Magnitas

Death Stranding

Rekomenduojami pranešimai

Prieš 10 minučių, scalman parašė:

 

We’ve outlined the exact steps you need to follow:

  • Press Options
  • Press Left on the D-Pad
  • Scroll down to System
  • Scroll down to Save

At that point, you’ll be able to save the game manually, which will allow you to refer back to that load point further down the road, so long as it isn’t overwritten. Keep in mind that most of the time you’ll be working off Autosaves in Death Stranding, so losing progress shouldn’t even be a big issue.

Arba circle palaikyk.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 3 valandas, Haze parašė:

o kaip seivinimas veikia? kaip skyrim - uzsiseivini kur nori ir kada nori ar yra checkpointai, bei spec vietos seivinimuisi?

Seivini kur nori, apart kai esi in combat, salimais yra enemy ar transporte vaziuoji.

Redagavo SoulReaver

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Ką tik, SoulReaver parašė:

Seivini kur nori, apart kai esi in combat, salt mais enemy ar transporte vaziuoji.

blmb prigavo - as per skyrim, oblivion ar morrowind megdavau vidury combat seivintis :D 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kazkur ipusejau, tai galiu ir savo ispudziais pasidalint, pirmas 10 valandu buvo labai nejauku, kai nesupranti kas ir kaip tam pasauly veikia. Reikejo apsiprast ir su meniu, kuriam labai daug visokiausiu lenteliu, piktogramu ir t.t. Paskui zaidimas gerokai idomesnis pasidare kai su visom naujom mechanikom apsipranti. Siuzetas irgi labai kabinantis, norisi vis dar viena krovinuka nunest. Maniau vargai mano baigsis kai pirma technika susiradau, bet kur tau, budavo taip kad gryzdavau be batu, kruvinom kojom ir pametes krovini. Bet del visu keliones bedu buni pats dazniausiai kaltas, tai kokio skardzio per didelio neivertini, tai nepatikrini upes gilumo, ar nuo per stataus kalno bandai leisti. Zodziu teko viska savo kailiu isbandyt. Tikrai unikalus zaidimas, nors manau tikrai nevisiem patiks, bet nepatiks daugumai tiem, kurie tik is video spres arba vos 2-3 valandas pazaide. 

  • Patinka 1
  • Ačiū 2
  • Liūdna 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man pradzia buvo sunki taip pat, buvo momentas kai pagalvojau wtf as ka tik nusipirkau. I meniu, mechanikas tikrai reikia isigilinti, nes labai lengva pasimesti. Taciau viska issiaiskinus akyse tampa sviesiau ir zaidimas tampa paprastesnis. Man pagaliau gavus galimybe pasikrauti salia Bridges stabo stovinti motocikla prasviesejo akyse :), zaidimo tempas padidejo zenkliai, dabar stengiuosi visur raliuot su juo, plius gali zinoma ant jo prikrauti sunkiu kroviniu. Be batu kruvinom kojom neteko gryzti, taciau nuo skardzio nulekt su viskuom - Yes. Learn to balance lol.

  • Patinka 2
  • Ačiū 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaskas cia jau pamyzo.jpg

Žaidime sužinojau iš kur atsiranda musmirės, ir kad jas visas reik laikint.

Redagavo Jeisonas
  • Cha cha 1
  • Nesupratau 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu ka jau ir mano siunciasi. kokia dar 2 val ir jau turesiu. emiau is US PSN

 

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pradzia tai buvo grynai filmas, na paziurejau kelias valandas filma...mazai gameplay daug intarpu, cia kaip Kojima megsta jau , o veliau po keliu dienu losimo , tikrai dar nedaug bet jau pradedu kazka suvokt, nors labai sudetinga tai na toks savotiskas, jei ziuret tik i gameplay tai daug kam nepatiktu toks letas super letas tikrai , bet jei pradedi gilintis kodel uzka kas ir kaip tai pradeda darytis idomiau viskas. man gal asmeniskai tik nepatinka tas isgelbekim amerika ten viskas tipo paremta kad kazka isgelbet ten sali, nzn buvo galima ir ne amerikos apsieit gal, bet anyway , nekreipiu i tai demesio ir ziuriu tiesiog kaip i kas jei man reiktu taip ... kas jeigu , na tai galima tai daryt ne del salies o tiesiog del zmogaus tau brangaus, tai tada dar norma. 

