,5TFLOS (vietoje dabartiniu 10), be to bus RDNA 4 architektūros šeideriai. Kita panašiai - 16GDDR6 su 18Gbps ir 1Tb SSD.  

sm.qwdqwdqdqd.800.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Javelin Bet reikia nepamiršti, kad tie 33.5 TFLOS pro konsolėje bus kitokie tad realiai nuo dabartinės konsolės kuri turi 10.8TFLOS jeigu neklystu, tai pro turės ~17TFLOS.
Bet išlieka klausimas ar bus verta atsinaujinti? Nes aš kažkaip netikiu, kad pradės gaminti žaidimus 4K@60fps

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Atrašyta (redaguota)
Prieš valandą, Džekeris parašė:

Nes aš kažkaip netikiu, kad pradės gaminti žaidimus 4K@60fps

Taprasme? Jie dabar jau gaminami. Tik problema, kad vanila PS5 beveik visais atvejais nepajėgus to palaikyti, paskutiniai pavyzdžiai įpač ryškūs, Digital Foundry puikiai tai adresavo. Visumoj tai puikios naujienos, premium hardware už juokingai mažą kainą jei lyginsime su tuo kiek kainuotu susibuildinti atitinkamą PC.

Redagavo Dowydas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Atrašyta (redaguota)
prieš 2 valandas, Džekeris parašė:

@Dowydas Ta prasme, kad kūrėjams dar kol kas nėra prioritetas 4K@60fps.

Tai kūrėjam nieko nereikia daryti, viskas jau padaryta. Nežinau ar rasim nors vieną PS5 žaidimą kuris neturėtų 4k asset'ų ar nepalaikytų 60FPS, nėra tokių, nebent koks obscure trash'as. Problema, kad dažnu atveju PS5 nepajėgus palaikyti 4K 60FPS. Čia mažiausiai ko reikia tai kūrėjų įtakos. Galima pasižiūrėti digital foundry video apie jailberakint'ą PS5, visi žaidimai gali runninti geriau, tik duokit pajėgų hardware'ą.

Redagavo Dowydas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 5 valandas, Džekeris parašė:

@Javelin Bet reikia nepamiršti, kad tie 33.5 TFLOS pro konsolėje bus kitokie tad realiai nuo dabartinės konsolės kuri turi 10.8TFLOS jeigu neklystu, tai pro turės ~17TFLOS.
Bet išlieka klausimas ar bus verta atsinaujinti? Nes aš kažkaip netikiu, kad pradės gaminti žaidimus 4K@60fps

Jo, teisingai, skaičiau kažką panašaus, kad tie TFLOPS praktikoje bus "kitaip" skaičiuojami". Mano nuomone jeigu dabar turi PS5, tai neverta. Jeigu žadi pirkti naujai, tai galima susimastyt. Klausimas dar kiek Sony prašys už ją. 

prieš 3 valandas, Dowydas parašė:

premium hardware už juokingai mažą kainą

Įdomu kokia bus tą kainą pardavimų pradžioje. Gali būti ir nejuokinga nesvarbu ką su ko nelygintum.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Atrašyta (redaguota)
prieš 1 valandą, Javelin parašė:

Įdomu kokia bus tą kainą pardavimų pradžioje. Gali būti ir nejuokinga nesvarbu ką su ko nelygintum

Na mano galva 700€ už pro būtų gera kaina bet kažkaip linkstu, kad kainuos iki 1k eurų.

prieš 2 valandas, Dowydas parašė:

tik duokit pajėgų hardware'ą.

Suprantama, konsolė 500€ ir tikėtis žaisti 4K@60fps naivoka, bet jau su sekančia konsolių karta jau turėtų būti standartas.

Redagavo Džekeris

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
2024-03-05 17:14, Javelin parašė:

@waldaz, turiu Pulse Elite. Gavau Day1, preordinau iš Gameroom. Na ką aš galiu pasakyti. Neblogos, bet įspūdžiai kol kas dvejopi. Stilistika ir išpildymo kokybė labai panaši į Pulse 3D, gal sakyčiau vidutinė. Garso kokybė įdomi - jeigu esi žemų dažnių mėgėjas, tai ausinės ne tau. Jau Pulse 3D nelabai turėjo žemų dažnių, bet šitos tai visai ne. Bet užtat aukšti dažniai užkelti iki negalėjimo, pajusi garsus, kurių ankščiau nesi pajutęs. Kas gerai - pozicionavimas - viskas girdisi ryškiai, aiškiai, tiksliai gali nusakyti iš kur sklinda garsas, kiek geriau negu Pulse 3D. Pati garso kokybė, jeigu neskaityti žemų dažnių - irgi kiek aukštesnė, negu Pulsu 3D, sunku paaiškinti, bet pavyzdžiui snaiperio šautuvo šūvis AW2 girdisi kaip ryškus botago pliaukštelėjimas, netgi kiek užgula ausis. o ne tiesiog garsesnis pokštelėjimas. Minusai - kartais atsijunginėja ir gali po to jungti kiek nori - praranda ryšį su usb linku. Tenka išimti ir įdėti iš naujo. Reziumuojant tikėjausi kažko tai daugiau iš jų išreklamuotu "planar magnetic drivers" ir "studio quality soind". Mano patarimas neskubėk pirkti. Už mažesnė kaina gausi labai panašią kokybę ir funkcionalumą nusipirkęs Pulse3D, arba už jų kaina gali gauti geresnės ne Sony ausines.  Tiesa, dar atsiminiau - baterija jų kol kas tikrai laiko ilgiau, negu Pulse 3D, gal net dvigubai. Po ilgesnės sesijos Pulse 3D dažniausiai jau nebuvo vienos padalos. Čia kitaip.

As nusipirkau pasibandyt tas elite irgi, bet dar tik is dezutes issiemiau ir pasimatavau. Turiu h9 inzone ir jauciasi, kad ju kokybe zymiai geresne ir priglunda patogiau. Pastebejau, kad  elite plastmase juoda labai prastos kokybes, perbrauki nagu ir lieka ibraukimas. Norejau paklaust ar cia Amerikoje labai suprastejo sony gaminiu kokybe ar ir pas jus ? Jauciasi suprastejimas ant pulteliu labai, raides ant nugareles nuo ranku nusitrina per pora savaiciu, kai senas pultelis kuris budo pirats kartu su pirmuoju ps5 visdar turi raides ant nugareles. Tiesiog siaip noriu pasiteirauti, nes jeigu cia tik USA taip tai reikes prikt is Europos viska :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.