blistas

Baninami LIVE account'ai iki 31/12/9999

Rekomenduojami pranešimai

Sorry uz double post, chebra. Bet cia labai svarbu. Metodas kaip atbanint savo profili is XBOX LIVE!

 

 

Kai pasidarot sita, tada prasot visu zmoniu Xbox LIVE is pazystamu, kad sumestu jums File Complaint del negrazaus profilio turinio. Kai ateis pakankamai skundu, MS sistema uzmes ant profilio laikina 3ju dienu bana, kuris pakeis ta bana kuris buvo uzdetas ~8000 tukstanciams metu. :D

 

Tai vat, visi kas turit xboxus ir online. Eikit i Xbox LIVE, susiraskit mano uzbaninta profili "KriugerisLT" ir kraukit file complaint uz negrazius zodzius :D Yra daugelis kuriems sitas metodas padejo, taigi turi tikrai suveikt.

 

Jeigu suveiks, padesiu ir kitiems su situo dalyku! :D

 

P.S. - Tas youtube parodytas metodas tikrai veikia, katik isbandziau ir keiksmazodziu privariau sociai :D

Redagavo KriugerisLT

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sorry uz double post, chebra. Bet cia labai svarbu. Metodas kaip atbanint savo profili is XBOX LIVE!

 

 

Kai pasidarot sita, tada prasot visu zmoniu Xbox LIVE is pazystamu, kad sumestu jums File Complaint del negrazaus profilio turinio. Kai ateis pakankamai skundu, MS sistema uzmes ant profilio laikina 3ju dienu bana, kuris pakeis ta bana kuris buvo uzdetas ~8000 tukstanciams metu. :D

 

Tai vat, visi kas turit xboxus ir online. Eikit i Xbox LIVE, susiraskit mano uzbaninta profili "KriugerisLT" ir kraukit file complaint uz negrazius zodzius :D Yra daugelis kuriems sitas metodas padejo, taigi turi tikrai suveikt.

 

Jeigu suveiks, padesiu ir kitiems su situo dalyku! :D

 

P.S. - Tas youtube parodytas metodas tikrai veikia, katik isbandziau ir keiksmazodziu privariau sociai :D

 

jau galiu iškarto pasakyti, kad neveikia. MS jau žino apie tai. Bet jeigu reikia, padėsiu :D

Redagavo KypuTeTpaBy

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pats pirmas žmogus kuris iš mano friend list gavo ban (Anthonyrtz) bandė šita būda ir nieko neišėjo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pats pirmas žmogus kuris iš mano friend list gavo ban (Anthonyrtz) bandė šita būda ir nieko neišėjo.

 

Man is Xbox LIVE friendu vienas zmogus pasake apie sita metoda ir jis zino kuris tai bande ir suveike.

pamegink ant savo ex tag uzsirasyt kokius keiskmazodzius. tada paprasyk visu draugu kad tau uzdetu file complaint ant profilio. tada tau banas bus tik 3dienas. pazystama uzbanino nors jis losia org, perka dlc ir jam tas bajeris veike!

Tikriausiai nepakankamai surinko "File Complaint", kad galetu ji uzbanint :D Pabandyt neskauda, taigi paskutinio siaudo dar galima griebtis :D

Redagavo KriugerisLT

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na aš irgi bandžiau šitą metodą, išsiuntė complain apie 12 žmonių, rezultatas - kaip buvo banas taip ir liko (bandžiau kai dar tik gavau, prieš mėnesį).

kaip skaičiau rusų forume, tai MS tiesiog "prasekli" šitą skylę ir banintas profilis tiesiog yra ignoruojamas, kitaip sakant, vietoje tavo keiksmažodžių, sistema mato: Code of Conduct.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na aš irgi bandžiau šitą metodą, išsiuntė complain apie 12 žmonių, rezultatas - kaip buvo banas taip ir liko (bandžiau kai dar tik gavau, prieš mėnesį).

kaip skaičiau rusų forume, tai MS tiesiog "prasekli" šitą skylę ir banintas profilis tiesiog yra ignoruojamas, kitaip sakant, vietoje tavo keiksmažodžių, sistema mato: Code of Conduct.

 

Na per savo dabartini nauja profili ziurejau, tai rodo man tuos visus keiksmus ir kt. Beto reikia gan daug tu "File Complaint" surinkt, kad gautum ta bana :) Dvylikos tikrai neuztenka.

