Impaler

PlayManija.lt klaidos, bug'ai

Rekomenduojami pranešimai

Buvo padidintas is 500x120 iki 550x125 nes priestai nebuvo galima isedeti savo Playstation gametaga ,o dabar galima, aisku nezinau koks didis yra Xbox gametagas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Buvo padidintas is 500x120 iki 550x125 nes priestai nebuvo galima isedeti savo Playstation gametaga ,o dabar galima, aisku nezinau koks didis yra Xbox gametagas

 

Ne į temą

Aaaa, aisku.

Xbox'u kiek zinau daug mazesni buna (nors yra ir ivairiu)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aisku cia buvo snekama apie Officelu Gametaga, aisku yra pilna tu tinklalapiu kur palaiko gamertagu tiek PS tiek XBOX

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Padidinkit leistina auksti bent iki 150px,nes man xboxo gamercardas netelpa.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sakyčiau gan nemažai aukščio norit :thumbsup4:

 

Oficialus ten X gamertagas?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Man iškilo viena problema, mano profilyje pranešimų skaičių rodo normalų, koks ir yra, 900 su trupučiu, o forume (kai ką nors parašau) matau tik 700 su trupučiu :/ kodėl taip?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Man iškilo viena problema, mano profilyje pranešimų skaičių rodo normalų, koks ir yra, 900 su trupučiu, o forume (kai ką nors parašau) matau tik 700 su trupučiu :/ kodėl taip?

 

Tuos 200 pranesimu greiciausiai buvai rases i tema " Ivairus pasnekesiai" o jie nera skaiciojami , o profili rodo visus parasytus pranesimus :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tuos 200 pranesimu greiciausiai buvai rases i tema " Ivairus pasnekesiai" o jie nera skaiciojami , o profili rodo visus parasytus pranesimus :thumbup:

 

Aisku tada, bet vistiek prieš tai rodydavo 800 kažkiektais dabar tik 700 ;) žodžiu, koks skirtumas ...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Neveikia arba ne visiems veikia mygtukas "Pranešti". Jei veikia nevisiems, o tik tam tikrai grupei, pvz. VIP, tai, mano galva, nėra prasmės tokio mygtuko turėt, jei ne bet kas gali pastebėta klaidą įvardint.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Neveikia arba ne visiems veikia mygtukas "Pranešti". Jei veikia nevisiems, o tik tam tikrai grupei, pvz. VIP, tai, mano galva, nėra prasmės tokio mygtuko turėt, jei ne bet kas gali pastebėta klaidą įvardint.

 

Ir kaip būtent jis tau neveikia? Prašau su screenshot'ais išsamiai parodyti kas ir kaip, nes aš su testiniu account'u Naujokų grupėje laisvai galiu raportuoti.

 

Visada buvo ir bus "pranešti mygtukas" pasiekiamas visų grupių nariams. O pranešimų centras, kur keliauja raportrai - moderatoriams ir STRiKE TEAM nariams ir man.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir kaip būtent jis tau neveikia? Prašau su screenshot'ais išsamiai parodyti kas ir kaip, nes aš su testiniu account'u Naujokų grupėje laisvai galiu raportuoti.

 

Visada buvo ir bus "pranešti mygtukas" pasiekiamas visų grupių nariams. O pranešimų centras, kur keliauja raportrai - moderatoriams ir STRiKE TEAM nariams ir man.

 

Paspaudus mygtuką "Pranešti" išmeta:

 

Nuotrauka

Redagavo Epikus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

[win=Ačiū Epikus]Radau klaidą, ištaisyta viskas, dabar Nariai irgi gali pranešti apie taisykles pažeidžiančius pranešimus :) [/win]

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.