EvalCo

Kiek jums žaidime turi įtakos grafika?

Rekomenduojami pranešimai

Taigi matydamas tokius komentarus "koke graži grfaika ,bus tikrai nuostabus žaidimas" arba " iš screenu grafika tikrai nuvilia" man pasidarė įdomu kiek jums žaidime turi įtakos grafika? Kiek matau šiuolaikiniams geimiariams ji svarbiausias dalykas ,vos tik pažėję į screenus jie gali pasakyti ar žaidimas geras ar ne. O man asmeniškai grafika yra beveik paskutinėje vietoje sverbiausia įdomumas ir istorija :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Is esmes, pirmas dalykas i kuri atsizvelgi vos tik pamacius zaidima tai ir yra grafika, bet jei pats zaidimas neitraukia, tai negi losi vien tik del grafikos? :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Is esmes, pirmas dalykas i kuri atsizvelgi vos tik pamacius zaidima tai ir yra grafika, bet jei pats zaidimas neitraukia, tai negi losi vien tik del grafikos? :D

na keikurie lošia vien tik dėl to kad grafika pasigrožėtu :D O dar kietiems į tą grafika absoliučiai nusispjaut

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Valdymas irgi svarbus dalykas :D nelosiu zaidimu su nepatogiu valdymu kad ir kosk geras zaidimas butu :D call of duty 2... slykstus valdymas... geras game bet ne man jo valdymas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

yra tokiu zaidimu seriju kur jau gali neabejoti kad zaidimas bus idomus ir itraukiantis,tada ziurai kokia grafika,pvz kai ziuri treilerius tai ir matai tik grafika siaip,bet vistiek as uzmetes zvilgsni jau zinau ar man bus idomu ar ne,cia kiekvienam dar skirtingai,kas kam patinka,kas man idomu,kitam gali buti visiskai atvirksciai,ir kas man grazu kitam gali taip neatrodyt,zaidimo geimpleijus,valdymas,garsas ir grafika turi buti kaip vienas kurinys,tada zaidziasi labai gerai ir grafka tau atrodo tokia kokia tik galejo buti geriausia ir geriau tu net nepagalvoji kad galetu buti

grafika nesvarbu negali buti,viskas svarbu,grafika, garsas,valdymas,bet svarbiausia ar tu zaisdamas pats dalyvauji tam zaidime ar ne,jei geras zaidimas tai isijauti kaip i gera knyga

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na del grafikos galima gincytis,kam svarbu o kam ne,man asmeniskai nesvarbu aisku jei ten grafika jau tragiska tai neidomu.

Redagavo Klubas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip ir paziurejus i mano avatara galima suprasti , kad grafika man nera svarbiausias dalykas. :whistling: man svarbiau idomumas ir ar smagu ji zaisti. net ir uzgrudintam siuolaikines grafikos , mielai pasiimu pazaisti sena zaidima. ir puikiai praleidziu laika. kaip pavyzdziui "ice climber" . manau daugelis ji zaide ant NES. zaidimas paprastas iki kaulu ir smegenu , bet smagus. aisku as nesakau ,kad reikia pulti ir zaisti senus zaidimus. kaip ir minejo scalman , viskas svarbu. bet grafika man tikrai nera svarbiausias dalykas.

Redagavo Luigi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ziurint ka vadini tragiska. man tai tobuliausi 8bit grafika :whistling: nieko nepridursi nieko neatimsi, tobula

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na man grafika tai uzima beveik paskutine vieta visumoje, taciau kai ji buna apgailetina truputi nuvilia ir pats zaidimas, bet dazniausiai zaidziu ne del grafikos :whistling:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ziurint ka vadini tragiska. man tai tobuliausi 8bit grafika :whistling: nieko nepridursi nieko neatimsi, tobula

Segos :( Bet savo laiku ji buvo tobula ,nors tada niekam nerūpėjo grafika

Redagavo inferno

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na grafika tikrai turi įtakos, nes męs visi lošiam VIDEO ŽAIDIMUS, tad tikrai turi būti kažkoks apipavidalinimas, manau ne betkoks. Jei žaidimas turi labai gerą grafiką, bet pats geimplėjus kaip sakant

š

ūdo gabalas - blogai. Jei geimplėjus fantastiškas, bet grafika nekokia - taip pat blogai. Reikia rast aukso viduriuką, kur grafika tik papildytų patį geimplėjų, o ne vilktų visą žaidimą. Bet aišku būna variantų, kur įdomu žaidimą lošti, jei jis ir neturi įspūdingos grafikos. Na whatever, čia mano nuomonė.

Ne į temą

Gal reikėjo sukurti balsavimą?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na dar grafika nelygu grafikai,cia jau kaip kiek kurejai turi fantazijos,ziurint kaip ja pateikia,kartais nereikia nei dideles rezoliucijos nei detaliu teksturu kad zaidimas atrodytu pritrenkenciai,ir kad juo stebeciausi ir po 10 metu,va tokius zaidimus kazkada kure zmones,kurie dabar kazkodel dauguma pasuko grafikos pusen ir kuria tai kas lengvai zaidziasi ,daug saudosi,daug efektu,visa kita pasidare nesvarbu kazkaip

pvz as dar losciau su ps2 jei jie dar sukurtu tokiu zaidimu kaip mgs2,3,ff12,sh3,4,persona 3,4 ,shadow of collosus ir kitu hitu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo visi pasuko grafikos pusėn... Dabar žaidimai kuriami paskubomis į nieką neatsižvelgiant ,stengiamasi prireklamuost kaip hitą o dažniausiais gaunasi kad tas žaidimas yra totalus š**** ... gaila ...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo visi pasuko grafikos pusėn... Dabar žaidimai kuriami paskubomis į nieką neatsižvelgiant ,stengiamasi prireklamuost kaip hitą o dažniausiais gaunasi kad tas žaidimas yra totalus š**** ... gaila ...

o labiausia gaila to kad tokios garsios serijos irgi pasuko kazkur kitur,cia tai didziausias nusivylimas,mgs4 perejau tik karta,o sh 5 isvis losiau gal 10 min,re5 irgi patyliu,veiksmas veiksmas ir dar karta veiksmas,visur prikiso tu susisaudymu ant kiek vieno kampo,ginklu daugybe...na kazkam tas idomu kas dabar pradeda zaist zaidimus,bet tie kas lose sitas serijas nuo pirmu daliu tai manau jauciasi taip kaip as :(:whistling:

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.