Rekomenduojami pranešimai

kitaip gal zaidziasi ir tavo smegenys to dar nepriema? as antroje alphoje kai losiau irgi buvau primetes savo stiliu,tai mane atkapodavo greit,uzkniso ir numeciau,sakiau vapsie nesamone zaidimas,kadangi cia biski hypo buvo del last chance trial,nusprendziau suteikti antra sansa zaidimui,paziurejau keleta video,issirinkau man tinkancius ginklus ir pradejau losti,nesu profas bet pereiti perejau ir net gi pasimegavau nors ir miriau daug kartu :) cia reik dodge ir roll daryt nemazai,aisku ir blokuot kartais reikia,bet pagrinde as dodge darau nes ir skillu atrakintu neturejau kad kazkokius combo daryt su blockinimu.plius reik naudot pastoviai Ki Pulse ir kartais atsitraukti be gynybos kad Ki greiciau priteketu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal ir Tavo tiesa, gal tiesiog nepripratau prie tų dodge, labai jau daug block naudojau, dėl to gal ir nesisekė :D Tas as ginklų įvairumas, taip pat gal turėjo įtakos, nes aš juos ten keitinėjau, kai kojines, nepripratau nei prie vieno :D Na man tas žaidimas tikrai paliko gerą įspūdį, tik va sudvejojau šiek tiek dėl sunkumo, bet manau surizikuosiu ir pirksiu jį. Tikiuosi, kad bus kaip su bloodborne, iš pradžių nepatiko, po to prisiverčiau lošti, kol galiausiai platiną paėmiau :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gali paziuret kaip profai losia :D beveik niekada neblokuoja,retai ir roll daro,vien dodge naudoja :) gali juk losti ir taip 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kosmonautai kažkokie :D na vistiek, jau paskutinės beta daugiau neišmėginsiu, tad liks tik nuspręst ar pirkti žaidimą ar ne..

Redagavo Flashas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jeigu losiai tik sita beta,tai zinok,kad pasak zaidimo "ekspertu" tai sita beta buvo palengvinta :D nors vardinant kas pasikeite,tai priesai igijo daugiau gyvybiu,Ki labiau naudojama visiems veiksmams,bosai gavo geresni AI,tai nezinau,kur cia lengviau :D nebent tik tai kad buriais priesai nesiveisia :D


kas zada pirkti? :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš taip pat galvoju daryti pre-order. Bet kokiu atveju, imsiu šį žaidimą. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

idomiai kad sito zaidimo nera jokiu collection edition ir pan. :/ manau butu labai populiarus,ypac Yokai statuleles-figureles. dabar yra tik paprasta versija arba deluxe edition :/ DE ieina ten visko daugiau ir dar plius season pass,o ant paprastos versijos tik preorder dlc,bet idomiai kad nera kaip nusipirkti tarkim season pass atskirai..kazkaip norisi man dezutes tos,vistiek kazkaip faina ja gauti,bet kaina gana panasi i DE :/ tai nelabai zinau ka daryt :/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Iš kur žadat užsisakinėti? Žiūriu daug kur čia kainos skirtingos, tai neapsispręndžiu.. O gal Lietuvoj kas žinot kur bus pre order? Baituko nesiūlykit, nes ten kosminės kainos :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai per PS paruotuve pirk,deluxe edition vargiai ten brangiau,bet gauni visko daugiau ir dar season pass.


pvz norgeje tai zaidimas dezuteje kainuoja 578kr,o per PS pirkti 499kr,o DE versija 669 :/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nelabai noriu digital versijos.  Nors aišku, digital imant deluxe tikrai žymiai labiau apsimoka dėl season pass, tačia norisi disko, o ir šiaip digital deluxe kaina 70 svarų ps store, šiek tiek brangiai man atrodo..

 

Įdomiai ten norgėj, nes pvz amazon jis kainuoja 42 svarai, o per ps store 55 svarai..

Redagavo Flashas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tas tai tikrai idomiai,bet yra kaip yra,as pats nezinau ka daryt,nes ir pats dezutes noriu :D bet DE zenkliai labiau apsimoka,nes kainuoja viso labo 91kr brangiau,bet gauni SP ir dar belekiek DLC :/


anglijoje pigiau,tarkim http://www.boomerangrentals.co.uk/game-sales-details/buy-nioh-ps4/g436pa4 38,4 svarai :/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kokia prasmė iš to pre order? Deficitas kopijų pradžioj išleidimo būna ar kaip? Kišt pinigus į dar net neišleistą žaidimą manau neverta, meškos paslaugą kūrėjams darot:)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.