Impaler

Didžiausi forumo minusai? Laukiu Jūsų kritikos, pasiūlymų.

Rekomenduojami pranešimai

Untitled.png

 

Ok, kol neijungiau vel Days Gone, parasysiu keleta sakinuku ir as.
 
Kokios reikalingos funkcijos nėra.

  • Asmeniskai man truksta Twitter konkretaus posto embedinimo (PVZ), seku daug zaidimu industrijos veikeju ir is ten suzinau daznai sviezia informacija kuri dar nespejo atsirasti portaluose.
  • Normalios patogios mobilios versijos, daznai perziuriu foruma is IOS irenginiu ir tai daryti tikrai yra nepatogu.
  • Noretusi pamatyti nauja Playmanijos dizaina, manau uz grazia phpbb "Theme" tikrai sumesim pinigelius.
  • Paieska forume tiesiog neveikia, ieskai "Days Gone", rezultate gauni tiesiog nereikalinga informacija.
  • Vietoj senojo portalo kuris buvo perkrautas esamam aktyviu vartotoju skaiciui (visko daug, o aktyviu vartotoju su naudinga informacija mazai) noretusi lengvo Home puslapio nuo kurio noretusi pradeti narsyti foruma, sutikit, dabar visi tiesiog eina i foruma.., mano manymu Home puslapyje turetu buti talpinamos tik naujienos apie kurias norint diskutuoti vartotojuj ant jos paspaudus jis butu nukreipiamas i foruma tema kuriai ir priklauso si naujiena, sutikit butu awesome. Tokiu budu atsidarius PLM Home puslapi jau matytumete naujienas ir iskart galetumete pereiti i jai priskirta forumo posta diskusijai.
  • Parinkti aktyviausius vartotojus ir priskirti juos i "Editor" grupe kurie ir postintu tas naujienas, taip isvengsim slamsto Home puslapyje.

Kokių temų / forumo skilčių nėra?

  • Mano manymu temu/skilciu yra pakankamai.

Kokia veikla nedaroma?

  • Kaip ir minejau "senasis portalas" siuo metu yra neaktualus, manyciau del mazo aktyvumo ir jo perkrovimo, musu nera tiek daug. Kokybe, ne kiekybe :) (Zinau @Impaler jog jo neliks.)

Ko pasigendate?

  • Kokybisko turinio, asmeniskai esu uzsibookmarkines kaip ir jus visi keleta puslapiu kuriuos kasdiena atsiverciu apzvelgti zaidimu naujienas, noreciau tai pradeti daryti nuo PLM, noreciau atsidares playmanija.lt Home puslapi pamatyti aktualiu naujienu kurias postintu musu Editoriai pvz: @cheburator @scalman ir kurias tuoj pat galetumem aptarti forume.

Tai buvo mano du centai:)

Redagavo SoulReaver

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Senojoj plius minus sistemoj mačiau ir pliusų, buvo lengva išfiltruoti komentatorius trolius. Taip nelabai aktyvūs forumo dalyviai galėdavo matyti kurių žmonių ar komentarų geriau neklausyti. Kad vienas kitas žmogus nesutinka tai didelės esmės nedaro, bet kai visi suminusuoja, tai kitiem ženklas kad persona trolis. Tuo pačiu minusai atneša ir kitą vertę, mažiau blevyzgų ir skatina pasitempti, peržiūrėti savo nuomonę prieš rašant.

 

Edit: @SoulReaver I'm just a simple peasant, kur jau tau editorius, nesugebu rišlių sakinių suregzti net :lol: Nors tai neliečia forumo atnaujinimo, tačiau sutinku jog home page yra miręs ir jį reikėtų atnaujinti į maždaug žaidimų ir pan. naujienų puslapį. Taip būtų pritraukiama auditorija, tik klausimas kiek daug jos pritrauktų. Jei nedaug tai vargu ar verta. Tektų ir tų rišlių editorių iš kažkur ištraukti. O to dar kokia VLKK prisiknis kad neteisinga kalba rašo ir pan. :D

Redagavo cheburator

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@SoulReaver

 

Oba! :D turim logo net :D respect už įsijautimą

 

- Twitter embed'ai BUS

- Responsive BUS. Ar ji bus ideali - patogi, atititinkanti kievieno įnorius, nežinau. Retai kada taip būna gyvenime iš principo. Bet, kad bus tikrai padori responsive versija, tai faktas.

