blistas

Baninami LIVE account'ai iki 31/12/9999

Rekomenduojami pranešimai

Only The Strongest Will Survive . Iš mano friend listo pusę tų ,kurie žaidė non jtag jau gavo ban , žiūrėsim kas sekantis bus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Xboxą palaidojo, bet profilis dar laikosi. Kovosiu iki galo :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet tai kaaaaaiiiii neklausėt manęs, kai per visus forumus rėkiau, kad tai nelegalu ir gausit profilio banus :thumbsup4::D :D

 

tai dabar batonai po kiekvienu znogumi kuris bana gavo rasysi "i told you so"? ;) be to pries tai nei karto nemaciau kad butum rases ka nors panasaus, gal dar buciau pasigalvojes :)

 

o siaip tai jau praejo kartelis man, p* kazkaip pasidare, nes nelabai yra laiko ka zaisti ir taip.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

зo man įdomu ar automatiškai pasišaliną accountą iš friendlisto ar ne? nes man prisijungus pries užbaninto acc rašo kad friendų yra 0

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

зo man įdomu ar automatiškai pasišaliną accountą iš friendlisto ar ne? nes man prisijungus pries užbaninto acc rašo kad friendų yra 0

 

'

nu as nuejes i xbox.com matau visa draugu sarasa, paziurejau kas yra "last seen playing xbox.com tai is visu tik jus dviese kolkas su bananais :thumbsup4: kiti lietuviai kol kas nepaliesti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

P.S. visiems dzin ką tu ten rašei, no offence, be chaliava yra chaliava, tokie jau mes esame žmonės, ir profilio banas tai nėra pasaulio pabaiga

 

Sutinku, kad daugeliui dzin.

 

Man - ne dzin. Į savo account'ą esu jau "investavęs" (čia gal netinkamas žodis) jau 785,67Lt (MSP, arcade, gold). Gal tai nėra daug (lyginant pvz su Kriugeriu; žinant jo GS) ir greičiausiai tai nebūtų pasaulio pabaiga, bet ir TIKRAI ne dzin. Ir tai yra ne tik pinigai ir laikas. Yra krūva socialinių faktorių ir vardo žinomumas, kurio praradimas kainuoja gal daugiau nei tie pinigai.

 

Na bet čia vieniem dzin, kitiem - ne.

Redagavo bat0nas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Whatevs bullka :) Šiaip nenustebčiau jei ir mano profilį palaidotų. Būtų tiesiog "oh, well" ir tiek. Košės nevirsiu iš tų gamerscorų. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Būtų tiesiog "oh, well" ir tiek. Košės nevirsiu iš tų gamerscorų. :)

 

Pilnai pritariu. Man būtų lygiai tas pats :)

 

 

Tiesiog linksminuosi ir tiek :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

 

Man - ne dzin. Į savo account'ą esu jau "investavęs" (čia gal netinkamas žodis) jau 785,67Lt (MSP, arcade, gold). Gal tai nėra daug (lyginant pvz su Kriugeriu; žinant jo GS).

 

 

 

Atrodo lyg as uz ta gamerscore buciau babkes mokejas :xd: Nesiruosiu as to Microsoft dar labiau maitint pinigais. Nesu tu XBLA zaidimu megejas (yra gal kokie 3-4 kaip isimtys). O DLC, tai jau yra nusikaltimas pries vartotoja sakyciau. Aisku, daugelis is cia esanciu neperka zaidimu, bet ziurint i bendra paveiksla, tai tas pastovus DLC leidimas yra vartotojo konkretus dulkinimas :) Call of Duty 4 map packai kainuoja tiek pat, kiek ir pats zaidimas naujas kainuoja. Seniau DLC arba budavo nemokami, arba bent verti budavo pinigu, nes tikrai daug gaudavai pinigus sumokejas. Dabar siais laikais, tai tik papildomas pinigu melzimas tu tais DLC. Del to zmones ir iesko budu kaip juos pigiau arba nemokamai gaut, jeigu butu padorus turinys ir kaina atitinkama to DLC, tai gal ir nesibauduotu taip zmones.

 

O tu bat0ne, tai kaip tie alkoholikai kurie vaiksto su "THE END IS NEAR" plakatais :) Jau nuo praeitu metu rudens ciulbi apie banus, kurie iki siol ir tai minimalus buvo. O tas profilis, tik ir yra profilis. Aisku prasikau daug ka gaves ta profile bana, bet tikrai ne pasaulio pabaiga. O galu gale ir nebebus lievu ir neuzbaigtu zaidimu "Game History" :)

Redagavo KriugerisLT

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

You will not be able to sign in to Xbox LIVE until 31/12/9999. E-mail with more information has been sent to the Windows Live ID e-mail address for this account.

:xd:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia grynai požiūrio klausimas.

 

Pasikartosiu: man ne GS svarbu (pas mane turbūt mažiausiai iš čia diskutuojančių), ir net ne $$$. Tiesiog principo reikalas ir tiek.

 

@G1iedrius: užuojauta :xd:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.