EvalCo

Kiek jums žaidime turi įtakos grafika?

Rekomenduojami pranešimai

PS2 ir kure kad butu geresne grafika nei ps1 :( tad grafika labai svarbu

niekas nekure ps2 del grafikos,galingesne konsole duoda daugiau galimybiu kurejam,ir jie tikrai ne vien grafika kuria :whistling: ,visi zino kad grafika viena nieko verta visiskai,bet kai turi daugiau galimybiu pasireiksti ,tai norisi zaidima ir realesni padaryti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

manau jei grafikos butu nereikeje kurti tokios geros ant GTA4 tai zaidimas butu turejes daugiau ka veikti kaip ant SAN ANDREAS. jie visa laika uzeme su grafikos darbais.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

grafika yra pac visa ko pagrindas, nes pirma geimus stato ant garfafikos varikliu. ka tu sukursi ant segos gero? nieko.... visas game play ir yspudziai prasideda nuo grafikos. tau niekaip kurejai , jokios geimo atmosferos neperteiks be grafikos. jei jums nesvarbu grafika tai loskit su sega , ir 1 mygtuko pulteliu, regekit 3 spalvu games, girdekit cirskima , ir spaudikit nuolatos 1 mygtuka... vau... :whistling:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Didele itaka man turi...Nezinau kaip kitiems bet man idomiau net su gera grafika zaist.

Redagavo Flipex

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man grafika yra paskutinėje pakopoje ko man reikia... Svarbiausia man istorija, garso takelis... :whistling: Mane net kartais nervina žmonės kurie grafikos išlepsinti tik pradeda šmeižti kitus žaidimus su prastesne grafika...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

todel ir pilna zmoniu kuriem geriausi zaidimai yra shooteriai :whistling:

taip pirma sukuria grafikos varikli,bet jei daugiau nieko ir nesugeba padaryt tai ju tas variklis sh** vertas buna

ir kaip daznai buna geriausias grafikos variklis nereiskia kad ir zaidimas bus geriausias,ypac tokie varikliai ant kuriu zaidimus tiesiog stampuoja

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na man grafika ir lb svarbi,taip pat istorija. paziurekit i MGS4 ka jus sakysit kad idomus gameplay'us? nepasakyciau as sito,bet zaidimas turi gera istorija,grafika ilgus video intarpus,uz ka daugumos ir yra vertinamas. o dauguma cia rasanciu jog grafika nesvarbi tai wii ir psp turetojai,nieko nuostabaus...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na man grafika ir lb svarbi,taip pat istorija. paziurekit i MGS4 ka jus sakysit kad idomus gameplay'us? nepasakyciau as sito,bet zaidimas turi gera istorija,grafika ilgus video intarpus,uz ka daugumos ir yra vertinamas. o dauguma cia rasanciu jog grafika nesvarbi tai wii ir psp turetojai,nieko nuostabaus...

Kodel Wii ir PsP turetojams grafika nesvarbis

Pvz: Zaidime Baja:Edge of control yra beveik Ps2 lygio , bet yra islestas ant PS3 ir ant x-dezes

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Grafika, storylineas ir gameplayeus visi lygiaverčia aspektai.Visi labai svarbūs.Psp kai kurie žaidimai tiesiog varo į neviltį su savo grafika, todėl tokia daugybė nevykusių projektų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

hmm pagalvokim. na manau grafika yra geras dalykas ir gan svarbus. bet ji nera pirmoje vietoje.

manau turi buti gerai suderinti visi zaidimo komponentai, nes jeigu norsvienas suknistas tai ir zaidima smugdo.

 

 

anyway, nesenai ziurejau viena game review (AVGN!!!) tai jis NES zaidima zaide ir su kazkiu bombonesiu ten mete raketas, aisku cia neesme, esme tame kad zaisdamas ir metydamas BALTUS TASKUS I PRIESUS sugebi isivaizduot kad tai yra bombos taigi kaip ir moralas yra tame: DAR VIENAS SVARBS VEIKSNYS YRA MUSU FANTAZIJA, pagrazinanti visas blogybes ir taisanti klaidas...

 

kad ir max payne 1. zaidimas nera kazkoks stebuklas net tu laiku kai buvo isleistas lygiui, bet tuos krentancius kampuotus kunus musu fantazija pagrazindavo ir geresniu negu betkokie dabartiniai crysis ir t.t.

 

taigi manau kad betkokias neperdaug aki reziancias klaidas galima "praleisti" pro akis ir jas ignoruoti megaujantis zaidimu. kaip ir sakau grafika ne pirmoje vietoje

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As manau kad grafika reikalinga tam kad perteikti zaidimo atmosfera. Gi siaubiaka kad ir kaip stenksies ant mario engino nepadarysi. Esme yra atmosferoje, pojuciuose ir pan. Bet kad kurejai daznai perdaug i tai isijaucia ir gaunasi 70% darbu prie grafinio variklio. visa kita ant istorijos. ir gaunasi sh ..........

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

hmm pagalvokim. na manau grafika yra geras dalykas ir gan svarbus. bet ji nera pirmoje vietoje.

manau turi buti gerai suderinti visi zaidimo komponentai, nes jeigu norsvienas suknistas tai ir zaidima smugdo.

anyway, nesenai ziurejau viena game review (AVGN!!!) tai jis NES zaidima zaide ir su kazkiu bombonesiu ten mete raketas, aisku cia neesme, esme tame kad zaisdamas ir metydamas BALTUS TASKUS I PRIESUS sugebi isivaizduot kad tai yra bombos taigi kaip ir moralas yra tame: DAR VIENAS SVARBS VEIKSNYS YRA MUSU FANTAZIJA, pagrazinanti visas blogybes ir taisanti klaidas...

 

kad ir max payne 1. zaidimas nera kazkoks stebuklas net tu laiku kai buvo isleistas lygiui, bet tuos krentancius kampuotus kunus musu fantazija pagrazindavo ir geresniu negu betkokie dabartiniai crysis ir t.t.

 

taigi manau kad betkokias neperdaug aki reziancias klaidas galima "praleisti" pro akis ir jas ignoruoti megaujantis zaidimu. kaip ir sakau grafika ne pirmoje vietoje

 

 

Su tavo nuomone visiškai sutinku , atsimenu kaip žaidižiau "Dino Crysis 2" su savo pusbroliu ant PSone atrodydavo tokia gera grafika o čia gal prieš kelis metus įisijungiau ant pc galvodavau negi aš galėjau tai laikyti gera grafika .. net keista..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Su tavo nuomone visiškai sutinku , atsimenu kaip žaidižiau "Dino Crysis 2" su savo pusbroliu ant PSone atrodydavo tokia gera grafika o čia gal prieš kelis metus įisijungiau ant pc galvodavau negi aš galėjau tai laikyti gera grafika .. net keista..

tai kad tavo nuomone visai ne tokia,jis kalbejo kad grafika nera svarbiausia,o tau ji svarbiausia kaip matosi

as ir dabar galiu losti psone zaidimus,nes tu zaidima matai toki koki nori matyti jei i ji isijauti,tam zaidimas turi buti tikrai neeilinis hitas,ir tokius gali losti ir po 10 metu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.