- Naujas dizainas bus :)

- Dėl paieškos, kaip minėjau, pokyčių bus tikrai

- Esamas portalas eis pensijon, šiaip gaila, nes savo potencialo jis neatskleidė vien dėl mano tingumo, bet... bet... įdėjų kitam variantui yra. Žiūrėsim kaip gausis. Detalių atskleisti nenoriu dar.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nezinau kaip bus naujoje versijoje, bet jeigu liks naujai sukurtu temu langas tai galetu buti ir kitas langas kuriame butu rodomi paskutiniai postai temose. Kartais geros temos nuslenka uzmarstin ir jos automatiskai pamirstamos. Tik i ta langa nereiktu itraukti paskutiniu postu is zaidimu skilties. Nes efektas bus tas pats.

 

Beje, jeigu neliks Arcados gal reikia kokia tema su paminklu sukurti tiems zaidejams kurie liejo paskutinius prakaito lasus, kad tik butu scoreboard pirmi? :chan:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip, langai (widget'ai) tokie bus, naujausių temų ir naujausių atsakymų.

 

Dėl Arkados, tai toks reikalas, kad ji neturi tokio kaip savo Highscore puslapio, kur būtų surašyti visi lyderiai visų žaidimų.

 

Tačiau, aš visada tokį ritualą turiu, kai jau reikia trinti seną PLM versiją ir įkelti naują, aš pereinu per kiek tik įmanoma skirtingų puslapių ir padarau jų visų screenshot'us, kaip į kokį archyvą. Kažkiek Arkados į tai papuls irgi :)

 

P.S. tavo Bubble žaidimo highscore'o screenshot'as bus :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
P.S. tavo Bubble žaidimo highscore'o screenshot'as bus :D

Cia tai zmogus. 32cc33d0084e.png:D

 

Ne į temą

Geri laikai buvo istikro. Taip niekselio @Vaidinho ir nepamusiau rekordo po ilgo kankinimosi. Tikekimes jam ausis uzkais. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

VIP'o bonusai tie patys isliks? Labai jau maza zinuciu talpa normaliems vartotojams, gaviklis pilnas, zmones skundziasi kad zinuciu negauna laiku.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žinučių talpų limitus irgi būtinai apžvelgsiu, permetęs akim mačiau, kad ant trumpo pavadžio naujokai visai yra :D

 

Apskritai VIP'ų, Naujokų, Narių ir visų kitų būsimų naujų grupių privilegijos tikrai keisis, nes keisis pati forumo sistema.

 

Taip, kad gal bus 1 VIP grupė, o gal 2. Dar neapsisprendžiau tuo klausimu. Tiesiog visai kitus dalykus dar sprendžiu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano manymų didžiausiais "minusais" yra jau minėta paieškos sistema ir mobiliosios pilnavertės versijos nebuvimas. Bet tą, kaip supratau, planuojama pataisyt :) Daugiau kaip ir nepastebėjau per tiek metų.

 

Šiaip parduotuvė neatsinaujina, todėl, manau, reikia kažką su ją dayti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip, planuojama. Parduotuvės likimas irgi neaiškus šiam momentui, yra kelios mintys, bet tai ne prioritetas.

 

Man tikrai malonu, kad tiek, palyginti, nedaug minusų teišvardinot, bet kažko tai arba aš per daug savikritiškas nes jaučiuosi vis dar per mažai akmenų sulaukęs :)

 

Prašau tęskit, nesvarbu kiek smulkmenos ar rimtai dalykai tai būtų. Netingėkit / nebijokit pasisakyt. Galima ir per PM.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano tobulas variantas butu app'so IOS ir Android turejimas :), taciau deja sito nesulauksim. Na bet cia jau ne prie minusu o prie forumo pagerinimu.

