Impaler

PlayManija.lt klaidos, bug'ai

Rekomenduojami pranešimai

kaip matau per search jeigu zaidimo pavadinimas is 3 raidziu , siuo atveju zaidimas Amy . search tokio net neranda ir nerodo jokiu panasiu net, raso tokio nera. tenka eit paciam per visu geimus ir susirast. ar cia problema nes vardas tik is 3 raidziu ar del ko ?

 

beje dabar jau neiesko net Killzone 3 jei parasai. o jei tik Killzone irasai tada iesko kazko panasaus. irasius Killzone 3 , meta lentele kad vardas buvo trumpesnis nei 3 raides..kurgi ne.. beje neranda ir tokiu kaip Prey 2 . ar kazkas negerai pasidare kad tarpa padedi jau dabar ten?..

p.s. irasius Killzone3, Prey2 be tarpo suranda. bet "Amy" tai vistiek nera sansu rast naudojant search.

del manes tai kad randa be tarpu tai viskas ok. bet ar visi tai zino kurie iesko.

dar pastebejimas: yra tema Dragon's Dogma. irasius tiksliai pavadinima nieko neranda, bet jei irasai Dragons Dogma be jokiu zenklu tada randa.

ok ir dar vienas: Mass Effect 3 . temos surast neimanoma normaliai. jei vedi 2 zodzius ir skaiciu, neranda nieko,jei vedi 2 zodzius ir skaiciu be tarpo tas pats. jei vedi tik 2 zodzius be numerio tada kazka randa panasiu bet rekiama tema radau tik 4 psl gale paciam.. tai ftw..

 

Paieška neieško žodžių trumpesnių nei 4 simboliai. Todėl niekada nesivarginkite rašyti "2" ar "3" kaip žaidimo dalies į paiešką ar ieškoti tokių pavadinimų kaip "Amy" tokias 3 simbolių paieškas geriau atlikinėti per Google. Vienas dalykas, kad tu ieškai per GREITĄJĄ paiešką, kur paieška yra vykdoma ir tarp pranešimo teksto ir tarp temų pavadinimų ir rūšiuojama viskas by default pagal datą ir ABC.

 

Kad patogiai rasti žaidimus einį į išplėstinę paiešką, pažymi varnelę ant "Ieškoti tik antraštėse" ir pabandyk įrašyti "killzone" rezultatai tave daugiau nei tenkins.

 

Išvada tokia, kad nereikia tingėti ir visada naudotis tik greitąja paieška. Tam yra išplėstinė paieška, kurios pagalba tikrai galima rasti rezultatų.

 

kodel negalima redaguoti savo kurtos temos pirmo posto , pvz noriu pakeist pavadinime kazka ar darasyt isleidimo data , ar pakeist konsoles ,jeigu pasikeicia kas nors su laiku. bet kelias temas galejau redaguot o daugiau kiek norejau visos kitos neturi tos redaguoti icon. kodel vieni posta ituri , o kiti ne tada ? senam plm buvo galima bet kada ant bet kurios savo temos ta daryt. ar ti susije kad tos temos buvo kurtos dar senam forume todel sitam naujam jos neredaguojamos ? ar kame diela.

 

Man rodos is senojo forumo parejusios temos negali redaguot. As pats norejau kelias paredaguot tai neleido man, o nauju galiu pilnai.

 

Todėl, kad yra nuo šiol nustatytas pranešimų redagavimo periodas. Kiek laiko po parašymo savo pranešimus gali redaguoti naujokai, nariai ir V.I.P.'ai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bugas ar ne bugas (manau kad bugas...) Taigi su ta "Apklausa" kas per problemos kad prabalsavus po kiek laiko vėl duoda/leidžia balsuoti? Ir taip nuolatos, kas dieną vis prašo to pačio. Šiandien specialiai pažiūrėjau po kiek laiko vėl prašys balsuoti, tai po balsavimo gal pora h praėjo... Neturėtų kartais būti kad prabalsavai sykį ir viskas? Iki tol kol bus nauja apklausa pateikta. Šitą dalyką ir senesnėje plm versijoj buvau jau pastebėjęs.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bugas ar ne bugas (manau kad bugas...) Taigi su ta "Apklausa" kas per problemos kad prabalsavus po kiek laiko vėl duoda/leidžia balsuoti? Ir taip nuolatos, kas dieną vis prašo to pačio. Šiandien specialiai pažiūrėjau po kiek laiko vėl prašys balsuoti, tai po balsavimo gal pora h praėjo... Neturėtų kartais būti kad prabalsavai sykį ir viskas? Iki tol kol bus nauja apklausa pateikta. Šitą dalyką ir senesnėje plm versijoj buvau jau pastebėjęs.

