Impaler

PlayManija.lt klaidos, bug'ai

Rekomenduojami pranešimai

 

 

 

Ir nebebus. Nuo šiol tik "Oranžiniai joystick'ai" gali bumpinti temas bei skelbimus. O tam, kad tapti tokiu - reikia surinkti 150 pranešimų.

 

 

 

 

O temas (skelbimuose) kurti irgi galės tik "morkavi"?

Redagavo Playeriux

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O temas (skelbimuose) kurti irgi galės tik "morkavi"?

 

Ir V.I.P :)

Beje, Impaler, kai noriu siųsti naujieną manęs prašo prisijungti, įvedu savo acc info ir man išmeta tekstą:

Neteisingas vartotojo vardas arba slaptažodis. Jums dar liko vienas bandymas prisijungti.

Tikiuosi nereikia tinklapyje atskiro acc :) Redagavo LFXiksas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nežinau bugas čia ar taip turi būt, bet kai bandau vertint žinutę rašo: "Atlikti veiksmo nepavyko: Jūs pasiekėte diždžiausią leistiną teigiamų balsų limitą"

 

Naujokai neturi teisės iš viso įvertinti. Tą turi tik Nariai, kurie surenka 150+ pranešimų.

 

 

O kaip į parašą įsikelt ps 3 portable id, nes rašo, kad 400 x 100 paveiksliukų negalima įkelt.

 

Tai, kad tu čia HTML bandai kelti į parašą. Leidžiamas tik BBkodas.

 

 

O temas (skelbimuose) kurti irgi galės tik "morkavi"?

 

Reikia būti surinkus bent 30 pranešimų arba imti VIP. Ateityje sąlygos gali keistis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Blogai rodo parašytų pranešimų skaičių. Forume rodo mažiau, nei profilyje. Atsiprašau jei klystu, gal jie atsinaujina ne iškart, tiesiog noriu pranešt apie galimas klaidas

Redagavo tamulionis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Blogai rodo parašytų pranešimų skaičių. Forume rodo mažiau, nei profilyje. Atsiprašau jei klystu, gal jie atsinaujina ne iškart, tiesiog noriu pranešt apie galimas klaidas

 

Man taspats, ten skaičiuojami ir "Įvairūs pašnekesiai" postai. ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai aisku ne klaida ,tiesiog nerodo puses youtube klipu kiek meginau det. tu su ilgesniais linkais nerodo. tiesiog poste ismeta kaip linka o ne kaip video.ka padarysi. tikiuosi bent jau tie linkai kitiem irgi matosi ,ne tik man.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai aisku ne klaida ,tiesiog nerodo puses youtube klipu kiek meginau det. tu su ilgesniais linkais nerodo. tiesiog poste ismeta kaip linka o ne kaip video.ka padarysi. tikiuosi bent jau tie linkai kitiem irgi matosi ,ne tik man.

 

Taigi YouTubėje, po YouTube's video apačioje yra "Share" ar kažkas panašaus, paspaudi ir linką parodo trumpesnį tau, ir veikia viskas. ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai, kad tu čia HTML bandai kelti į parašą. Leidžiamas tik BBkodas.

 

 

portable id dydis 550 x 125 dėl to ir neleidžia, ankščiau viskas tvarkoj būdavo, gal išeis kaip nors išeitį padaryt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Blogai rodo parašytų pranešimų skaičių. Forume rodo mažiau, nei profilyje. Atsiprašau jei klystu, gal jie atsinaujina ne iškart, tiesiog noriu pranešt apie galimas klaidas

 

Va jum paaiškinimas angliškai. Iš esmės tas didesnis skaičius įskaito postus įvairiuose pašnekesiuose ir šiukšlinėje (bei tuos, kurie nebeegzistuoja net šiukšlinėje).

 

The post count shown in the profile view is how many ACTIVE posts that member currently has. It's generated automatically when viewing their profile and is not a number stored in their account. The difference between active and total is the total (shown under their name when you read a post) is how many posts they have made, even if those posts are no longer available. The active count is how many posts are currently available that they have made.

 

Manau teks panaikinti tą vieną variantą, kad visur rodytų realujį pranešimų kiekį.

 

tai aisku ne klaida ,tiesiog nerodo puses youtube klipu kiek meginau det. tu su ilgesniais linkais nerodo. tiesiog poste ismeta kaip linka o ne kaip video.ka padarysi. tikiuosi bent jau tie linkai kitiem irgi matosi ,ne tik man.

 

Fixed. Dabar galima dėti 50 media 5 vieną postą.

 

 

Tai, kad tu čia HTML bandai kelti į parašą. Leidžiamas tik BBkodas.

 

 

portable id dydis 550 x 125 dėl to ir neleidžia, ankščiau viskas tvarkoj būdavo, gal išeis kaip nors išeitį padaryt.

 

Paveiksliukų dydis parašuose padidintas iki 550x125.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mano nuomone skelbimuose butu protingiau palikti funkcija "iskelti i pradzia" irgi bent 30 postu parasiusiems zmonems, nes logiskai mastant, vienodu skelbimu kiekis zymiai isaugs...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mano nuomone skelbimuose butu protingiau palikti funkcija "iskelti i pradzia" irgi bent 30 postu parasiusiems zmonems, nes logiskai mastant, vienodu skelbimu kiekis zymiai isaugs...

 

Ir tada išaugs įspėjimų kiekis tą darantiems nariams. "Kariauti" tame fronte aš net labai pasiruošęs. ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir tada išaugs įspėjimų kiekis tą darantiems nariams. "Kariauti" tame fronte aš net labai pasiruošęs. ;)

 

nu tai kam ten kariauti...? sistema buvo gera, parasai skelbima, jei nuperka tada redaguoji ir pakeiti kitam dalykui, o reikalui esant iskeli i pradzia. Ar as kazko nesuprantu ar ta sistema tik man atrode padoriai paprasta. Tarkim dabar jei ir suaktyves forumas nuo zinuciu kieki norinciu pasikelti "nuomoniu" tai tikrai ne pacios protingiausios idejos bus rasomos. Kitaip sakant noreta padaryti geriau, bet dviratis tai jau israstas... ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu tai kam ten kariauti...? sistema buvo gera, parasai skelbima, jei nuperka tada redaguoji ir pakeiti kitam dalykui, o reikalui esant iskeli i pradzia. Ar as kazko nesuprantu ar ta sistema tik man atrode padoriai paprasta. Tarkim dabar jei ir suaktyves forumas nuo zinuciu kieki norinciu pasikelti "nuomoniu" tai tikrai ne pacios protingiausios idejos bus rasomos. Kitaip sakant noreta padaryti geriau, bet dviratis tai jau israstas... ;)

 

Buvo gera narių atžvilgiu.

 

Imk V.I.P. ir kelk skelbimus, dėk juos. Jeigu nepasiteisins bus galvojama kažkas naujo. Taip kaip seniau - tikrai nebus, tą galiu garantuoti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Galetai padaryt, kad bent 550x150 ar kad ir 500x150, nes dar parasas 500x145 ir neisideda :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Galetai padaryt, kad bent 550x150 ar kad ir 500x150, nes dar parasas 500x145 ir neisideda :thumbsup4:

 

Nu bet ar sunku susimazinti ta paveiksliuka?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.