Redagavo SoulReaver

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na apps'o tokio kaip grynai, kaip PLM apps'as pasakysiu, kad tikrai nenusimato dar. Forumo kūrėjai šiaip yra galvoję kaip padaryti, kad eitų siųsti bent notification'us be apps'o kur būtų pranešama apie aktyvumą forume, bet iOS tokį dalyką yra padaryti be šansų, o Android jie nedaro, nes iOS ant ledo palikt nenori.

 

Tačiau yra toks apps'as Tapatalk, jo plugin'ą aš esu įrašęs į forumą, tat jeigu ką pabandykite, turėtų šiaip veikti jis.

 

Šiaip turėsim responsive dizainą, kuris leis daug daugiau nei dabartinis dizainas ir žiūrėsim kaip toliau kas bus. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O gali gal įspėjimo taškai po kažkiek laiko dingt?

Nes labai anksti užsiregistravus, Narkata užmetė vieną dėl coverio su gitara, ant kurios buvo papų.

Kai ką nors papostinu, atrodau kaip su kalėjimo tattoo :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Įspėjimo čia nesu gavęs, bet manau jog per amžius laikytis įspėjimus nėra pagrindo, iš patirties buvimo administratoriumi kitame puslapyje sakau, jog kai kurie nariai netyčia suklysta arba pasimoko ir daugiau įspėjimų nesirenka. Mano buvusiame puslapyje buvo įspėjimų sistema kurioje dedant nariui įspėjimą reikėdavo įrašyti kiek laiko tas įspėjimas galios. Pasibaigus įspėjimo terminui jis automatiškai dingdavo be pėdsakų, nebent buvo uždėtas amžinas įspėjimas už labai rimtus nusižengimus. Surinkus 5 įspėjimus būdavo automatiškas banas, o jeigu kurio nors įspėjimo termino galiojimas pasibaigdavo, narys automatiškai būdavo atbanintas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O gali gal įspėjimo taškai po kažkiek laiko dingt?

Nes labai anksti užsiregistravus, Narkata užmetė vieną dėl coverio su gitara, ant kurios buvo papų.

Kai ką nors papostinu, atrodau kaip su kalėjimo tattoo :D

 

Naujoje versijoje kažkas tokio bus, taip. Tas bus išspręsta. Galbūt visiems nubrauksim įspėjimų istorijas? Dar nežinau, bet kad kažką sugalvosiu, tai tikrai.

 

Tačiau, o Jūs pastebėjot, kad matyti galite TIK SAVO įspėjimus? Kiti nariai net nemato ar kitas narys apskritai kada yra buvęs įspėtas. O apie įspėjimo priežastis aš net nekalbu. Visa ši info yra matoma tik pačiam vartotojui ir moderatoriams + man. Negalvokit, kad šį info vieša. Tikiu, nebent, kad pakyrėjo matyti Įspėjimai: X po savo avataru :)

 

Įspėjimo čia nesu gavęs, bet manau jog per amžius laikytis įspėjimus nėra pagrindo, iš patirties buvimo administratoriumi kitame puslapyje sakau, jog kai kurie nariai netyčia suklysta arba pasimoko ir daugiau įspėjimų nesirenka. Mano buvusiame puslapyje buvo įspėjimų sistema kurioje dedant nariui įspėjimą reikėdavo įrašyti kiek laiko tas įspėjimas galios. Pasibaigus įspėjimo terminui jis automatiškai dingdavo be pėdsakų, nebent buvo uždėtas amžinas įspėjimas už labai rimtus nusižengimus. Surinkus 5 įspėjimus būdavo automatiškas banas, o jeigu kurio nors įspėjimo termino galiojimas pasibaigdavo, narys automatiškai būdavo atbanintas.

 

Šiaip jau nuo 2013 ar 2014 gal metų nebetaikau tos taisyklės, kad 5 įspėjimai = banas. Dabar su galiojimo laiku ir yra tie įspėjimai. Naujoji sistema ir bus praktiškai tokia, kokią tu apibūdinai. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.