EvalCo

Kiek jums žaidime turi įtakos grafika?

Rekomenduojami pranešimai

Jeigu geras ir tikroviškas žaidimas tai grafika nelabai man, bet aišku jei grafika gera - visvien maloniau.

Pvz lėva grafika ant kokio FPS, bet visa kita gerai, jei šauni ir biški kliudai tai kliūna, o ne šauni tiesiai ir nepataikai, vėl ten pat šauni - pataikai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu zaidimas idomus, tai tada jo grafika neturi uzgozti pacio zaidimo.

??? Įdomi teorija :) Tipo geras žaidimas turi būti su lėva grafika? :thumbup: nnnjooo... net nz ką ir pasakyti :cheers:

Man grafika - paskutinėj vietoj. be išimčių. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš galiu pasakyt, jog mane išlepino tokių žaidimų grafika, kaip Gears of War 2 bei Metal Gear Solid 4. Todėl dabar nesinori grįžti prie prastesnės žaidimo išvaizdos, kai žinai kaip jis gali atrodyti ant naujos kartos konsoles. Kita vertus, prasto žaidimo neišgelbės niekas, net tobula grafika.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

grafika naturalus dalykas zaidimuose,ji turi neisisikirt bet neturi ir badyt akiu,gera grafika daro ne poligonu skaicius ar tekturu detalizacija,gali ir su menkesniais skaiciais padaryt labai gera grafika,esme kaip visas zaidimas zaidziasi,ir kaip jauciasi,pvz naujas uncharted 2,na grafika tiesiog tobula,bet matosis kad ir pats zaidimas labai idomus ir geras,labai gyvas toks,todel as apie ji galvoju kaip apie labai gera zaidima,o ne kaip apie labai grazu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

grafika naturalus dalykas zaidimuose,ji turi neisisikirt bet neturi ir badyt akiu,gera grafika daro ne poligonu skaicius ar tekturu detalizacija,gali ir su menkesniais skaiciais padaryt labai gera grafika,esme kaip visas zaidimas zaidziasi,ir kaip jauciasi,pvz naujas uncharted 2,na grafika tiesiog tobula,bet matosis kad ir pats zaidimas labai idomus ir geras,labai gyvas toks,todel as apie ji galvoju kaip apie labai gera zaidima,o ne kaip apie labai grazu

Ne į temą

is tuscio y kiaura pripilstei cia

 

o man paciam grafika paskutinej vietoj jai gameplay geras pvz yra flesiniu zaidimu tokiu prie katru pabandes prasedi keles valandas o pvz ant x`o buvo tokiu graju kad tik ysirasiau po pusvalandzio y "stalciu" zaidima padejau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kartais užema didžiausia vieta, o kartais mažiausia... Priklauso ar PacMan žaidi, ar MGS :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O žaisi neįdomų su ledine grafika? Taip galima spręsti iš tavo komentaro

Jau geriau zaisciau neydomu nei su kvadratine grafika..Nors seip abieju nezaisciau :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau geriau zaisciau neydomu nei su kvadratine grafika

Amžius - 15 metų. Tai viską ir paaiškina. "Nauja karta" :P Svarbiau grožis, nei idėja... :) Tokie niekada nesupras kuo, net ir dabar (next gen kartoj), žmones žavi pvz.: Planescape Torment....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Amžius - 15 metų. Tai viską ir paaiškina. "Nauja karta" :P Svarbiau grožis, nei idėja... :P Tokie niekada nesupras kuo, net ir dabar (next gen kartoj), žmones žavi pvz.: Planescape Torment....

:) Nu as nesuprantu tokiu zmoniu kur zaidzia pvz visokius Runescape ir t.t man tiesiog nuobodu zaist . Bet kartais jeigu gameplay buna ydomus tai ir nelabai kreipiu demesio y ta grafika :) Pavyzdziui GodFather 2 grafika tikrai nera ten jau ziauriai gera ir t.t bet pats gameplay labai ydomus :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na jei zaidimas ir super ydomus, nu tiesiog nerealus, bet grafika kaip ant sega tai tikrai nezaisciau. Pvz: Crysis, perejau vien del grafikos grozio, zaidimas labai lekstas. Svarbu, kad grafika pavaizduotu ta ka ir norejo kurejai, ta idejo parodytu, o ne tik grafikos galimybes.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na aisku grafika yra neatsiejama zaidimo dalis,bet common negi idomu zaisti geima kai jis yra be idejos,o grafika gera. I don't think so. As net pats neseniai pradejau zaisti geima "Goal 3" "Nes" per emuliatoriu ir ka jus man ten apie grafika kalbet nera ka,bet gameplay fantastiskas ir toks juokingas :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as tai pat i ta grafika labai neziuriu svarbu kad butu idomu yra geresniu 8-bits zaidu negu tie su ,,superine'' ps3 arba 360 grafika

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiaip čia ir priklauso nuo žaidimo. Gears of War 2 ir žaidimas ir grafika gera - dėl to žaidžiau su pasitenkinimu. Kiek žinau bus 3 dalis, kurioje man grafikos pakitimų nesinori. Paaiškinsiu esmę.

Jeigu žaidimas turi gerą grafiką ir kitoje dalyje grafika suprastėja, tada tikrai blogai, grafika turi išlikti vienoda, nes jei padarei geresnę, tai blogesnės nedaryk.

Dabar aš pats ant senuko TV lošiu ir nematau beveik grafikos skirtumų.

Ne į temą

Žadu pirkti LCD monitorių Xbox 360 iki 350LT, gal yra pasiųlymų?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.