kosmosasLT

Cheat

Rekomenduojami pranešimai

pas mane ant dstt yra tokia pagalbos ikonele prie kiekvieno zaidimo pries jy paleidziant ir ant jos nuspaudus atsidaro cheatai, ir nusistatai kuriuos ijungt. yra ten visokie nemirtingumai, nesibaigiancios kulkos, papildomi ginklai ir pan.(cia ant call of duty4 ir resident evil) kituose zaidimuose kitokie chytai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Įdomu pasidarė ką tas vadinamas "cheat" tuose DS'uose daro :-)
Ne į temą

Padeda lengviau zaisti :idea:

O info galima rasti gbatemp.net :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane ant dstt yra tokia pagalbos ikonele prie kiekvieno zaidimo pries jy paleidziant ir ant jos nuspaudus atsidaro cheatai, ir nusistatai kuriuos ijungt. yra ten visokie nemirtingumai, nesibaigiancios kulkos, papildomi ginklai ir pan.(cia ant call of duty4 ir resident evil) kituose zaidimuose kitokie chytai.

Pas mane tai tik ant kelių žaidimų būna cheat'ai, o ant naujesnių pvz kaip pokemon platinum, gtactw, touch mechanic ir t.t. nėra, gal žinot kdl?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane tai tik ant kelių žaidimų būna cheat'ai, o ant naujesnių pvz kaip pokemon platinum, gtactw, touch mechanic ir t.t. nėra, gal žinot kdl?

nes naujiem zaidimam nera cheatu plugine ;D gal todel ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nes naujiem zaidimam nera cheatu plugine ;D gal todel ?

gal... Bet tiem naujiem žaidimam yra cheat'u, bet kaip būtų galima juos įsimesti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nezinau, bet as cheatus galeciau naudoti tik ant GTA zaidimu, kur su cytais galima gerai pasismagint, o tam, kad lengviau pereiti zaidima..... Nezinau, man looks very lame.

Nenoriu nieko izeisti ar kazko panasaus, tiesiog tokia mano nuomone.

Redagavo Shock

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nezinau, bet as cheatus galeciau naudoti tik ant GTA zaidimu, kur su cytais galima gerai pasismagint, o tam, kad lengviau pereiti zaidima..... Nezinau, man looks very lame.

Nenoriu nieko izeisti ar kazko panasaus, tiesiog tokia mano nuomone.

Jo pritariu, dažniausiai reikia cheat'ų gta geimams, bet yra ir kitų sunkų geimų, ant kurių norisi panaudoti cheat'us, pvz : new super mario bros :)

 

Ah sorry, pagal save idejau :)

http://cheats.gbatemp.net/files/12_08_09_CHEAT.DAT.zip

Va sitas tau tiks

Šitas irgi nlb veikė, nes įsimečiau jį tai senų geimų cheat'ai dingo, o atsirado ant naujų, bet ne ant visų, ir kas svarbiausia, man ant pokemon platinum reikia, bet taip ir neatsirado, nors game list'e parašyta... :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.