Jenkis

PS3 JailBreak DUK

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki gyvi Playmanai. Orai pablogejo, tad nusivaliau dulkes nuo savo PS3 ir uzsimaniau pazaisti po 1,5 metu laiko. Konsole nulauzta CFW3.55 su GAIA + Menedzeriu. iki dabar puikiai pasileidzia senesni zaidimai tiek is Vidinio, tiek is isorinio HDD. Tad klausymas butu toks: Ar reikia ka daryti paciai konsolei, ir jei reikia tai ka, norint zaisti naujus zaidimus, kurie reikalauja naujesnio softo? Ar uztenka atsisiusti zaidima, ji susitvarkyti ir isikelti i HDD.

 

Is anksto dekoju uz atsakyma.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki gyvi Playmanai. Orai pablogejo, tad nusivaliau dulkes nuo savo PS3 ir uzsimaniau pazaisti po 1,5 metu laiko. Konsole nulauzta CFW3.55 su GAIA + Menedzeriu. iki dabar puikiai pasileidzia senesni zaidimai tiek is Vidinio, tiek is isorinio HDD. Tad klausymas butu toks: Ar reikia ka daryti paciai konsolei, ir jei reikia tai ka, norint zaisti naujus zaidimus, kurie reikalauja naujesnio softo? Ar uztenka atsisiusti zaidima, ji susitvarkyti ir isikelti i HDD.

 

Is anksto dekoju uz atsakyma.

 

Parsisiusk rebug arba rogero 4.46 ir nereiks sukt galvos del fix'u. Taip pat isirasyk naujausia multiman versija, nes GAIA jau atgyvenes ir multiman stipriai ji lenkia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Parsisiusk rebug arba rogero 4.46 ir nereiks sukt galvos del fix'u. Taip pat isirasyk naujausia multiman versija, nes GAIA jau atgyvenes ir multiman stipriai ji lenkia.

 

O yra galimybė užbrikint ar ar kažką panašaus padaryt, jei nelabai gaudaus procese ar ne tą atsisiunti?

Ar geriau nešti kažkur, kad padarytu normaliai?

Redagavo menorex

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O yra galimybė užbrikint ar ar kažką panašaus padaryt, jei nelabai gaudais procese ar ne tą atsisiunti?

 

Siaip su Rogero ir Rebug 4.46 bricko negausi. Rogero 4.21 nebent brickindavo ir tik kai kuriuos modelius.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, Ps3 turiu gana senokai, bet kadangi esu PC gameris juo per daugiausiai nesidomejau, bet ji nusilauziau ir pastebejau linkomanijoj GTA V ir komentarai sako, kad jis veikia, taciau ant ps3 nulauzimo ir apie nulauztu zaidimu irasymo esu visiskai zalias, bet laabi noreciau isbandyt si nuostabu zaidima. Tad gal atsirastu zmoniu, kas galetu man Ps3 naujokui, paaiskinti viska issamiai ir detaliai kaip isirasyti Ps3 zaidimus, nes zinau tik tiek, kad norint paleist zaidima reikia but idejus bet koki originalu diska zaidimo.

 

 

-Ignas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, Ps3 turiu gana senokai, bet kadangi esu PC gameris juo per daugiausiai nesidomejau, bet ji nusilauziau ir pastebejau linkomanijoj GTA V ir komentarai sako, kad jis veikia, taciau ant ps3 nulauzimo ir apie nulauztu zaidimu irasymo esu visiskai zalias, bet laabi noreciau isbandyt si nuostabu zaidima. Tad gal atsirastu zmoniu, kas galetu man Ps3 naujokui, paaiskinti viska issamiai ir detaliai kaip isirasyti Ps3 zaidimus, nes zinau tik tiek, kad norint paleist zaidima reikia but idejus bet koki originalu diska zaidimo.

