blistas

Baninami LIVE account'ai iki 31/12/9999

Rekomenduojami pranešimai

O kas būna jei pavyzdžiui iš kito xbox recoverini gamertagą, tiesiog vistiek lieki suspended? Nebandėte, tie, kas gavote banus?

 

@Wolwerine

Nesuprantu tavęs, skelbiesi Battlefield "fanu", bet jau kiek laiko išėjas BC2, o tu dar nenusipirkes VIP kodo, kaip jau Battlefield 3 išleidimas jau ne už kalnų, jau dabar manau pataupyk pinigus ant Battlefield 3, nusipirksi originalą ir nereiks vėl vis "ruoštis" pirkt VIP kodą, nes užtikrinu tave, kad ten toks tikrai bus :).

Redagavo ch0k3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Accountas UK o live tai dabar jau sedziu turejau du profilius viena free o kita gold . Tai tiek

 

BTW: nedownloadinau history , ppaskutinis buvo DLC black opsu annihilation kur shangri-la ir tai mp nelosiau

Redagavo NiGaLT

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kas būna jei pavyzdžiui iš kito xbox recoverini gamertagą, tiesiog vistiek lieki suspended? Nebandėte, tie, kas gavote banus?

 

išbandęs jau visus variantus kurios tik radau google :) kol kas nėra jokių rezultatų

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet manau vistiek kažką sugalvos, juk čia profiliai, o ne konsolės, manau tikrai ras kokį loop hole, nes MS visada jų palieka :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet manau vistiek kažką sugalvos, juk čia profiliai, o ne konsolės, manau tikrai ras kokį loop hole, nes MS visada jų palieka :)

 

o man kaip tik atvirksciai atrodo, kad jie savo sistemoj tave uzblokavo, tokiu atveju belieka tik lauztis i ju servus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu va ka tik gavau bana seip gerai kad dar goldo metams nenusipirkau . Ech bent jau seivai nesusikoruptino

 

Nu manęs dar neprigavo, kaip ir sakiau aukščiau, apsiribojau tik vienu žaidimu - "Black Ops" (be jokių dlc). būtų stebuklas jai išsisukčiau. :/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal ir i išsisunksi cia tik laiko klausimas bet as taip manau kad jau yra biski mazesnes galimybe gauti bana negu pries kokia savaite :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano nuomone pagal dabartine situacija ,kai banina kas pora dienu tam tikra kieki atrinktu acc galimybė gauti bana vis dideja .Čia panašiai kaip loterijoje , ms suka rata ir laimi tie kurie nebuna išsukti.

Ne į temą

Dar šiandien sapnavau kad ir man email atejo už vagyste :)
Redagavo ButasJ

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kažkaip man atrodo praeis šitas banwave ir ateis tikrasis, nelegalams, tada kai paleis ban hammer'i, tai manau vėl lietuvių sumažės XBL'e :thumbup:.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gavau bana iki 31/12/9999 ant xbox live, yra kokia galimybe bent atgaudi zaidimu rankinga? Konsole neflashinta, kaip paaiskino banas del nelegaliu siuntimu

 

Man rodos, kad teks lost viska is naujo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu ką pagavo ir mane. Pirmą kart nuo 2007 metų. Tikriausiai damušė NON-JTAG lošimas. Oh well :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu ką pagavo ir mane. Pirmą kart nuo 2007 metų. Tikriausiai damušė NON-JTAG lošimas. Oh well :)

 

Uzuojauta. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu ką pagavo ir mane. Pirmą kart nuo 2007 metų. Tikriausiai damušė NON-JTAG lošimas. Oh well :)

 

banas konsolės ar profilio?

 

Gavau bana iki 31/12/9999 ant xbox live, yra kokia galimybe bent atgaudi zaidimu rankinga? Konsole neflashinta, kaip paaiskino banas del nelegaliu siuntimu

 

galima nuhackint.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.