sausainisLTU

Krepšinis

Rekomenduojami pranešimai

Ne į temą

Bachuras, tripplepostini
Ne į temą

bet tai ten postus skiria vieną nuo kito po kokį mėnesį :D

 

Viskas gale jau tik į blogąją pusę pasikeitė ir viskas... Khalidui trauma, teisėjai vietoj pražangos arba bent ginčo 24s nušvilpė. Na TOP8 bus be musiškių deja. :D

Redagavo sausainisLTU

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo, ten tai buvo. Žalgiris laimejo +50, o Rytas gavo. Jau pas juos ten viduj nesutarimai kažkokie, nes labai prastai pastaruoju metu lošia. Manęs visai nenustębintu, jei LKL finale nebus Ryto.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

taip as manau lkl finale susitiks zalgiris su rudupiu o rytas tenkinsis 3-4 vieta

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ujjjjjjjjjjjjjj gerulis čia buvo bet žali ištempė pergalę šeip ne taip, sveikinu visus fanus su pergale :whistling: oh tas senelis braunas turi dar parako :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Rungtynės gražios buvo. Brownas parodė gale, kad vis dar turi kiaušus ir smeigė 4 iš eilės taškus. Taip pat ir gaila, nes palaikiau Rytą, bet Žalgiris buvo stipresnis ir laimėjo. :whistling:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Rytas išlygino seriją! Kas nematėt rungtynių, tai galiu pasakyti, kad jos buvo NESVEIKOS. :idea::idea:;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

visu pirma su pergale visu fanus :rolleyes: . visu antra noriu biski pasidalint nuomone. ka daro DC ir kalnas kartu aikstelej??? arba as durnas esu, glusas, aklas bet nesuprantu sito. nu gerai kalnas izaidineja kamuoli, ka daro DC? trinasi prie triju, nu galbut gaus kamuoli, bet nevisad gauna. rezultatas - DC atkrenta kaip zaidejas. dabar DC izaidineja kamuoli, ka daro kalnas? nu vaikis juda, bando atsidengt bet kas is to, nes DC arba versis arba perduos kamuoli kazkam kitam. rezultatas - kalnas atkrenta kaip zaidejas. vienu zodziu gaunasi sitoj situacijoj 4 pries 5 kaip bevartyt. kalnas, juk mes patys visi zinom, yra greito zaidimo propaguotojas ir tas trinimasis jam netinka, ir jis pats pradeda nepataikyt. DC atvirksciai megsta palaikyt kamuoli ir islaukti tam tikro momento. tai kokio velnio juos kartu laikyt tada? ir tai kartojasi jau ne pirma karta. kas tai atsakys - treneris, romanovas? beje kas del romanovo nu is vis kaip zema - spjauti savo aikstelej (jei kas pastebejot transliacijos metu) nu nepagarba isvis, tu derkis kitoj aikstelej bet ne savoj. nezinau pikta ir tiek. (copy-paste is basketnews.lt)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Matau, Vesiolai už Žalgirį eini, tai mes priešininkai.

Šį kartą pražangos atrodė normaliau jau, sąžiningiau, bet nerealiai nepatiko kai gale Colinsas metė net tris kartus antrą baudą... Dėl šio dalyko manau, kad tiesiog teisėjai ištempė Žalgirį, nes nežinia, kas galėjo būti per tas 7 ar 8 sekundes. Žalgirio fanai dar kartą parodė dėl ko jie man nelabai. Jie nesutinka su tokiu dalyku, kad pražanga ne į jų naudą ir kai pradėjo ant teisėją vadinti p*daru, o dar po to d*chu, man tiesiog nerealiai nervas paemė.

Dėl Romkos aš irgi mačiau kaip spjovė arenoj ir taip parodė nepagarbą visam Žalgirio klubui (gal keistai iš Ryto fano skamba, bet nepatinka man tokie).

Šiaip norėčiau, kad kadanors pasikviestų kokį teisėją iš užsienio, neutralų visai ir, kad peržiūrėtų įrašūs, ir pasakytu ar normaliai jie teisėjauja, ar ne, nes taip neišsiaiškinsim. Rytas už savus, Žalgiris - savus, nieko naujo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Matau, Vesiolai už Žalgirį eini, tai mes priešininkai.

Šį kartą pražangos atrodė normaliau jau, sąžiningiau, bet nerealiai nepatiko kai gale Colinsas metė net tris kartus antrą baudą... Dėl šio dalyko manau, kad tiesiog teisėjai ištempė Žalgirį, nes nežinia, kas galėjo būti per tas 7 ar 8 sekundes. Žalgirio fanai dar kartą parodė dėl ko jie man nelabai. Jie nesutinka su tokiu dalyku, kad pražanga ne į jų naudą ir kai pradėjo ant teisėją vadinti p*daru, o dar po to d*chu, man tiesiog nerealiai nervas paemė.

