narkata

Batman v Superman: Dawn of Justice (2016) Ben Affleck / Henry Cavill

Rekomenduojami pranešimai

Taigi vakar žiūrėjau Batman v Superman 
Ir galiu pasakyti man ir patiko ir nepatiko
Manau geresnis bus The Justice League Part One
DC ko tais daro kitaip negu MARVEL
Pradžiai jie daro filmus visus Herojus vienoje kruvoje, o paskui darys kiekvienus herojus po atskirus filmus
Marvel darė pradžiai kiek vienus herojus po filmą o paskui visus vienoje krūvoje 

O dabar apie pati filmą 
Patiko kovos scenos 
Nepatiko operatoriaus darbas kotais labai arti filmavo
Aišku gelbėjo tas kad žiūrėjau per IMAX platesnis ekranas
Manau jei bučiau žiūrėjęs  paprastam kino teatre tai butu labai apkarpytas viršus ir apačia 

 

Šiaip filmas labiau tinka kaip Man of Steel tęsinys 
Bet va su senesniais Batman dalimi nieko nesusią (nebent galima sakyti tai kad Vila sudeginta buvo per filmą Batman v Superman)

 

Tai galima sakyti The Justice League
Prasideda nuo Man of Steel filmo 

 

 

Aš perspėju dar karta čia bus spoilas

Buvo tikrai liūdnu scenų kai Supermenas mirė (ne Betman ji nužudė) 
Jis nemirė jis tik kaip sakoma komoje ar kaip ten geriau pasakyti su skyle krūtinėje 
Aišku miestas laidojo Supermena
O Klarka laidojo jo šeima ir aišku Luiza, Batman, Wonder women
Aišku kai jie kovojo tarpusavi tai superman gailėjo Batman, nes sakė superman  jei aš norėčiau tu jau būtum miręs jau seniau

Galima ir daugiau Spoilo pavaryti bet nėra ten ką spoilinti daugiau  

 

 

 



Vertinčiau 6,99/10 
Kovos scenos neblogos bet netokio lygio kaip MARVEL filmai 

Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą
Matyt pavargo Betmenas kautis su Supermenu. :D Jeigu kada bus antra dalis tai Affleca bus galima pamatyti toki kaip M.FreeMan siame video.
https://www.youtube.com/watch?v=jpkmr7plS7Q

 

Siaip reiks ivertinti filma kada pasirodys internete, o taip tai.. Karavanas juda toliau. Afflecas bandys prikelti Betmeno filma su rebootu. Toliau bus kuriami kiti superheroju filmai. Kai sitie filmai isgyvena aukso amziu tai nekeista, kad kas prisiliecia tas buna itraukiamas kaip i dulkiu siurbli.

 

Labiausiai turbut sekasi R.Downey jr. Kuris uz Ironman dali gaudavo po 50mln $. Po Captain America nezino ar toliau vaidins IronMena.. Na, sakyciau neblogai kai zmogus gaudamas tokia alga dar turi valios atsisakyti.

 

Ne į temą
Cia turbut panasiai kaip su C.Bale, kai jam atsibodo buti superherojumi ir vaidinti Betmena. Matyt sunkus darbas gelbeti pasauli.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gaidžiai forumcinemas, teko žiūrėti 3D formata, kuris aplamai sunkiai man žiūrisi klaipėdos akropolio kinoteatre. Šiandien žiūriu viena seansa 2D formatu paleido visai savaite. Panašu teks eiti antra karta žiūrėti.  :fuuu:   Filmas patiko, prie 2D formato labiau būtų patike.  :acc:   

Nejaugi buvo tokių naivuolių, kurie tikėjo Supermeno mirtimi? :) Iki pat titrų neabejojau, kad pamatysim kažkokį ženkla apie jo prisikėlima.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Iš filmo daug nesitikėjau, that was good on my part, nes filmas buvo prastokas. Per daug ištęstas, daug plotlines, kurios arba turi mažai įtakos ir labai mažai laiko suteikta pačiam veikėjų charakterio progresavimui.

Nesu Afleko mėgėjas, bet kaip Batman jis gerai atliko savo darbą. Buvo galima jį įsivaizduoti kaip Bruce Wayne. Man asmeniškai jis atrodo kaip geresnis betmenas, nei kaip kad buvo Bale'as. Verčiau pamatyčiau atskirą filmą apie Afleko betmeną. Lex Luthor man asmeniškai irgi atliko neblogą darbą. Šie du veikėjai vieninteliai, kurie patiko filme. Wonderwoman tiktai eye candy, nothing else.

Buvo tikrai neblogų fighting scenų, bet nuo CGI kartais pasidaro net bloga, o čia to "in your face" CGI tikrai yra ir yra daug, ypač su Superman. O paskutinė filmo dalis, lord oh lord. Buvo galima penkis kartus užbaigti filmą, bet vis tęsė ir tęsė.

Žinoma kadangi nesu Supermano mėgėjas, šiek tiek apsidžiaugiau, kad nenugalimąjį Supermeną paaukos filmo pabaigoj. Bet pačioj pabaigoj praktiškai pamatom, kad viską, ką po jo mirties buildino, viskas nuėjo šuniui ant uodegos.

 

Fanboy'ams manau tikrai patiks, bet manęs tikrai nesužavėjo.

Redagavo Batista

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Soujiro tai kam ėjai jei pats žinai kad tau netinka 3D (reikėjo laukti kol 2D būs) taip tai turėjo būti iškart 3D ir 2D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Soujiro tai kam ėjai jei pats žinai kad tau netinka 3D (reikėjo laukti kol 2D būs) taip tai turėjo būti iškart 3D ir 2D

 

 

Tik vakar paleido 2D. Visi prieš tai rodyti seansai 3D formatu buvo. Maniau 2D nepaleis Klaipėdoje, klydau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.