 

 

-Ignas

 

Keli GTA 5 i isorini HDD suformatuota i FAT32. Keli tokiu keliu Pvz: GAMEZ>BLES9999. Jei pas tave 3.55 CFW , tai dar parsisiunti FIX'a. Tada pasileidi multiman'a ir leidi zaidima.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, Ps3 turiu gana senokai, bet kadangi esu PC gameris juo per daugiausiai nesidomejau, bet ji nusilauziau ir pastebejau linkomanijoj GTA V ir komentarai sako, kad jis veikia, taciau ant ps3 nulauzimo ir apie nulauztu zaidimu irasymo esu visiskai zalias, bet laabi noreciau isbandyt si nuostabu zaidima. Tad gal atsirastu zmoniu, kas galetu man Ps3 naujokui, paaiskinti viska issamiai ir detaliai kaip isirasyti Ps3 zaidimus, nes zinau tik tiek, kad norint paleist zaidima reikia but idejus bet koki originalu diska zaidimo.

Skaityk, sekmes

http://www.ps3hax.net/2013/09/guide-how-do-i-jailbreak-my-ps3/

 

 

-Ignas

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, neseniai isigijau Ps3, visai nemoku nulauzti.. Gal kas galit normaliai paaiskint iskur gaut multiman kaip ji irasyt normaliai, tada kaip Normaliai jailbreakint'ti? be jokiu durnu siuntimosi kad paskui reikia atskirai pass siustis o ten survey daryt.

as bandziau jailbreakint pgl gavau faila , irasiau bet gavau tik blue screen tai teko vezti taisyt, nesutaise ( sakiau gal brokuotas ;D) tai gavau nauja nes garantija buvo. Jei nebutu sunku prasau paaiskinkit step-by-step. Dekui.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O tiksliau kuri? Jei aukstense uz 3.55 reikia downgradint,kaina ~150Lt. Taip pat ne visi modeliai downgradinami. Parasyk tikslu modeli. Fatai tinka visi, slimai 30xx netinka,25xx kai kurie,like slimai tinka. Super slimai netinka. I nedowngradinamus galima nebent det cobra ode,kaina 400lt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

PS3 Super Slim. buvo Versija 4.45 kai pirkau paskui updatinosi i 4.46

 

Tada jokio nulaužimo. Kaip sakė, gali pirkti Cobra arba 3k3y Optical Disc Drive Emulator, bet ten irgi pats nepasidarysi, nes reikalingi litavimo įgūdžiai. Redagavo tymbarkFM

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tada jokio nulaužimo. Kaip sakė, gali pirkti Cobra arba 3k3y Optical Disc Drive Emulator, bet ten irgi pats nepasidarysi, nes reikalingi litavimo įgūdžiai.

 

Nu aisku, reiskias pirksiu zaidus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Nusprendžiau atnaujinti DUK, nes dabartinis keliais metais pasenęs. Moderatoriai, būtų gerai, jei atnaujintumėt pirmą autoriaus pranešimą su šiais atnaujinimais :)

 

K. Ar galima žaisti ONLINE su atrištu PS3? Ar tai saugu?

A. Taip, galima. Tikimybė gauti baną, kaip ir per XBOX 360, visada yra. Jei norite ją kuo galima labiau sumažinti, naudokite naujausią CFW, necheatinkite, nežaiskite neišleistų žaidimų prieš laiką, nesigirkite per PSN, kad naudojatės CFW, naudokite PSN patch programą.

 

K. Kaip sužinoti, ar mano PS3 atrišamas?

A. Per XMB eikite į Settins>>System settings>>System information. Jei jūsų versija yra 3.55 arba žemesnė, užteks įrašyti CFW per USB atmintinę, kas yra labai lengva. Jei FW aukštesnė, teks downgradinti arba dėti ODE.

