EvalCo

Kiek jums žaidime turi įtakos grafika?

Rekomenduojami pranešimai

manau jog grafika daug ka daro zaidime, akim maloniau ziureti, paciam idomiau zaisti. Bet pasitaiko kad is zaidimo, tik grafika buna viliojanti, tai kartais tenka rinktis gera zaidima, bet su grafika prastesne. As nesu nusistacius nei pries ta, nei ana. Jai zaidimas idomus, tai grafika nukrenta i paskutine vieta.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Priklauso koki zaidima nori zaisti jeigu koki klasikini Tetri p* kokios spalvos. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Grafika isvis nesvarbi, svarbu pats zaidimas. Na gal ir maloniau zaisti jei grafika geresne, taciau jei tik grafika gera o daugiau nieko tai manau tada isviso neapsimoka losti. Asmeniskai man grafika zaidimuose uzima maziausia vieta.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as tai pavyzdiui labai megstu gera grafika veliau man eina story veliau fizika. gameplayus siaip nesvarbus bet jeigu tragiskas (kaip ant c&c 3 tiberium wars xbox360) tai patyliu. Man labai patiko crysis ant pc zaist nes gera grafika ir patiko kad ten galiu turiu (ta kostiuma) :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Grafika visada, man buvo antroje vietoje, bet buvo atvejis, kai, del grafikos nezaidziau zaidimo. Po Resident Evil 4 uzsimaniau suzaisti Rezident Evil: Veronica ir deja zaidima teko mesti lauk, nes kvadratuku nesugebejau pervirskinti :D, o dabar gailiuosi...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip kas dar ta "grafika" supranta..man pvz ICO vienas is graziausiu vizualiai zaidimu,bet tai reiktu tada kalbet apie tai koki bendra vaizda sudaro vis tai ka matai,o ne tik apie teksturu reza ir pan..as pvz lodamas galiu labai daug kur prikibt prie KZ2 grafikos,jei ta nori daryt tai visada rasi kur kas netaip..ir aisku jei zaidimas yra tik grazus tai butent tik grafika tada ir matai..jei paklaussys apie zaidima zmogus pradeda pasakot kokia jo grafika gera tai...na gal jame daugiau nieko tada ir nera ten...

grafika yra svarbi bet geriausia kai zaidimas buna vientisas. o ne grafikos pademonstravimas su pasisaudymais.kai idomu tada nekreipi demedios kokios teksturos ir tau zaidimas buna toks geras koki tik gali isivaizduot..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as tai pavyzdiui labai megstu gera grafika veliau man eina story veliau fizika. gameplayus siaip nesvarbus bet jeigu tragiskas (kaip ant c&c 3 tiberium wars xbox360) tai patyliu. Man labai patiko crysis ant pc zaist nes gera grafika ir patiko kad ten galiu turiu (ta kostiuma) :D

Tikra straregija turi vykti žaidėjo galvoje , o ne monitoriaus ekrane.

 

PS. No offence

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siužetas ir gameplay pirmiausia. Todėl nei crysis nei panašūs š nepatiko, tiesiog neįdomu. Po to grafika tik eina man.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nezinau kaip jum, bet man ta grafika tik sunkumo priduoda. Pvz pas drauga losiau su xbox Mirror's Edge tai kazkaip sunku pasirode. O kai gryzau ir palosiau su ps2 tai zymiai palengvejo zaidimas. Net nzn gal cia man taip atrodo.

 

O siaip tai grafika nera Pirmoj vietoj. Kaip daug kas sake, man irgi labai svarbu yra istorija. Pvz No Mercy 2000 turi labai idomia titulo istorija. Nors grafika vos ne kvadratine. Taip pat daug idomiu kovu (kopeciu, narvo). O Ant rvs 2006 tai isvis nuvyle. Jokios titulo istorijos, Nei kovu tokiu kaip kopeciu ar narvo. Tai va, kas is to jei ta grafika yra.

 

Dabar laukiu, greitu metu gausiu ant ps2 raw 2010 tai ziuresim kaip ten bus. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.