Dėl Romkos aš irgi mačiau kaip spjovė arenoj ir taip parodė nepagarbą visam Žalgirio klubui (gal keistai iš Ryto fano skamba, bet nepatinka man tokie).

Šiaip norėčiau, kad kadanors pasikviestų kokį teisėją iš užsienio, neutralų visai ir, kad peržiūrėtų įrašūs, ir pasakytu ar normaliai jie teisėjauja, ar ne, nes taip neišsiaiškinsim. Rytas už savus, Žalgiris - savus, nieko naujo.

 

nu palikim teisejus ramybej, gal jie klydo gal ne tegu tai lieka ant ju sazines nes kartais svilpdavo tai tikrai i lempa tiek i ryto puse tiek i zalgirio

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Matau, Vesiolai už Žalgirį eini, tai mes priešininkai.

Šį kartą pražangos atrodė normaliau jau, sąžiningiau, bet nerealiai nepatiko kai gale Colinsas metė net tris kartus antrą baudą... Dėl šio dalyko manau, kad tiesiog teisėjai ištempė Žalgirį, nes nežinia, kas galėjo būti per tas 7 ar 8 sekundes. Žalgirio fanai dar kartą parodė dėl ko jie man nelabai. Jie nesutinka su tokiu dalyku, kad pražanga ne į jų naudą ir kai pradėjo ant teisėją vadinti p*daru, o dar po to d*chu, man tiesiog nerealiai nervas paemė.

Dėl Romkos aš irgi mačiau kaip spjovė arenoj ir taip parodė nepagarbą visam Žalgirio klubui (gal keistai iš Ryto fano skamba, bet nepatinka man tokie).

Šiaip norėčiau, kad kadanors pasikviestų kokį teisėją iš užsienio, neutralų visai ir, kad peržiūrėtų įrašūs, ir pasakytu ar normaliai jie teisėjauja, ar ne, nes taip neišsiaiškinsim. Rytas už savus, Žalgiris - savus, nieko naujo.

 

Del fanu visiskai pritariu zalgiris turi didziuotis tokiais fanai?Cia siaip ne visiem yra ir normaliu, bet didzioji dalis yra tiesiog pasibjauretini.Manau jie ne tik negerbia kitu bet ir sumenkina tikrai gerai pagarsejusi zalgirio varda(nors as esu Lryto fanas pripazystu ,kad anksciau zalgiris buvo galingas ir isgarsino visa lietuva) bet dabar viska gadina fanai..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Del fanu visiskai pritariu zalgiris turi didziuotis tokiais fanai?Cia siaip ne visiem yra ir normaliu, bet didzioji dalis yra tiesiog pasibjauretini.Manau jie ne tik negerbia kitu bet ir sumenkina tikrai gerai pagarsejusi zalgirio varda(nors as esu Lryto fanas pripazystu ,kad anksciau zalgiris buvo galingas ir isgarsino visa lietuva) bet dabar viska gadina fanai..

 

palauk kam dabar tuos fanus kisti, nu buna parekauja nesamones bet tai jei rekia visi tai reiskia yra bendras nepasitenkinimas kazkokiu ivykiu aiskteleje ir tai labai sveikintina taip ir yra palaikoma komanda. as nenoreciau pradet garsiuju ryto "ultros" zygius vardyt, geriau nei nereikia pradet

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

palauk kam dabar tuos fanus kisti, nu buna parekauja nesamones bet tai jei rekia visi tai reiskia yra bendras nepasitenkinimas kazkokiu ivykiu aiskteleje ir tai labai sveikintina taip ir yra palaikoma komanda. as nenoreciau pradet garsiuju ryto "ultros" zygius vardyt, geriau nei nereikia pradet

 

Nereikia net ivykiu aikstej pasiskaitai komentarus ir matai "sudrytis" ir t.t. aisku veliau atsiranda ir neiskencianciu ir atsakanciu is kitos puses.Nu vienu zodziu nepaisant to ,kad rytas pralaimejo rungtynes patiko 3-3 beveik iki paskutiniu minuciu apyliges tikekimes viskas taip vyks ir toliau tik pergales sves rytas :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nereikia net ivykiu aikstej pasiskaitai komentarus ir matai "sudrytis" ir t.t. aisku veliau atsiranda ir neiskencianciu ir atsakanciu is kitos puses.Nu vienu zodziu nepaisant to ,kad rytas pralaimejo rungtynes patiko 3-3 beveik iki paskutiniu minuciu apyliges tikekimes viskas taip vyks ir toliau tik pergales sves rytas :rolleyes:

 

jeigu esi suauges vyras tai nekreipsi demesio i tokius zodzius, nes toki mesla pila viens ant kito mazvaikiai ir tiek. tegu laimi stipriausi :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet vis tiek, pripažinkim, kad vadinti teisėjus p*darais nėra garbinga ir tik apšūdina komandą visą.

Jei į temą, tai serija tikrai bus įtempta, nors nesitikėjau tokio Ryto žaidimo, bet kam nepatinka staigmenos. :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.