 

K. Kaip sužinoti, ar mano PS3 downgradinamas? Kiek kainuoja downgrade?

A. Nudowngradinamos visos FAT konsolės, SLIM CECH-20xxA, CECH-20xxB, CECH-21xxA, CECH-21xxB modeliai ir kartais CECH-25xxA bei CECH-25xxB. Pastarųjų nužeminimas priklauso nuo gamyklinės versijos. Ji turi būti 3.56 arba žemesnė. Ją sužinoti galima šios pamokos pagalba http://www.homebrew-connection.org/files/PS3/PS3DowngradeChecker/min%20firmware%20downgrade/Tutorial%20PS3%20MinVerChk.pdf.  SLIM CECH-30xxA, CECH-30xxB bei SUPER SLIM nužeminti neįmanoma. Downgrade kaina apie 150-200lt.

 

K. Kas yra ODE? Kiek tai kainuoja?

A. ODE (optical drive emulator)-įrenginys, skirtas atrišti nenužeminamas PS3 konsoles (naujausias SLIM bei visas SUPER SLIM). Priešingai nei downgrade, įdiegiant ODE, įrenginys yra paliekamas, todėl kaina yra tokia didelė. Su ODE žaidimai gali būti žaidžiami tik iš išorinio HDD. ODE įdėjimas kainuoja apie 400lt.

 

K. Kokia šiuo metu CFW yra naujausia?

A. Šiuo metu pati naujausia CFW yra 4.53 HABIB 1.04 /w COBRA.

 

K. Kokių funkcijų suteikia visos COBRA cfw?

A. PS1, PS2, PS3 žaidimų paleidimą iš vidinio/išorinio FAT32 arba NTFS kietojo disko, ISO žaidimų, DVD, BLU-RAY filmų palaikymą, žaidimų per lan paleidimą.

 

K. Jei turiu konsolę su naujesne nei 3.55 versija, ar galiu ją nulaužti be downgrade ir ODE?

A. Ne, tai yra neįmanoma.

 

K. Mano konsolės versija 3.55. Naujesni žaidimai neveikia. Ką daryti?

A. Šiuo atveju yra 2 variantai. Pirmas variantas yra ieškoti fix'ų tam žaidimui, bet antras ir paprastesnis variantas yra įsirašyti naujesnę CFW, pvz. 4.53 HABIB 1.04.

 

K. Kaip atsinaujinti CFW?

A. Parsisiųskite norimą CFW. USB atmintinėje, suformatuotoje FAT 32 formatu, sukurkite aplankalą PS3, o jame aplankalą UPDATE. Tada išarchyvuokite CFW (jei ji buvo suarchyvuota), pervardinkite failą į PS3UPDAT.PUP ir įkelkite į UPDATE aplankalą. CFW atnaujinkite per XMB arba recovery menu. Po CFW atnaujinimo nepamirškite įdiegti naujausią MULTIMAN versiją (http://store.brewology.com/ahomebrew.php?brewid=24).

 

K. PS3 man išmetė lentelę, kad reikia atsinaujinti versiją. Ar tai saugu?

A. Priklausomai nuo dalyko, kurį konsolė siūlo atnaujinti. Jei siūlo atnaujinti žaidimą, tai yra saugu. Jei siūlo atnaujinti programinę versiją (system software)-tai panaikins jūsų nulaužimą, tad JOKIU BŪDU NEATLIKITE SISTEMOS ATNAUJINIMŲ IŠ PSN ARBA IŠ ŽAIDIMŲ!!! 

 

K. Ar yra būdas sumažinti PS3 žaidimų dydį?

A. Galite ištrinti nereikalingus failus (3D intarpus, jei neturite tokio televizoriaus, kitų kalbų failus ir t.t.), tačiau pats paprasčiausias būdas yra ištrinti PS3_UPDATE aplankalus. Juose būna 256MB užimantis UPDATE failas, kuris yra ne tik nereikalingas, bet ir pavojingas, nes jei jūsų konsolės versija bus žemėsnė, tai žaidimas paprašys atnaujinti versiją, ir jei sutiksite, tai panaikins jūsų nulaužimą. 

Redagavo Emilis09

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.