sausainisLTU

Krepšinis

Rekomenduojami pranešimai

Man atrodo 20-mečiai irgi ne ką prasčiau pasirodys. Bent Global Games turnyre varė taip pat kaip 19-mečiai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man atrodo 20-mečiai irgi ne ką prasčiau pasirodys. Bent Global Games turnyre varė taip pat kaip 19-mečiai.

 

Tik skirtumas tas, kad 20-mečiai prieš jaunesnius ten žaidė. ;) Bet va prie jų prisidėjo Dovydas (Redikas) ir Arnas (Butkevičius), o jie tikrai neblogi žaidėjai ir duos naudos. :) Redagavo bongo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Butu smagu jeigu visi jauniai parsivestu medalius ,o vyru rinktine paliktu cia medalius :)

Redagavo Batista

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tik skirtumas tas, kad 20-mečiai prieš jaunesnius ten žaidė. :)

 

Vieni metai manau nieko beveik nesudaro. :) Tik tiek, kad galbūt USA ir kitos rinktinės turi geresnių žaidėjų būtent 20-mečių. Redagavo dudeperfect

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pabandysiu padaryti kaip ir apžvalga, nuomone apie šiandienos rungtynes Lietuva - Ispanija.

 

Pati pradžia buvo nebloga ir man pasirodė, kad ispanai to nesitikėjo, todėl pradėjo jau rodyti savo bajerius. Teisėjai, kaip Kleiza sakė, galbūt ispanams rodo kažkokią pagarbą už jų nuopelnus, bet mano akimis per gyliai jiems buvo sulindę į šikną. Ispanai pradėjo tuo naudotis ir rezultatas tapo tiesiog triuškinamas. Pasirodo, net ir Kęstučio nervai neišlaiko ir gavo technine. Techninę pražangą aš vertinčiau teigiamai, nes po jos teisėjai pradėjo normaliau žiūrėti į tai, ką daro ispanai ir pradėjo po truputi švilpti ir prieš juos. Ispanų bajeriai pradėjo neveikt (dažniausiai) ir pradėjom svilint jiems kulnus, nepasidavėm ir tikrai didelį skirtumą sudeginom. Tik gaila buvo jau per mažai laiko ir nespėjom.

Pats teisėjavimu pirmam ir gal kiek antram kėliny buvau labai nepatenkintas, bet po technines tikrai manau išlindo teisėjai iš ispanų šiknos ir pradėjo tikrai teisingiau teisėjauti. Nepasidavė vyrai ir tai manau buvo svarbiausia. Iš grupės vis tiek išeisim, o šios rungtynės tikrai charakterį sustiprino ir būsim manau daug pavojingesni. :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Viskas cia normaliai,pralosti niekas nenori,bet isejo kaip isejo...Kitas dalykas geriau prap..t dabar nei veliau,manau viskas bus gerai ir per sekancia musu akistata,tos ispaniskos buritos bus sutraiskytos su visais gasonais,chujonais ir visais kitais....

Viskas bus gerai,as optimistas :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš taip pat per daug į galvą neimu. Tikėjau visada rinktine ir dabar tikiu. Kaip Marijonas dainavo "geriau negyvent, nei visai netykėt". :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mldc vyrai kovesi iki paskutines sekundes. :thumbsup4: Tai kas, kad pralaimejo, as neimu per dauk i galva, nes dar tik cia grupes rungtynes :D Kaip bus koks pusfinalis tada jo.... Ispanams tik padejo tie tritaskiai, jai ne tai dar net lietuviai galejo laimeti,o kad ten visi mete kiarus tritaskius tai net neina sustabdyti. Viens dalykas patiko, kad komentuoja Linas Kleiza, isties gerai komentuoja ir taip kaip krepsininkas yra, tai pasako kur kas blogai buvo ar ten taip reikejo daryti, isties puiku :D Nu ka laukiam siandienos rungtyniu :D

