sausainisLTU

Krepšinis

Rekomenduojami pranešimai

ne, cia apie lietuva, kai eurolyga laimejo su dviem juodaodziais!

 

Tai sakau. Negalima lyginti klubo (Rytas, Žalgiris) su rinktine (Lietuva). Visiškai skirtingi dalykai. Klubai renkasi geriausius sprendimus, todėl dažnai nusiperką užsieniečių.

Nu, manau reikia baigt, nes tikrai čia būtų galima diskutuot apie šitą dienas. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveikinu su išties įspūdinga pergale! :)

Rungtynės buvo gražios, efektyvios, tikrai buvo labai smagu žiūrėti. Net pasiilgau tokios atmosferos, nes su Panevežiu ne iš tolo nepalyginsi. :) Kažkokių blogų dalykų tikrai nepastebėjau, viskas buvo labai gerai.. Uch, kaip fainai! :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Serbai kaip ir turkai keles kad nugales bet gavo i ragus ir ein laimingi miegot :)

Su pergale LIETUVA!!!!!!!!!!!!!! :):) zemai lenkiuos pries musu rinktine :)

Redagavo egis123

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Su nerealia pergale Playmanus visus!! Va cia tai zaidimas, laimejome pries vokiecius!!!! ;) Labai grazus buvo duetas Sarunas Jasikevicius ir Jonas Valanciunas, grazus dejimai, metimai ir pergale musu!!! Valiooooooo ;) Tai ka vykstam i kauna!!! ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Su grazia pergale visus,rinktine tikrai neblogai suzaide,laimejom,bet tai tikrai nera rinktines galimybiu virsune,bent del kazkokio medalio manau mes tikrai esame verti kovoti ir labai tikiuosi,kad del to medalio kovosime finale (didziajame),vienu zodziu vyrai malaciai,respectas jiems ir lauksime sekanciu varzybu,kas juose musu lauks nera labai svarbu,rusai-makedonai jie visi yrea iveikiami ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Geriau makedonus gauti, rusai labai nepatogūs, nes priekinė linija labai stipri. Bet kokiu atveju, jei išeitų į pusfinalį, tai galėčiau lengviau atsikvėpt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kažkaip aš irgi rusų prisibijau, tai būtų gerai, kad makedonai kliūtų. Galėtų per tv3 rodyt ir kitas varžybas champo, nes nesijaučia champo viso, kai tik lt rungtynes rodo, arba pusė 1 nakties sugalvoja kažką parodyt ;/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai čia jau paliubomu, kad Makedonija bus, nes abejoju, kad nukals jie Rusiją. Tiesiog sekėsi Makedonams, bet prieš Rusija taip tikrai nebus. :thumbsup4: Tada turėtume imt pergalę prieš Makedoniją, laimėti ketvirtfinalį ir kovot dėl pirmos vietos. :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kažkaip aš irgi rusų prisibijau, tai būtų gerai, kad makedonai kliūtų. Galėtų per tv3 rodyt ir kitas varžybas champo, nes nesijaučia champo viso, kai tik lt rungtynes rodo, arba pusė 1 nakties sugalvoja kažką parodyt ;/

 

AŠ tai žiūriu per internetą. lshunter.tv

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man atrodo, kad ir ispanus galima nukalt. Tereikia sėkmingesnės dienos, Kaune, man rodos būtų pilna arena, jau per krikštynas salės ispanus patvarkė 12 taškų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kažkaip aš irgi rusų prisibijau, tai būtų gerai, kad makedonai kliūtų. Galėtų per tv3 rodyt ir kitas varžybas champo, nes nesijaučia champo viso, kai tik lt rungtynes rodo, arba pusė 1 nakties sugalvoja kažką parodyt ;/

 

VSB taigi visas rodo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš asmeniškai tai neturiu Viasat, dauguma irgi :) vienintelė išeitis - internetas.

 

Che. Pas mane vapše kabelinė vietinė, tai rodo VSB. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.