blistas

Baninami LIVE account'ai iki 31/12/9999

Rekomenduojami pranešimai

banas konsolės ar profilio?

 

 

galima nuhackint.

 

Xboxą užbanino.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Xboxą užbanino.

 

Xbox'ą?

Labai keista. Pasakok viską.

Ką žaidei, su kokiu fw, su kokiu ss, ar žaidei pro abgx nepraėjusius ir t.t. ir pan.

 

 

PS: išmečiau Tave iš draugų, nes galvojau, kad profilio :) Turi kitą xbox'ą? :)

Redagavo bat0nas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

FW 1.9 LT buvo. Visus naujus žaidimus praleisdavau per abgx. Keletą kartų failinau su cod black ops pasileisdamas, nes išmesdavo juodą ekraną, o kiek girdėjau jis nieko gero nežada. Ai, dar NON- JTAG'us lošdavau nuo pat pradžių jų atsiradimo iki kracho :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

FW 1.9 LT buvo. Visus naujus žaidimus praleisdavau per abgx. Keletą kartų failinau su cod black ops pasileisdamas, nes išmesdavo juodą ekraną, o kiek girdėjau jis nieko gero nežada. Ai, dar NON- JTAG'us lošdavau nuo pat pradžių jų atsiradimo iki kracho :)

 

A tai bana gavai del AP chalenge failinimo ne del non-jtag.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

A tai bana gavai del AP chalenge failinimo ne del non-jtag.

 

Keistoka būtų.

Negirdėjau, kad kas nors už tai būtų gavęs baną. 4 metai - ilgas laiko tarpas. Galėjo jis būti senai flagintas už visokius ixtreme 1.6 (kuriuos masiškai banino).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

galima nuhackint.

 

 

Kaip? ir ar tai saugu? negausiu poto bano ant consoles? Nes seip zaidziu legalius zaidimus, o buvau parsisiuntes gal pries pusmeti isbandyti kaip tai daroma :D kad ir nenaudojau vistiek nubaude :whistling:

Redagavo antimausas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Keistoka būtų.

Negirdėjau, kad kas nors už tai būtų gavęs baną. 4 metai - ilgas laiko tarpas. Galėjo jis būti senai flagintas už visokius ixtreme 1.6 (kuriuos masiškai banino).

 

Per šitą profilių banwave tikrai ne vienas gavo konsolės bana ,bet (beveik) visi buvo žaidę ir non jtag. Tiesa užbaninus konsole profilio lyg niekam nebanino.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na va, ir as gavau profilio bana :D

 

This email is to notify you that your Xbox LIVE account privileges have been permanently suspended due to marketplace theft.

 

The conduct that caused this suspension may include, but is not limited to:

 

Duplication of item purchase history

Attempted Microsoft Points fraud

Illegitimate acquisition of redemption codes

 

Your conduct was brought to the attention of the LIVE Enforcement Team through complaints filed by other Xbox LIVE users or in the course of our operation of the service. The LIVE Enforcement Team has reviewed the complaints and other evidence regarding your conduct and determined it violates the Xbox LIVE Terms of Use and/or Code of Conduct. Because your conduct is in violation, the LIVE Enforcement Team has issued a permanent suspension.

 

During your suspension, you will not be able to log into Xbox LIVE. Your Xbox LIVE privileges will not be reinstated.

Butai, tu negavai kartais irgi? :) Pasitikrink el. pasta, nes bent as tai paskutini karta non-jtag naudojau, kai su tavim Mortal Kombat online zaidziau pries Geguzes 19d. update ;D

 

76k gamerscore down the shitter ;D Teks eit nauja profili galvot. Gerai, kad X'o neijungiau, nes tada bent nesusicorruptins seivai mano ant baninto profilio :) Gruzas tik del Gears of War 3 unlocku. Nebebus GoW2 Veteran status, auksiniu ginklu ir beta unlocku. Na bet pirmus du galima per Modio pasidaryt ;]

Redagavo KriugerisLT

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na va, ir as gavau profilio bana :D

 

 

 

Butai, tu negavai kartais irgi? :) Pasitikrink el. pasta

 

76k gamerscore down the shitter ;D Teks eit nauja profili galvot. Gerai, kad X'o neijungiau, nes tada bent nesusicorruptins seivai mano ant baninto profilio :) Gruzas tik del Gears of War 3 unlocku. Nebebus GoW2 Veteran status, auksiniu ginklu ir beta unlocku. Na bet pirmus du galima per Modio pasidaryt ;]

 

holy shit!!! jau man savo GS gaila buvo, bet kiek laiko investaves tu buvai tai net nenoriu pagalvot...

sakau, sudes visiem kas yra kazka bandes non-jtag, sistematiskai po biski isgaudys kaip tarakonus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dzin man tie 76k :D Ne gyvenimo pabaiga... Aisku gaila kazkiek, bet man dabar svarbiausia, kad Gears of War 3 kopija pas mane keliauja ir man daugiau nieko nereikia :) Gaila, tik kaip ir sakiau del 1750/1750 ant GoW2 ir Beta unlocku. Halo: Reach jau puse iki Field Marshall pakeliau, tai irgi down the shitter :) Bet as jo taip ar anaip jau nebuciau ilgai zaides, kai GoW3 iseitu.

 

Idomu ar dar kas gavo banu siandien be manes. Kuo daugiau, tai nebutu taip liudna man cia vienam nuskriaustam sedet :)

Redagavo KriugerisLT

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gerai, kad X'o neijungiau, nes tada bent nesusicorruptins seivai mano ant baninto profilio :D Gruzas tik del Gears of War 3 unlocku. Nebebus GoW2 Veteran status, auksiniu ginklu ir beta unlocku. Na bet pirmus du galima per Modio pasidaryt ;]

 

WELCOME TO THE CLUB :)

 

seivan necorruptinasi, kas čia sugalvojo tokį sūdą?

pats vienas iš pirmųjų gavau bananą ant profilio, iki šiol pusė seivų tingių perkelti ir viskas gerai. iš baninto profilio veikia, pakeiti per modio id ant naujo veikia.

Redagavo KypuTeTpaBy

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet tai kaaaaaiiiii neklausėt manęs, kai per visus forumus rėkiau, kad tai nelegalu ir gausit profilio banus :):D:)

 

Kriugeri, rašyk čia.. padėsim su naujo GT idėjomis :) :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet tai kaaaaaiiiii neklausėt manęs, kai per visus forumus rėkiau, kad tai nelegalu ir gausit profilio banus :):D:)

 

Kriugeri, rašyk čia.. padėsim su naujo GT idėjomis :) :)

 

Emmm... Same, tik nerasysiu "LT" galunes :)

 

EDIT: b**, kazkoks valkata toki jau pasikures. Nors per gamercardu kurimo sistemas tokio neranda. Rodo 0 GS...

 

EDIT: Naujas GT: Kr1ug3ris , nes daugiau nieko nesugalvojau ir tingejau galva sukt :)

Redagavo KriugerisLT

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Emmm... Same, tik nerasysiu "LT" galunes :D

 

Matai.. Tu paprastuoju būdu čia kuri GT. Viper'is tai prašė jam pagelbėti. O kai pasiūliau - sakė blogai :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aciu Dievui, kad taip ir neprisiruosiau isbandyt non-jtag metodo, jei reiktu trecia kart keist profili, tai... :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.