Rekomenduojami pranešimai

O kokia prasmė iš to pre order? Deficitas kopijų pradžioj išleidimo būna ar kaip? Kišt pinigus į dar net neišleistą žaidimą manau neverta, meškos paslaugą kūrėjams darot:)

tau neverta,kazkam verta...paskaucius reddit,tai zaidejai preorderina nes ir taip atsidekoja uz tas demo,nes prie ju praleido 20,30,40 kai kas ir daugiau valandu...atsidekoja kad ju buvo klausomasi,nes nuo alfos iki betos zaidimas pasikete butent pagal zaideju norus..as tai prazaidziau irgi nemazai,nors nesu tokiu zaidimu megejas,tai viska ka patyriau,matosi kad kokybe dvelkia,cia bus 9/10 zaidimas mano nuomone.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kažkiek primena Tenchu seriją iš Psone laikų, berods ir tie patys kūrėjai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kažkiek primena Tenchu seriją iš Psone laikų, berods ir tie patys kūrėjai.

Dark Souls ir Ninja Gaiden (del savo tempo) hibrida jis primena. Tenchu tai nebent del samuraju tik

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu ka,pareina rezultatai sito zaidimo,pagrinde 9 eina ir kazkiek 8.silpoji vieta tai istorija kazkiek,aisku stiprioji puse yra gameplay,lootas ir visas progresas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ryt, poryt manau jau turėčiau gauti. Laukiu nesulaukiu  :dribble:

Aš jau šiandien ryte gavau, bet kaip tyčia šiandien atsirado nenumatytų reikalų, dėl kurių tik rytoj galėsiu pradėti žaisti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man irgi,b* uzlagino siuntimas ir tik rytoj popietu gausiu :D nusimato ilgos bemieges valandos :D siaip po dieju betu,galeciau pasakyt kad kokybiskesnio zaidimo dar nezaidziau man rods.apart to kad keleta kartu nepataike i gulinti priesa,jokio nei bugelio nei glitchelio,nei ko nebuvo.o ir mazutis plot twistas pradzioje yra..turbut visi galvojo kad pradesi zaidima nuo Japonijos krantu... :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atsibodo jau matyt visur gerus review (8-10), norisi greičiau pačiam žaisti šitą gėrį :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip sekasi vyrai? as tai neforsinu ivykiu.nugalejau dabar tanichaba ar koki ten pirma priesa-zmogu ir gavau Raikiri,kadangi losiu su Katana,tai puikiai sueis :) darau ir salutines misijas :) nieko ten gero nera,bet po mazu visas padarysiu.jau leidzia keltis i nauja regiona,bet dar liko pora salutiniu pabaigimui :) pats varau su Katana/Ninja buildu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano kol kas dar neatvyko, pristrigo šiek tiek siuntimas. Vis dar laukiu.. Manau jau šią savaitę tikrai išbandysiu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Esu NG fanas (except YAIBA) ,tai butinai isigysiu si zaidima,bet truputi veliau t.y. arba kai nupigs arba kai rinkoje deveti uz protinga kaina prades "vaikscioti" :) 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Esu NG fanas (except YAIBA) ,tai butinai isigysiu si zaidima,bet truputi veliau t.y. arba kai nupigs arba kai rinkoje deveti uz protinga kaina prades "vaikscioti" :)

tai po kokiu metu kazkur..

 

tai ka,jau treciam regione as,padariau salutine,dar kita padarysiu ir kibsiu i pagrindine..pokolkas zaidimas artimas 10tui..siek tiek kitokia patirtis su siuo zaidimu,bet zaidimo lygmeni bent jau man tai 1 prie 1 su Witcheriu pagal geruma :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.