 

O galu gale, jeigu nepavyks, tai nepavyks. Esme visa yra pabandyt, o ir reikia tu skundu daug gaut. Nemazai zmoniu bande sita metoda, ir buvo tokiu kurie nesenai bande ir atsibanino. Tiesiog reikia kantybes ir tiek :)

Redagavo KriugerisLT

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet kad, tam video sake, kad atsibaninus neleidzia lost online gamu, susijungt i party, tai koks tikslas atbanint ta profili?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet kad, tam video sake, kad atsibaninus neleidzia lost online gamu, susijungt i party, tai koks tikslas atbanint ta profili?

 

Tikslas, kad pasikeist galetum savo profilio info: motto, name, location, bio etc...

 

Tada visi meta ant taves File Complaint, ir kai pakankamai ju prirenki, uzmeta tau temporary bana uz tai kad keiksmu prisirases ir tas perraso tavo permanent bana i paprasta laikina.

 

EDIT: Hehe :)

 

This email is to notify you that your Xbox LIVE account privileges have been temporarily suspended due to inappropriate content in the profile for your gamertag. The inappropriate content was discovered in the Motto, Bio, Location, Name and/or Personal Picture.

 

The following content for the gamertag associated with this Windows Live ID was brought to our attention and was determined to have violated the Code of Conduct and/or Terms of Use:

Motto F U ALL!!!

Bio FUCK U ALL FAGS AND DICKHEADS!!! U CAN ALL GO TO HELL AND SUCK MY DICK!!!

 

Your profile was brought to the attention of the LIVE Enforcement Team through complaints filed by other Xbox LIVE users or in the course of our operation of the service. The LIVE Enforcement Team has reviewed the complaints and other evidence regarding this content and determined it violates the Xbox LIVE Terms of Use and/or Code of Conduct. Because this content is in violation, the LIVE Enforcement Team has deleted the content and issued a temporary suspension.

 

You have been sent a message in the Xbox LIVE Dashboard notifying you when your suspension will end. During this suspension, you will not be able to log into Xbox LIVE. Your Xbox LIVE privileges will be automatically reinstated at the end of your suspension period.

 

Customer Support is not able to modify or provide any further details about your suspension. Additionally, the duration of your suspension is subject to change without prior notice by the LIVE Enforcement Team if we discover additional evidence of violations.

 

Microsoft expects that all customers abide by the Code of Conduct. The Code of Conduct provides guidelines for appropriate behavior while using the service. Your failure to abide by the Code of Conduct in the future may result in, among other things, longer suspension periods or cancellation of your account.

 

You can view the Xbox LIVE Code of Conduct from the Xbox LIVE Dashboard under Xbox LIVE Policies in Account Management, or by visiting http://www.xbox.com/legal/codeofconduct.htm.You can view the Xbox LIVE Terms of Use by visiting http://www.xbox.com/legal/livetou.htm.

 

Note: if you are not a user of Xbox LIVE, this suspension may have been enacted due to your activity in the Zune Social. You can view the Zune Social Code of Conduct by visiting http://www.zune.net/legal/codeofconduct.htm. You can view the Zune Social Terms of Service by visiting http://www.zune.net/legal/termsofservice.htm.

 

Thank you,

 

LIVE Enforcement Team

Gavau dar karta bana, nors ir raso "Temporary" nenusieme perma-banas. Matyt jau suprato MS'as sita bajeri ir reikejo anskciau daryt :) Bet vistiek, buvo linksma pabandyt :)

Redagavo KriugerisLT

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man taip atrodo kad reike palaukti keles dienas? Jeigu klystu tai pataisykit

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu man kai dariau net neleido redaguot savo bio ir moto, tiesiog kai spausdavau edit ismesdavo kad ban'ed till 9999

Redagavo ViPeRkillz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Hmmm... Isvedziau tokia teorija. Kadangi cia bat0nas dalina visiem kodus kuriuos is kazkur magiskai gauna. Tai jis turbut mus iduoda M$'ui ir jam kaip atsidekojant pabarsto kodu, kai mus isbanina :D Tai vat kodel jis toks laimingas paskutiniu metu, kai mes masiskai banus profiliu pradejom gaut.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu tarkim isbanina mano akaunta is xbl ,tai ar galima save poto persikelti i kita? as jau iskarto istrina mano acc? kap ten yra istikruju ?

Redagavo xbox720

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Reikia per modio pakeisti savo seivo id į kito profilio id ir galėsi vėl naudoti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o gal yra koks tuturialas kaip ? nes gali prireikti kada :D

Redagavo xbox720

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.