Fisherman

Anime kuri žiūrit/žiūrėjot ir atsiliepimai

Rekomenduojami pranešimai

Kiek žinau šitam forume yra ne vienas ir ne du anime megėjai tai pagalvojau būtų nuostabu jei galėtume pasidalinti informacija apie anime kuri žiūrite dabar ar esate mate. Būtų gerai jei pasakyti kodėl patiko ar ne, bei kam rekomenduotumėt. Atrasti naujus anime arba padistukuoti apie matytu plius ir minusus, tai galėtu padėti tiek naujokams anime, tiek veteranams kurie galbūt esa ką nors praleide arba atrastu naujus nematytus.

 

Nuotrauka

Eureka seven AO, galima vadinti eureka seven tesiniu ir tiem kuriems patiko eureka seven būtinai reik pažiūrėti. Animacijos stylius, siužetas ir muzika labai primena pirmtaka, o tai labai gerai, kad eureka seven pažymėjos šiomis savybės ir dėl to buvo labai įtaukiantis. Kolkas įšėjo tik keliatas serijų, bet visos vertos dėmesio ir įtraukiančios. Minusas tūrbut tik tas, kad tik reikia laukti savaitę naujos serijos, nes norisi pamatyti kaip toliau viskas vystisis. Taigi jeigu esat mecha megėjas rekomenduoju pažiūrėti aišku būtų gerai, kad jau būtumėt mate eureka seven, nes jeigu esate tai nemanau, kad reik rekomenduoti.

Redagavo Fisherman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dabar žiūriu kiekviena ketvirtadieni Naruto Shippuden. Visą Bleach peržiurejau. Po to visą Fullmetal Alchemist: Brotherhood, labai idomus. Antroj vietoj Code Geass, labai liūdnas, bet idomus. Na o geriausias anime man yra Death Note, kiekviena serija tokia itraukianti, vercianti pagalvoti, visiems siulau paziureti ji, nepasigailesit.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Draugas neseniai parekomendavo Black Lagoon ir išties labai patiko. Labai gražus piešimas, įdomūs veikėjai ir siužetas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dabar žiūriu kiekviena ketvirtadieni Naruto Shippuden. Visą Bleach peržiurejau. Po to visą Fullmetal Alchemist: Brotherhood, labai idomus. Antroj vietoj Code Geass, labai liūdnas, bet idomus. Na o geriausias anime man yra Death Note, kiekviena serija tokia itraukianti, vercianti pagalvoti, visiems siulau paziureti ji, nepasigailesit.

 

Fullmetal alchemist tikrai rekomenduotinas anime, nes turi gera siužeta, įdomius veikėjus, animacija gera, bei garso takelis nuostabus. Code geass ir death note irgi gali pasigirti šiais dalykais, bet abieju pirmi sezonai pranašesni negu antri, Beto code geass ir death note labai primena vienas kita. Dėl bleach tai nepatarčiau viso žiūrėti užtenka tik soul society arc, nes po to viskas žemyn ritosi ypač su visokiais filler'iais. Bet naruto tai iš vis nerekomenduočiau, nes tikrai shippuden pirmam neprilygo, o irgi pirmas toks pusėtinas buvo, bet dar žiūrimas, pagal mane jau senai turėjo atšaukti shippuden, nes bent su bleach tai susiprotėjo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Fullmetal alchemist tikrai rekomenduotinas anime, nes turi gera siužeta, įdomius veikėjus, animacija gera, bei garso takelis nuostabus. Code geass ir death note irgi gali pasigirti šiais dalykais, bet abieju pirmi sezonai pranašesni negu antri, Beto code geass ir death note labai primena vienas kita. Dėl bleach tai nepatarčiau viso žiūrėti užtenka tik soul society arc, nes po to viskas žemyn ritosi ypač su visokiais filler'iais. Bet naruto tai iš vis nerekomenduočiau, nes tikrai shippuden pirmam neprilygo, o irgi pirmas toks pusėtinas buvo, bet dar žiūrimas, pagal mane jau senai turėjo atšaukti shippuden, nes bent su bleach tai susiprotėjo.

