scalman

PlayStation 5 naujienos

Rekomenduojami pranešimai

Čia tik nuotrauka, diskasukiai būna daug storesni ir užima daug vietos, į šiuolaikinius laptopus net nebededa diskasukiu, tam, kad taupytu vieta ir būtu lengviau išvedžioti aušinima. I tokia konsole kaip nuotraukoje, būtu neįmanoma įdėti diskasukio, nes tiesiog fiziškai nebūtu vietos. Ir čia mano akim daug panašiau į planšete nei į konsole.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nebent darytų tokio koncepto kaip Switch. Nešiojama konsolė planšetės stiliaus, o namuose įdedi į papildomus "šarvus" ir turi galingą namų konsolę.

Redagavo tymbarkFM

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jeigu galetu, tai gamintu plonas konsoles. esme kad PS5 ar xbox sx yra ziauriai galingi, ausinimo gero reik, visos detales. paziurek i xbox sx, tu galvoji tokia deze is oro padare?  viskas del ausinimo ir tylos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jie gali gaminti plonas, bet nėra jokios logiškos priežasties to daryti (vistiek konsolė ant stalo ar po stalu gulės). Jie daro, kad mažiau kaistu pagrindinis procesorius APU, o kad mažiau kaistu, reikia tiesiog erdvės, kad būtu lengviau orui išeiti neužkaukinant pačio aušintuvo. Ir taip, jie viska daro, kad kuo tyliau ir efektyviau aušintuvas dirbtu. Geriau plona konsolė, kurios aušintuvas žaidžiant eis iš proto, ar geriau standartinio dydžio konsolė, kurios aušinimas bus tylus ? Jie suprojektuot plona konsole laisvai gali, bet kokia iš to nauda, jei konsolė bus paguldyta pvz. po stalu ? Apart to, kad tik pats faktas, jog konsolė plona, jokios naudos nėra.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Negali jie jų plonų gamint, kai reiks keist konsoles kas porą menėsių dėl perkaitimų, tai bus dideli nuostoliai.  Asmeniškai man tai nerūpi kaip ta konsolė atrodys, ne dėl vaizdo ja gi perkam.

  • Patinka 1
  • Ačiū 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 2 valandas, Lonsdale parašė:

Negali jie jų plonų gamint, kai reiks keist konsoles kas porą menėsių dėl perkaitimų, tai bus dideli nuostoliai.  Asmeniškai man tai nerūpi kaip ta konsolė atrodys, ne dėl vaizdo ja gi perkam.

Nu čia labiau nusišnekėti ir nebuvo galima, tai reiškia, kad gaming laptopus reikia keisti kas porą mėnesių ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gamingo laptopai taip pat nėra labai ploni ir yra konsolės storio, tie patys gamingo laptopai kaista belekaip po kažkiek laiko ir kainuoja žymiai daugiau nei konsolės..

Redagavo Lonsdale

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 2 valandas, Lonsdale parašė:

Gamingo laptopai taip pat nėra labai ploni ir yra konsolės storio, tie patys gamingo laptopai kaista belekaip po kažkiek laiko ir kainuoja žymiai daugiau nei konsolės..

Gaming laptopai yra konsolės storio ? ? Taip jie kaista, bet jie ir yra pritaikyti aukštom temperatūrom (85°C/95°C) ir ilgoms trukmėms žaidžiant, tu juos drožk dieną iš dienos, jie tam ir pritaikyti.

Va prašau, supažindinu kas yra technologijos, šiame laptope įmontuota RTX 2080. Panašu į konsolės storį ? ?

54.jpg

https://www.asus.com/Laptops/ROG-Zephyrus-S-GX531/

Redagavo lukasamba

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

2080, ir tu paziurek kaip jis apkarpytas, tai pat ir procas. ir paziurek dar kiek kainuoja. toks loptopas kainuoja, 3000euru? 2500euru? konsole kainuoja 500euru, ir uz tokia kaina gaunam kileri visu tu laptopu, tiems laptopams kaip iki tikro kompo, kada iseis PS5 ir xbox.

siek tiek gandu is Playstation gyvenimo :D 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

matau naujas pezalas atsirado forume, raso, kad tik rasyt. pastebejau daug kur totaliai i pievas. Bando isivaizduot ir pasirodyt protingu, bet totalus bambukas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai pala mes kalbam apie kaina jau, ar apie konsolės storį a ?

prieš 3 valandas, Dellinkas parašė:

matau naujas pezalas atsirado forume, raso, kad tik rasyt. pastebejau daug kur totaliai i pievas. Bando isivaizduot ir pasirodyt protingu, bet totalus bambukas

Aš esu baiges IT studijas universitete, ryškiai matosi tokie kaip tu ir kai kurie kiti, toli gražu neišmano nieko tokiose srityse, tik reiškia savo nuomone su juokingais argumentais.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 10 valandų, lukasamba parašė:

Gaming laptopai yra konsolės storio ? ? Taip jie kaista, bet jie ir yra pritaikyti aukštom temperatūrom (85°C/95°C) ir ilgoms trukmėms žaidžiant, tu juos drožk dieną iš dienos, jie tam ir pritaikyti.

Va prašau, supažindinu kas yra technologijos, šiame laptope įmontuota RTX 2080. Panašu į konsolės storį ? ?

54.jpg

https://www.asus.com/Laptops/ROG-Zephyrus-S-GX531/

Kiek kainuoja? 500 eurų? gal nustok svaigt, aišku mes kalbam apie konsolės kainą gi visos diskusijos esmė ir yra kokia jin išeis..matei kokį xbxo x padarė? leisk ir aš tamstą supažindinsiu

https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/FKqGGHdqqTtD5pY5zqiF9P-650-80.jpg

storis kaip pro.

Redagavo Lonsdale

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šaip aš irgi manau kad dėl PS5 nebūs plonas kaip stiklas, nes b**mba reikia kažkaip sukišti ta galė ir kad neperkaistų. Šaip žmogus tiesiog nori įrodyti, kad tai įmanoma, bet tikrai ne žaidimų konsolei, kur taikoma į masės ir biudžetą.

Redagavo CerberusLT

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš 49 minutes, Lonsdale parašė:

Kiek kainuoja? 500 eurų? gal nustok svaigt, aišku mes kalbam apie konsolės kainą gi visos diskusijos esmė ir yra kokia jin išeis..matei kokį xbxo x padarė? leisk ir aš tamstą supažindinsiu

https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/FKqGGHdqqTtD5pY5zqiF9P-650-80.jpg

storis kaip pro.

O tai mes pradėjome kalbėti apie storį ar apie kaina ? Aš 2 kartus parašiau, kad konsolės NEAPSIMOKA plonos gaminti, bet ja pagaminti plona ĮMANOMA, kolega truputi bus ir su skaitymu problemos.

Kalbant apie nuotrauka, aš tau parodžiau ploniausia ir galingiausia laptopa, kuris toli gražu nei kiek nepanašus į konsolę, kam tu man rodai tiesiog storesnį varianta makes no sense. ?‍♂️

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.