Redagavo haris883

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

burys durniu viena kamuoli gaudo kas pagauna vel ismeta, nesupratau i ka cia ziuret! sakysit nacionaline garbe ir pan, nieko panasaus, lietuvos garbe apsiriboja tik tuo kad keli amenys kurios del to kad jie kazka sugeba nuperka turtingesniu saliu komandos, galim didziuotis kad kazkam prireike lietuvio, o pats krepsinis seniai jau virtes lb geru bizniu, kuris klesti tik del to kad pavyksta uzkabinti tuos vadinamus sirgalius 'kiaules taupykles" (lietuvoj tai mazdaug 95% gyventoju) o jie dar ir dziaugiasi negalvodami is kieno kisenes mokamos krepsinio industrijos algos, premijos ir t.t! :thumbsup4:

seip pats zaidimas nesakau, ir pats su draugais pazaidziu, bet as nemaisau kur zaidimas, o kur manes mulkinimas, jei nori lietuva laimet prisisamdzius juodaodziu kaip buvo eurolygoj pries kokia 10m nu tai ka dar ir kalbet, TEN NE LIETUVIAI ZAIDE!!! LIETUVIAI PO KITU SALIU VELIAVA PRIES ZALGIRI ZAIDZIA NES KITA SALIS DAUGIAU PASIULE, O CIA YRA KREPSINIS LIETUVOS GARBE GINAM!

Redagavo tadasas99

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nelabai galima lyginti rinktine su klubu. Aišku, visi žaidėjai nori pasirinkti pelningesnį kontraktą, kur būtų geresnės sąlygos ir pan. Aš pats taip daryčiau turbūt. Rinktinė visai kitas reikalas. Į ją surenkami geriausi žaidėjai. Ir tikrai nemanau, kad jie dėl pinigų lošia, nes jų tikrai nedaug gauna palyginus su pinigais, kuriuos uždirba sezono metu. Ir tikrai garbė yra ginti savo šalį.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

. Ir tikrai garbė yra ginti savo šalį.

 

Ne į temą

ta kuri daugiau pasiulys? maironis, kudirka, mazvydas irgi lietuva garsino, bet kiek jie milijonu uz tai gavo? tokius zmones gerbiu...

Redagavo tadasas99

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

ta kuri daugiau pasiulys?

 

Nu, čia kaip supratau apie Ibaka, ir ten lenkas kur negras. ;)

Jie, sutinku. Parodė ne pagarbą savo šalims, bet tarkim Ibaka yra iš Kongo ar kur, kuri neturi šansų visai laimėt kažką, kaip ir tas "lenkas", kurio stpdv į JAV rinktinę nepaimtų. Negarbingas būdas kažką laimėt, pripažįstu, bet ką jau padarysi. Lietuvoje tokių čiudų nebuvo ir džiaugiuosi, kad viską pasiekėme 100% patys. ;)

 

Nu, jokios staigmenos nebuvo, viskas įvyko kaip visi žinojom, nugalėjom portugalus. :) Kova buvo maždaug kaip treniruotė, matėsi bandė naujus derinukus atlikt ir pan. Vyrai stebina mane savo taiklumu. Kaip komentatorius sakė, tipo Lietuva taikliausiai mėto bendrai. Keliaujam į Vilnių, pamatysim ko iš tikro vyrai verti. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man net gaila tų portugalų pasidarė,bet tai buvo labai gera reabilitacija po vakar :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu, čia kaip supratau apie Ibaka, ir ten lenkas kur negras. :)

Jie, sutinku. Parodė ne pagarbą savo šalims, bet tarkim Ibaka yra iš Kongo ar kur, kuri neturi šansų visai laimėt kažką, kaip ir tas "lenkas", kurio stpdv į JAV rinktinę nepaimtų. Negarbingas būdas kažką laimėt, pripažįstu, bet ką jau padarysi. Lietuvoje tokių čiudų nebuvo ir džiaugiuosi, kad viską pasiekėme 100% patys. :)

 

 

ne, cia apie lietuva, kai eurolyga laimejo su dviem juodaodziais!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.