 

(no offence) Patį tave atšaukti ,o ne narutą tikrai geras anime tik reikia suprast norm apie jį tada dar geriau ten na taip shippudenas neprilygsta pirmam tačiau visvien pirmas buvo labai geras.... Ir išvis žiūrint ko kiekvienas nori iš praždiu man tema patiko bet jei taip stumt viens ant kito pradėsim tai kokia čia bus tema ? Vieniems tas kitiems tas.

Pats tai tikrai rekomenduočiau Naruto ir Fullmetal alchemist.

Redagavo xxjudgex

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Death Note neturi antro sezono. O Code Geass ziurejau, nes ieskojau panasaus i Death Note. O del Naruto tai sutinku nera labai geras, bet vistiek juokingas. O Bleach dar pratęs, nes dabar per arti prie mangos ir nenorejo filleriu daryt. Ir kaip su One Piece, ar verta ziureti ji nuo pradziu?

Redagavo rokasj

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš tai po truputį vis žiūriu Hajime no ippo: New Chalenger, kas matęs pirmą sezoną, OVA ir movie, tam manau antras sezonas neturėtų neprailgti. Anime yra apie boksą, kam patinka kovos, linksmi personažai, tam turėtų tikrai patikti šis anime. Istorija pasakoja apie vaikinuką, kuri skriaudžia bendraklasiai ir pats vaikinukas yra labai baikštus, kol vieną dieną atstiktinai nesusipažįsta su Boksininku Takamura ir vaikinukas, supranta, kad didžiausia jo svajonė tapti boksininku. Anime įkvepia, kad viską įmanoma pasiekti darbščiu darbu bei atkaklumu :thumbsup4:

 

Ir kaip su One Piece, ar verta ziureti ji nuo pradziu?

 

One Piece esu pražiūrėjęs 61 serija, 2xMovie ir 1xOVa, kažkada žadu toliau žiūrėti, tikrai spalvingas anime, kaip ir visa šutvė personažų. Kam patinka nuotykiai, įvairiausios kovos, piratai, lobiai ir t.t. tam tikrai patiks šis anime, nors kaip žinia kuo ilgesnis anime tuo jis labiau ištemptas ir veiksmas vystosi daug lėčiau, tai vienintėlis minusas.

Redagavo BadBoyyy

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

(no offence) Patį tave atšaukti ,o ne narutą tikrai geras anime tik reikia suprast norm apie jį tada dar geriau ten na taip shippudenas neprilygsta pirmam tačiau visvien pirmas buvo labai geras.... Ir išvis žiūrint ko kiekvienas nori iš praždiu man tema patiko bet jei taip stumt viens ant kito pradėsim tai kokia čia bus tema ? Vieniems tas kitiems tas.

Pats tai tikrai rekomenduočiau Naruto ir Fullmetal alchemist.

 

Ne į temą

Niekas čia nestumia, tik sakom savo nuomonę. Juk visiem tas pat patikti negali todėl ir noriu, kad kiekvienas savo pasakytu. Juk tu pagal mano vieno pasakymus nedarysi iš karto išvadų? Man kaip minėjau nepatinga anime su labai daug filler'ių, nes nuklysta labai nuo pradinio šaltinio, apskritai manau anime turi būti iki 50 episodų maksimaliai, bet vėl gi čia mano nuomonė.

 

Death Note neturi antro sezono. O Code Geass ziurejau, nes ieskojau panasaus i Death Note. O del Naruto tai sutinku nera labai geras, bet vistiek juokingas. O Bleach dar pratęs, nes dabar per arti prie mangos ir nenorejo filleriu daryt. Ir kaip su One Piece, ar verta ziureti ji nuo pradziu?

 

Death note aš antrą sezoną vadinu po

L mirties

, dėl code geass mano buvo tokios pačios priežastys žiūrėjimo. Dėl bleach pratesimo tai žinau, kad dar bus, bet ar verta klausimas, nes bleach labai jau savo visa mitologija keičia dažnai ir pradinė įdeaja kaip ir dingus. Paminėsiu dalyką apie naruto, kad ar mėgsti jį arba nemėgsti, pirmas turėjo savo gerų ir blogų momentų, panašiai kaip gundam seed/seed destiny vieni jį mėgsta kiti nekenčia ir tai yra gerai.

