Rekomenduojami pranešimai

Elden Ring

Elden Ring

  • Platformos

    • PC
    • Xbox One
    • PlayStation 4
    • PlayStation 5
    • +2
  • Kūrėjas

    • FromSoftware, Inc.
  • Leidėjas

    • Bandai Namco Entertainment
    • FromSoftware, Inc.
  • Temos

    • Fantasy
  • Išleidimo data


  • Apie žaidimą

    Elden Ring by FromSoftware is a collaboration between Hidetaka Miyazaki and George R.R. Martin.

Elden Ring

Apie žaidimą

Elden Ring by FromSoftware is a collaboration between Hidetaka Miyazaki and George R.R. Martin.

Aprašymas

Overview

Elden Ring is an open world action RPG developed by FromSoftware and published by Bandai Namco Entertainment for PC, Xbox One, Xbox Series S|X, PlayStation 4, PlayStation 5, and Nintendo Switch 2.

System Requirements

PC

PC MinimumPC Recommended
  • Operating System: Windows 10
  • Processor: INTEL CORE I5-8400 or AMD RYZEN 3 3300X
  • Memory: 12 GB RAM
  • Graphics: NVIDIA GEFORCE GTX 1060 3 GB or AMD RADEON RX 580 4 GB
  • DirectX: Version 12
  • Storage: 60 GB available space
  • Sound Card: Windows Compatible Audio Device
  • Operating System: Windows 10/11
  • Processor: INTEL CORE I7-8700K or AMD RYZEN 5 3600X
  • Memory: 16 GB RAM
  • Graphics: NVIDIA GEFORCE GTX 1070 8 GB or AMD RADEON RX VEGA 56 8 GB
  • DirectX: Version 12
  • Storage: 60 GB available space
  • Sound Card: Windows Compatible Audio Device

External Links

  • Elden Ring Official (Publisher) Site
Daugiau...

Nuotraukos


9c3a3b3d9d78.jpg

 

Kūrėjas: FromSoftware
Leidėjas: Bandai Namco
Žaidimo variklis:
Žanras: Adventure / Action
Režimai:
Išleidimo data: ---- -- --
Reitingas:
Metacritic įvertinimas:
Puslapis:

 

Citata

 

Game of Thrones and Dark Souls are colliding. A trailer for a new From Software game called Elden Ring was shown at E3 2019's Microsoft press conference today. The catch: it’s set in a fictional world designed by Dark Souls creator Hidetaka Miyazaki and best-selling author George R.R. Martin.

 

eze5T1ZFzx2OHi9iYkDOQQ.jpeg

 

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai panašu kad bus tik PS5 ir Xbox Series X/S. Na tuomet jau niekaip be PS5 neišeis išsiverst. Laukiu?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikėkimės, bet nesu tikras, turėtu būti superinis žaidimas kaip Souls serijos, bet kažkaip tai labai mažai info apie jį, vien nuotrupos ir spėlionės. Nežinau kokia jis naują grafiką galės parodyt su ps4 (1080p. 30 fps?)

P.S. Na ką tik pasižiūrėjau official website, taip įvardyta ps4 ir kaip galima suprasti xbox one. Bet kažkur tai skaitant tarp naujienų užkliuvo kad gali būti tik ant next gen. Na žiūrėsim.   

Redagavo Javelin

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bandai Namko užregistravo prekės ženklą "Bandai Namko Next". Žurnalistų nuomone leidėjas tokiu būdu ruošiasi online prezentacijai, panašiom kaip Nintendo Direct ar Sony State of Play, kur gali būti parodytas oficialus Elden Ring gameplay. Kol neįvyko leakas labai smarkiai kabėta, kad tai gali būti pati kovo pabaiga. Bet dabar neaišku. Tiesa leakas nebuvo būsimas gameplay treileris publikai pristatyti, panašu buvo sukurtas 2020 m ir skirtas supažindinti su žaidimu vidiniam naudojimui. Pagal Video Games Chronicle žurnalistus tikimybė kad Elden Ring išvisym šiais metais yra kraštutinai maža.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pasti zurnalistai tadum pas tuos video games chronicle :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Elden Ring tikrai bus (o kas norėtu abėjoti), bet greičiausiai ne ankščiau 2022 m.

sm.01.750 (1).jpg

Kadokawa yra motininė From Software kompanija.

Redagavo Javelin

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atrodo toks so so... Lyg ir mechanikos atrodo pasenę jau, bent jau man taip pasirodė.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O man patiko, pirksiu Day1?. Tik tas kad grafikos varykliukas atrodo DS3, tik kad su HDR turbūt bus. Bet ko čia stebėtis kai silpniausia target platforma yra X One, o žaidimas techniškai išeina 2022 m. Įdomu kokia čia versija rodė? (SeriesX?)

Redagavo Javelin

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 2 valandas, Džekeris parašė:

Aš praleisiu, panašu, kad tai souls-like žaidimas.

