Fisherman

Anime kuri žiūrit/žiūrėjot ir atsiliepimai

Rekomenduojami pranešimai

kazkada uzsimaniau paziureti anime ir pataikiau parsisiusti Death Note...iki tiek geras siuzetas taip uzkabino kad perziurejau visa per pora dienu, labai gerai piesta, "neistampyta" animacija, geras garso takelis, pati anime rezisura tiesiog nuostabi. po to ilgai ieskojau kazko panasaus, bandziau Monster, Code Gias ir tt, bet niekas net is tolo neprilygo Death Note. isvis is animacijos nesu mates nieko geresnio (bent jau man) uz Death Note. rekomenduoju

 

Pritariu Tau, man taip pat death note patiko, kažkaip net įdomiau nei tas Naruto. Su laiku žiūrėjau naruto, bet po kiek laiko atsibodo, o death note tai per 4-5 dienas peržiūrėjau. Tikrai geras anime, vertas dėmesio. :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai gal renkam top 5 anime, kiekvienas savo top 5 ir po savaites surinksim ir padarysim top'a.

Redagavo rokasj

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nafik cia ta topa dabar daryt? Galima siaip padiskutuot bet dar i topus plestis nematau reikalo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiek tiek nuo temos nuklysiu .

 

Manga skaitau (Gantz, Berserk, Hellsing) . ;) Tiesa ne skaitmenine versijas, perku knygeles, nepigus malonumas, bet man patinka. Anime tik jeigu per TV parodo pažiūriu, nemėgstu išprincipo torrent'ų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiek tiek nuo temos nuklysiu .

 

Manga skaitau (Gantz, Berserk, Hellsing) . ;) Tiesa ne skaitmenine versijas, perku knygeles, nepigus malonumas, bet man patinka. Anime tik jeigu per TV parodo pažiūriu, nemėgstu išprincipo torrent'ų.

 

nelabai ir pažiūrėsi per tv anime.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Afro Samurai mane kažkaip buvo labai užkabinęs,čia matyt buvo žaisto žaidimo įtaka, o šiaip nelabai turiu laiko aš anime žiūrėti,tad tokia ir mano patirtis anime pasaulyje ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

www.animezona.net Cia viskas yra. Ir topai ir visokie anime aptarimai ir t.t.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

prisiminiau dar gilioj vaikystej ziurejes anime "Candy", anime melodrama ;) net theme song mintinai mokejau...Watashiba Candy, Candy Candy

;)

 

Nuotrauka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai neblogas saitas, yra www.myanimelist.net kur galima savo visus matytus anime reitinguoti, skirstyti ir pan., kaip matau visi savo kozirius traukia, tai ir aš neatsiliksiu ir pasiūlysiu savo "Privalai pamatyti" sąrašuką"

 

1.Laputa: Castle in the Sky (Studio Ghibli darbas, labai geras ir šiltas pasakojimas apie skraidančia pilį Laputa)

2.Hanada Shounen-Shi (Viena geriausių anime komedijų, apie berniūkštį, kuris po nelaimės pradeda matyti mirusių žmonių sielas)

3.Love hina (Taipogi viena stipriausių komedijų, apie vaikiną, kuris nori studijuoti univere, bet vis nepraeina stojamųjų ir apsigyvena pas senelę pensionatae pilname žavių panelių)

4.Mirai Shounen Conan (Kam patinka Studio Ghibli filmai, tam patiks ir šis TV šedevras, pasaulis po daug metų, vaikinukas gyvena su seneliu mažoje salelėje kur aplink juos tik vanduo, tačiau vieną rytą randama mergaitė išmesta ant kranto... ir nuotykiai prasideda)

5.Samurai Champloo (Šis anime padėjo man atrasti pati mėgstamiausia visų laikų atikėją kaip Nujabes, veiksmas vyksta samurajų laikais, čia susipina visą hip-hop kultūra, grafitti, b-boy'ingas ir t.t. daug gerų kovos scenų, garso takelis superinis, piešimas, veikėjai, istorija ;)

Redagavo BadBoyyy

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

www.animezona.net Cia viskas yra. Ir topai ir visokie anime aptarimai ir t.t.

 

Tai kam lyst i AZeta jei cia galim aptarinet, pasiulyt viens kitam ir panasiai ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

5.Samurai Champloo (Šis anime padėjo man atrasti pati mėgstamiausia visų laikų atikėją kaip Nujabes, veiksmas vyksta samurajų laikais, čia susipina visą hip-hop kultūra, grafitti, b-boy'ingas ir t.t. daug gerų kovos scenų, garso takelis superinis, piešimas, veikėjai, istorija ;)

 

mane turbūt muzika daugiau sužavėjo nei anime.Gaila kad Nujabes miręs.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kam lyst i AZeta jei cia galim aptarinet, pasiulyt viens kitam ir panasiai ;)

 

Tokia buvo ir įdėjas, nes visada yra kitų puslapiu kur rasi apie tai informacijos, bet manau ir playmanijoje gali pradėti kalbėti apie mėgstamus anime, juk yra pilna temų nesusijusiu su žaidimais.

 

BadBoyyy esi mates Nausicaä of the Valley of the Wind tokiu pačių kūrėjų darbas, jei patiko castle in the sky turėti ir šitas patikti.

Redagavo Fisherman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vienas is idomesniu projektu butu Daft Punk albumui Discovery kurtas anime miuziklas Interstella 5555: The 5tory of the 5ecret 5tar 5ystem.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.