Redagavo Fisherman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Neperseniausiai pradejau Shakugan No Shana 3 seza, tai nelabai patiko, isvis toks man nepasakyciau kad vertas demesio, o pries tai Trigun ziurejau tai tikrai neblogas, gal pradzia ir nuobodi ir pagrindinis veikejas toks biski kvailas, bet vistiek labai itraukia :thumbsup4:

O dar parekomenduot tai Hellsing, Hellsing OVA, Steins;Gate, Phantom ~Requiem for the Phantom~, Samurai Champloo, Great Teacher Onizuka(SITAS MUST SEE ISVIS), nu ir dar yra daugiau.

Redagavo Toxiz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Neperseniausiai pradejau Shakugan No Shana 3 seza, tai nelabai patiko, isvis toks man nepasakyciau kad vertas demesio, o pries tai Trigun ziurejau tai tikrai neblogas, gal pradzia ir nuobodi ir pagrindinis veikejas toks biski kvailas, bet vistiek labai itraukia :thumbsup4:

O dar parekomenduot tai Hellsing, Hellsing OVA, Steins;Gate, Phantom ~Requiem for the Phantom~, Samurai Champloo, Great Teacher Onizuka(SITAS MUST SEE ISVIS), nu ir dar yra daugiau.

 

Mačiau animenights trigun filmą tai patiko visai, pasakyk anime panašus į jį ar ne?

 

Dar galiu paminėti nesenai matyta Cowboy Bebop filma tai vien muzika pribloškia, ką jau kalbėti apie pati filmą veikėjai nuostabus ypač patiko Ed toks kvaištelėjas veikėjas kaip trigun. Reiks būtinai pažiūrėti anime kai laiko bus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Filmo nemates, sakiau reiks paziuret kada, bet liste dar ir taip kruva anime :thumbsup4: AN siais metais buvai ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dabar žiūriu One Piece 15 seriją, nes laiko labai nėra tai nedažnai, bet ištikro tai visai patinka. Naruto peržiūrėjęs, laukiu kada fileriai baigsis (duočiau kokia 4-5vietą jam). Labiausiai patiko tai Berserker, nes man viduramžių tokia tematika labai patinka, ir taip kažkuo traukia, antroje vietoje būtų Toradora, labai jausmingas buvo (po paskutinės dalies sunkiai užmigau), Death Note 3vt. nes man detektyvai patinka, bet kažkaip per ilgai ten man viskas (kaip DBZ orginalios serijos, aišku čia gal tik man taip) bet šeip viskas labai puikiai padaryta, na o 4-5 su naruto dalijasi Claymore irgi labai patiko, bet pabaiga tai ??? jeigu antro sezono nebus tai ir liks 4 vietoje.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kazkada uzsimaniau paziureti anime ir pataikiau parsisiusti Death Note...iki tiek geras siuzetas taip uzkabino kad perziurejau visa per pora dienu, labai gerai piesta, "neistampyta" animacija, geras garso takelis, pati anime rezisura tiesiog nuostabi. po to ilgai ieskojau kazko panasaus, bandziau Monster, Code Gias ir tt, bet niekas net is tolo neprilygo Death Note. isvis is animacijos nesu mates nieko geresnio (bent jau man) uz Death Note. rekomenduoju

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Filmo nemates, sakiau reiks paziuret kada, bet liste dar ir taip kruva anime :thumbsup4: AN siais metais buvai ?

 

Ne į temą

Ne labai norėjau, bet nebuvo galilmybės, nes filmų sąrašas super gurren lagann, gintama...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mačiau animenights trigun filmą tai patiko visai, pasakyk anime panašus į jį ar ne?

 

Dar galiu paminėti nesenai matyta Cowboy Bebop filma tai vien muzika pribloškia, ką jau kalbėti apie pati filmą veikėjai nuostabus ypač patiko Ed toks kvaištelėjas veikėjas kaip trigun. Reiks būtinai pažiūrėti anime kai laiko bus.

 

Cowboy Bebop filmas silpnokas palyginus su filmu,o pats anime tv serialas,tai yra tiesiog šedevras.Visiems rekomenduoju pažiūrėt,netgi tiems kuriems nepatinka anime.Beveik įsitikinęs ,kad pakeis nuomonę apie anime. :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.