Kiekvienam savo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Lb laukiu sito naujo soulslike zaidimo. Nors demons souls remakintas nuostabiai, bet visgi jis pats pirmas serijoj ir ten buvo daug lb erzinanciu dalyku :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Naujausios temos

  • Naujausi pranešimai

    • Dar keletas gandų - naujienų apie PS6. Nors tie gandai tokie sąlyginiai darosi, nes Sony visgi oficialiai patvirtino kad jau kurį laiką dirbama ties naują konsolių kartą ir kad jie toliau tiki konsolių ciklais ir fizinėmis konsolėmis, o ne tik Cloud gamingu ir XBox anywhere (skaityk "nowhere"). Tik aišku oficialiai to neįvardino kaip Playstation 6. Tai va gali būti kad PS6 sulauksim dar negreitai ir PS5 gali būti viena iš ilgiausiai gyvuojančių konsolų kartų. PS6 paleidimas gali būti tik 2028 pabaigoje.
    • Labai įtikinamai atrodo. Manau preorder, ypač kai dabar turiu PS5 Pro☺️
    • Pasakojimas apie tai kaip Sony visgi pardavė man savo brangiausia konsolę. Tai va, apie PS5 Pro pirkimą galvojau praktiškai nuo pat jos anonsavimo pradžios, tačiau vis save bandžiau atkalbinėti kad man jos nereikia, kad sudėjus visus priedus kaina siekia vos ne 1K eurų ir kad tikrai išsiversiu su Fat PS5 iki pat 6 Serijos atėjimo. Bet neparėjo😄 Kas mane privertė apsigalvoti - ogi tas kad po tam tikrų pranešimų supratau kad Sony toliau aktyviai vystis tik Pro konsoles versija. Taip, vanilinė PS5 bus puikiai palaikoma, jai išeis visi updaitai, tiks visi išleisti žaidimai iki pat gyvavimo ciklo pabaigos, bet sena versija ne bus vystoma, nieko naujo, tik palaikymas. O Pro vystys ir gerins toliau. Project "Amethyst" - kitais metais Pro išeis didelis updaitas. kuris pakeis dabartine PSSR į dar progresyvesnę ir geresnė upskailo technologija, taigi su Pro žaidimai atrodys dar geriau, negu dabar, palaikymas tik didės ir vis didesniame žaidimu skaičiuje, tas kokybės skirtumas atrodys dar ryškesnis ir apčiuopiamas. Geras pavyzdys galėtu būti naujas Death Stranding - skirtumas tarp Pro ir paprastos versijos yra akivaizdus - taip su sena PS5 tu gausi puikia vaizdo kokybe, kaip ir Pro, bet...tik 30 fps. Kai su Pro 60 ir baigtas kriukis. Arba gali žaist ir 60, bet vaizdo kokybė tikrai suprastėja. Taigi apsisprendžiau. Ką galiu pasakyti apie pačią konsolę -kol kas įspūdžiai tik teigiami. Per tos praėjusius beveik 5 metus nuo originalios versijos išleidimo Sony daug ko išmoko ir padarė išvadų. Pirmas dalykas - konsole atrodo labai gražiai ir medžiagų kokybė tikrai gera, nėra prie ko prisikabinti. Keista, nors skirtumas dydyje nėra labai ryškus, bet Fat versija po Pro pradeda atrodyti tikrai pernelyg didelė ir griozdiška, nors ankščiau taip visiškai neatrodė. Džiugu kad konsole labai tyli, jeigu su sena aš turėjau minimalu neerzinanti coil wine, tai šitos nesigirdi, išvis, (na girdisi aušintuvo "šlamesys" esant apkrovai, bet idle mirtina tyla. Pats atnaujinimas ir failų profilių perkėlimas pavyko sklandžiai - aišku kaip visada iš antro karto😄, nes kažkaip tai sugebėjo išsinarinti ethernet laidas, bet iš antro viską sklandžiai perkėlė. Su Fat turėjau 1Tb M2 diską, tai sukeliau į jį max ką galėjau žaidimų ir per laidą kėliau tik profilį, saivus bei galerijos failus. Kaip ir sakau viskas sklandžiai persikėlė, taigi finale gavosi kad padarej senai konsolei vaizdo plokštės upgraida. Viskas vietoje ir taip pat lyg nieko nebuvai keitęs. Sunkiausias darbas eilinį kartą buvo nuimti Fato nugarėlės plokšte, nes ją vistiek reikia "lupti". Skirtingai Pro plokštės nusiima stebėtinai lengvai. Taigi dabar ramiai galėsiu laukti PS6 atėjimo, žinant kad visada gausiu Max grafikos kokybė. Visiems geros dienos ir geros vasaros. Chill!🎮😎
    • XBOX Series X|S Rugpjūtį  
    • Tą aš ir supratau, kad nieko nesutiksi, bet kitų žaidėjų ženklus kad jie čia buvo matai viso žaidimo metu, kad  nesi tu čia vienas mes ir gi čia nešiojam  
  • 32 Dizainas

    1. 1. Ar patinka naujasis PlayManija.lt dizainas?


      • Taip
      • Ne
    2. 2. Kurį dizainą nuo šiol naudosite?


      • PlayManija.lt 4.0
      • PlayManija.lt 3.5 Reboot
      • RetroManija
      • Laukiu PlayManija.lt 4.0 „dark mode“

  • Naujausios viktorinos