 

Jau sakė, kad ta paklausa labai "nerimta", tokia šiaip žaidimui, tai dėl to ji praėjus kažkiek laiko leidžia vėl balsuoti, gal impaler ateityje sugalvos ją "rimtesnę" padaryti :offtopic: Na, o rangų info jaučiu niekad nepamatysim Nuotrauka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vistiek tie nauji pranešimai manęs neramina... :/ Sakykim bullka parašė iPad temoje. Ją pažiūriu, atsakau jam. Dar kartą peržiūriu, bet vistiek kaip naujas pranešimas taip naujas...

 

Nuotrauka

 

Atsidarai iPad foruma, ten rodo, kad visi pranešimai perskaityti, beeeet pagrindiniame puslapyje - vistiek neperskaityta... :/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man vienam taip būna? Tai žiūrint naujas asmenines žinutes, tai rašant naują pranešimą, tai norint atidaryti naują temą... :(

 

Nuotrauka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man vienam taip būna? Tai žiūrint naujas asmenines žinutes, tai rašant naują pranešimą, tai norint atidaryti naują temą... :)

 

Nuotrauka

 

man irgi ta pati nesamone buna

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Neina pvz padaryt kad atidarant kokia didelia miniatura (va sito posto pvz) ja iskart resizintu i mazesni dydi, o ka nors paspaudus ja parodytu originaliu dydziu. Nes bent jau man ja taip isdidina kad as tos foto koki ketvirtadali tik matau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Neina pvz padaryt kad atidarant kokia didelia miniatura (va sito posto pvz) ja iskart resizintu i mazesni dydi, o ka nors paspaudus ja parodytu originaliu dydziu. Nes bent jau man ja taip isdidina kad as tos foto koki ketvirtadali tik matau

 

 

Jo. Man irgi tas uzkliuvo.

 

Šiuo atveju yra taip paspaudi - atsidaro didelė nuotrauka. Tada spaudi Nuotrauka kairiam apatiniam kampe ir brauzas sumažina foto.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tvarkyk kompo nustatymus, keisk narsykle. Viskas puikiai atsidaro. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Su Mozilla Firefox - viskas gerai, su Internet Explorer - taip pat, o vat su Chrome išmeta "warning". Tai suprantu, kad nieko žalingo tame puslapyje nėra? Kas čia gali būti tada, kodėl Chrome taip jautriai reaguoja?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man pvz dabar pradejo nesamenes daryti Opera po naujo update, tema uzsikrauna is kokio ~5-10 karto , arba net reikia isiunkti opera ir vel ijiunkti ir tada uzkrauna, Linkomanija tai ikoneles pabegusios buna

 

o youtube negaliu uplaudint video, turiu per kita narsykle deti video, o reinstal tingiu daryti :) Pats tegul susitvarko , kai iseis update

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man pvz dabar pradejo nesamenes daryti Opera po naujo update, tema uzsikrauna is kokio ~5-10 karto , arba net reikia isiunkti opera ir vel ijiunkti ir tada uzkrauna, Linkomanija tai ikoneles pabegusios buna

 

o youtube negaliu uplaudint video, turiu per kita narsykle deti video, o reinstal tingiu daryti :) Pats tegul susitvarko , kai iseis update

 

Kuri Operos versija? Pas mane lygtais naujausia 11.51, bet viskas tvarkoj ir su Linkomanija ir su YT, anksčiau būdavo kad ten paspaudi Upload video ir nieko nebūna, bet dabar pasižiūrėjau tai viskas tvarkoj.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu pas mane irgi 11.51 versija, Nes seip aini i kokia nors tema cia ,matai juostele krauna , bet uzkrauna tuscia langa, paskui vel atsigauna ir veikia kuo puikiausei , paskui vel uzgribauja, arba manau kad cia internas mano sugribauja, nors ant ruterio pasiziurius visos lemutes dega, tuo momentu kaip uzgribauja

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.