tie visi "laikai" uz kopecias kalnuose nu nzn velgi, neman bet ok. dabar tokie laikai matyt jeigu dabar va taip nutiktu tai turbut taip ir butu , kad reiktu laikus det uz viska xD

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bet kyla ir blogu minciu apie zaidima siaip , tikrai ne vien pozityvas, kai nepalosi kelias dienas zaidimo ir jei prisimeni pvz kitus zaidimus kad ir pats kojima ka dare pries sita projekta tai galima rast labai daug panasumu cia su MGS5, tik dar tusciau turbut , bent jau pirma zaidimo dalis, tikrai tuscias pasaulis na jis toks ale yra jau , bet pasaulis tuscias , gyvu butybiu tiek mazai bet tu nori gaut laikus ir kitu uz pastatytas kopecias... ir siaip jei tik imt gameplay grynai ,tai cia nera labai fun gameplay , velgi gana viskas paprasta ka daryt reikia, prisiminus koki Horizon Zero Dawn ta pati kuris engine paskolino tai koks milziniskas ir spalvotas ir smagus ten pasaulis kokie masyvus ten robotizuoti padarai gyvena ir ka cia randi... nu zodziu kaip kazkas sake ir as sakiau tikrai ne visiem zaidimas. biski galvojau kad pradzia zaidimo bus labiau ivairiapuse i gavosi tai kad nubek ten gryzk parnesk , vel beg ten ir gryzk vel peskom visur.ir pakeliui kas svarbiausia turbut nesutiksi nei gyvos dvasios dar prie to ... velgi nzn kojima matyt megsta toki stiliu nes toks tustumas jautesi ir MGS5 is tikro. dideli plotai begiot bet tarp tasku kuriuose kazkas idomu tai nelabai kad idomu buvo. tai cia turbut dar maziau to idomumo, velgi pirmoj zaidimo dali, pirmuose skyriuose . ir man noretus daugiau tos azijos ir jos keistenybiu ir kietu dalyku  kad butu o ne oii Amerika , Amerika zodziai visi skamba juokingai jeigu megintum issiverst kaip Bridges , Mother , deadman. vel viskas i ta amerika. nu man vienodai is tikro kas ten su amerika nutiks. svarbiau zmones patys. 

gan nudnas liudnas ir zaidimas kuris tikrai manau ne pakels nuotaikos. reikia jam kazkaip nusiteikt jau taip kad nu nzn net ... nieko daug neveiksi pradzioj turbut. 

tikiuosi veliau bus idomiau ir vietoves pasikeis, nes kalnai jau kazkaip pabodo irgi.  

  • Cha cha 1
  • Liūdna 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vo įdomu paskaityti, kad ne visi tau žaidimai patinka. ? Šiaip ne kartą rašiau, gerai kad nepolu pirkti kai tik išeina, nes po to jei nepatiks žaidimas tai žiauru...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na as beveik gailejaus kad pirkau ... beveik.... manau dar rasiu savo momentus del kuriu bus verta, tikiuosi ;) niekad nebaigiau MGS5 tai na man kazkaip jis ten uzstrigo tai nezinau kas bus su situ, bet tikiuosi. vis dar . jo gameplay prasme zaidimas nera labai geras manau. na pamaciau labai idomias geras animacijas per pirma valanda , bet veliau man tai jau nerupejo,ir aisku nedariau nesamoniu budamas kambari su personazu kaip ten kojima rode, buvo idomiau kas su gameplay vyksta, ir ten is tikro nevyksta nieko labai jau gero. manau mums reikia daugiau is zaidimu nei kad laipiojimo po kalnus. maciau viena video kuris rode kova su viena bosu ir manes tai visai nesuzavejo, tai anyway pasirinkau easy sudetinguma 

nzn gal tai zaidimas labiau amerikieciam, nes kazkaip man visai nesvarbu kas ten bus su ta amerika, nzn kodel kojimai tai taip svarbu pasirode, jis pats netgi sake lygtai kad zaidimas apie amerika ir apie dabartini jo prezidenta ir apie tai kaip zmonem surast rysi visame tame., ... nzn tas rysys man kazkaip neveikia zaidziant.

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.