sausainisLTU

Ką šiuo metu žaidžiate

Rekomenduojami pranešimai

Na kaip sakiau taip ir nesulaukiau Murdered Soul Suspect žaidimo minusų, nesuprantu kodėl jis gan prastai įvertintas. Istorija tobula, pabaigos nesusiško. Žaidimas peržaidžiamumo kaip ir neturi, bet aš jį dar kartą pereisiu ant naujos kartos konsolių. Vienas iš nedaugelio žaidimų kuriame surinkau visus collectables, kadangie jie atskleidžia labai įdomias istorijas.

Mažų techninių nesklandumų žaidime pasitaikė, kaip pvz, retkarčiais sunku užtargetinti daiktą kurį gali aktyvuoti. Bet tai tik smulkmenos.

Gaila, kad žaidimas baigėsi, bet judam prie ko nors kito, turbūt Thief :) arba Risen 3 jei įdės šiandien ar rytoi į torrentus.

 

Redagavo Dowydas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pradžiai sužaidžiau MP iki 20 lygio. Tereikėjo pusseptintos valandos. Taškai lengvai renkasi ir greitai, pakankamai. Be proto greita taškalynė. :D Pasišaudžiau, o vėliau žiūrėsiu, kaip čia likusius trofėjus sugaudyti.

 

Sekantis etapas mėgautis SP. :thumbup: Daug naujovių palyginus su antra dalimi. Istorija įdomiai tęsiasi.

 

Crysis-3.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pabaigiau , visai neblogas toks, tik ant galo sunkokas pasidaro, bet praeinamas (Taip žaidimas lietuvių kalba)

5vc4s3.jpg

Redagavo Mason13

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pabaigiau vakar Killzone 2, tai kaip single player šaudyklė žaidimas labai silpnas. Visiškai paprasti ir neįdomūs ginklai, monotoniškas gameplay, neįdomus siužetas. Kas gero tai tik grafika ir kartais personažai kokį neblogą one liner'į numetą. Turbūt žaidimo pagrindas atsiskleidžia online, bet kai aš nežaidžiu jo tai daugiau nežaisiu ir Killzone serijos. Resistance serija daug geriau eina kažkaip. :)

 

Užtai ką vakar pradėjau, va ką b**t

 

1372132853-00.jpg

 

Dar palyginus nedaug perėjau, bet boy oh boy koks kietas žaidimas. Gameplay, istorija, personažų dialogai, aplinkos, grafika, garsas, muzika viskas taip gerai padaryta, kad dvasiniai geimeriški orgazmai aplanko su kiekvienu personažo žingsniu. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiuo metu žaidžiu du žaidimus tai Magic 2014 atsipūtimui ir Resident Evil 6. Su Magic 2014 viskas tvarkoje, nelabai yra ką komentuoti.
Na o apie Resident Evil 6, tai keista, kad žaidžiu jį tik dabar, nes esu šios serijos fanas, pirkau Wii ir DS vien dėl Resident Evil žaidimų, bet problema, kad tiesiog vemiu nuo Resident Evil 6. Jam pasirodžius išbandžiau jį su draugu ir numečiau, negalėjau žaisti tokio tragiško serijos nusivažiavimo. Bet prisiruošiau ir, kaip serijos fanas turiu jį pereiti.

Tokios fantastikos ir tokių kliedesių sunku dar kur nors rast kaip RE6. Perėjau Leon kampaniją ir dabar pradėjau Chriso. Nu kas per nesamonės, tie action cutseen'ai tokie buki, su sraigtasparniu skrendi kiaurai namus i traukinius atsitrenki, viskas pofik, n kartų į tave pataiko iš granatsvaidžio, viskas normalu, įprasta, logiška.
Priešai išvis kažkokios tragedijos, žmonės vorai, žmonės musės.
Tokio buko ir tragiško žaidimo dar reiktu paieškot.
Grafika ir gameplay, kaip ir neblogi, jei žaidimas būtų kažkoks naujas IP tai gal ir nieko būtų, o dabar kaip RE tai 0/10. Praktiškai jokio tyrinėjimo, jokių dokumentų radimo.

Dar Capcom stebisi, kaip čia RE6 prasti pardavimai, tai kai toki išsityčiojimą iš serijos išleidžia, kaip nebus prasti pardavimai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

The last of us pabaigiau dabar jaučiu pradėsiu watch dogs arba killzone shadow fall bandysiu įveikti ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Dowydas pritariu dėl re6, ypač cut scene tiek daug privaryta ne vietoj ir ne laiku... O šiaip re 4,5,  RE revelations labai patiko su x'u visus perėjau :)

Redagavo tomashex

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pabaigiau vakar Killzone 2, tai kaip single player šaudyklė žaidimas labai silpnas. Visiškai paprasti ir neįdomūs ginklai, monotoniškas gameplay, neįdomus siužetas. Kas gero tai tik grafika ir kartais personažai kokį neblogą one liner'į numetą. Turbūt žaidimo pagrindas atsiskleidžia online, bet kai aš nežaidžiu jo tai daugiau nežaisiu ir Killzone serijos

Killzone 2 man asmeniškai MP geras buvo ir daug valandų prasėdėjau prie jo, grafika tuo metu buvo tikrai gera ir turbūt geriausia iš visu žaidimu 

 

O dabar laukiu kol parsisiųsiu Tomb Raider ant ps3 savo, plius pasiskolinau iš draugo ps3 su tomb raider žaidimu tai MP pagridinsiu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pakartotinai grįžau prie Dark Souls 2. Pirmą kartą kai žaidžiau nelabai patiko, kad kai kurie dalykai buvo pakeisti, bet dabar prisėdau ir taip smagiai lošiasi. Dabar esu The Gutter lokacijoj, tai eina sau kaip užknisa :D Panašiai kaip pirmoj daly Blighttown - visur poison, tamsu, platformos, nuo kurių nukristi net nereikia stengtis. Ugh, kartais kantrybės nėra, ypač su tomis statulomis spjaudančiomis nuodus. O dar kai aš full melee, no magic, tai sunkoka :/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pakartotinai grįžau prie Dark Souls 2. Pirmą kartą kai žaidžiau nelabai patiko, kad kai kurie dalykai buvo pakeisti, bet dabar prisėdau ir taip smagiai lošiasi. Dabar esu The Gutter lokacijoj, tai eina sau kaip užknisa :D Panašiai kaip pirmoj daly Blighttown - visur poison, tamsu, platformos, nuo kurių nukristi net nereikia stengtis. Ugh, kartais kantrybės nėra, ypač su tomis statulomis spjaudančiomis nuodus. O dar kai aš full melee, no magic, tai sunkoka :/

Aš iš viso kokias 3h prazaides esu,esu majuloi :D nebezaidziu nes nervai nelaiko,gal kada grysiu prie jo:D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Daylight 

daylight_201408170050xtclc.jpg

 

Pirmas zaidimas su UE4, bet Outlast, kuris naudoja UE3 atrodo zymiai geriau. Butent po gerulio Outlast zaidimo susigundziau nusipirkti Daylight, bet o zmogau kaip likau nusivyles. 10 euru ismesti i bala. Grafika prasta (UE4?), optimizacija tragiska (slideshow fiesta uzkluma daznai, net ir ant galingu PC) o scenarijus apgailetinas. Kalbant apie pastaraji, uz kokius nuopelnus Jessica Chobot gavo sias, labai svarbias pareigas? Jau uzteko man jos pasirodymo ME3 ... 

 

6691292539_38c97bbd10_z.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.