Magnitas

Death Stranding

Rekomenduojami pranešimai

Nu ka panasu zaidimas ne del zaidimo, tik open minded zmones gales bandyt virskint Kojimos sedevra. Sedevras ne geime, sedevras mastyme ir suvokime. Visus sodina i pirmoko suola ir stimuliuoja permastyma, kas yra kas, ar isvis ka matom, girdim is tikro egzistuoja. Kas isvis realybe, ar viskas tikra, ar tik tikim, kad tikra. Beveik pamirst reikia ka zaidime matet ir patyret, tereikia turet omenyje, tai tik kaip abecele ar mini sabloniukas pasonej padedantis gilintia suvokime. Matau ka Kojima daro, oj matau, cia mind blowingas, totalus mindfuck. Tik jei nepradesi gilintis ir interpretuot, atrodys tik kaip paprastas geimas. Gilus mindfuck filmai per stiprus buna, sunku astrias mintis suvirskint, o Kojima taip paprastai ir lengvai pertiekia ir nori/tikisi, kad mastys. Pateikia virsutiniskai paprasta, ne daug ka reikskianti geima, bet jei nori stipriai gilintis i Kojimos zinute - kelias pateiktas lengvas, po truputi ir nesprogstanciom smegenim. Ne taip kaip filmo medijoj saunama mintis suvokimui ir is visu pusiu dauzomos smegenis, nes to nepakelia, o Kojima sugebejo pateikt lengvu keliu. Filmu manau neimanoma taip perteikt. Zmones turim kazka ipatingo is Kojimos, tik reikes laiko tam ivertint.

  • Patinka 2
  • Cha cha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš valandą, CerberusLT parašė:

Šita žaidimą kad suprastum reikia kažko pavartoti... ?

Monster Energy ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 3 valandas, CerberusLT parašė:

Šita žaidimą kad suprastum reikia kažko pavartoti... ?

Tiesiog pereiti reikia ir suprasi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
2019-11-19 18:36, scalman parašė:

bet kyla ir blogu minciu apie zaidima siaip , tikrai ne vien pozityvas, kai nepalosi kelias dienas zaidimo ir jei prisimeni pvz kitus zaidimus kad ir pats kojima ka dare pries sita projekta tai galima rast labai daug panasumu cia su MGS5, tik dar tusciau turbut , bent jau pirma zaidimo dalis, tikrai tuscias pasaulis na jis toks ale yra jau , bet pasaulis tuscias , gyvu butybiu tiek mazai bet tu nori gaut laikus ir kitu uz pastatytas kopecias... ir siaip jei tik imt gameplay grynai ,tai cia nera labai fun gameplay , velgi gana viskas paprasta ka daryt reikia, prisiminus koki Horizon Zero Dawn ta pati kuris engine paskolino tai koks milziniskas ir spalvotas ir smagus ten pasaulis kokie masyvus ten robotizuoti padarai gyvena ir ka cia randi... nu zodziu kaip kazkas sake ir as sakiau tikrai ne visiem zaidimas. biski galvojau kad pradzia zaidimo bus labiau ivairiapuse i gavosi tai kad nubek ten gryzk parnesk , vel beg ten ir gryzk vel peskom visur.ir pakeliui kas svarbiausia turbut nesutiksi nei gyvos dvasios dar prie to ... velgi nzn kojima matyt megsta toki stiliu nes toks tustumas jautesi ir MGS5 is tikro. dideli plotai begiot bet tarp tasku kuriuose kazkas idomu tai nelabai kad idomu buvo. tai cia turbut dar maziau to idomumo, velgi pirmoj zaidimo dali, pirmuose skyriuose . ir man noretus daugiau tos azijos ir jos keistenybiu ir kietu dalyku  kad butu o ne oii Amerika , Amerika zodziai visi skamba juokingai jeigu megintum issiverst kaip Bridges , Mother , deadman. vel viskas i ta amerika. nu man vienodai is tikro kas ten su amerika nutiks. svarbiau zmones patys. 

gan nudnas liudnas ir zaidimas kuris tikrai manau ne pakels nuotaikos. reikia jam kazkaip nusiteikt jau taip kad nu nzn net ... nieko daug neveiksi pradzioj turbut. 

tikiuosi veliau bus idomiau ir vietoves pasikeis, nes kalnai jau kazkaip pabodo irgi.  

Taip zaidimas tikrai niurus, vien paziurejus i spalvu palete galima pasakyt, esi patyres geimeris, tai turejai mazdaug nujaust koks zaidimas bus. Del Amerikos neimk i galva, pacio Sam zodziai "Fuck that America". Jei jau labai nekabina zaidimas, bent story pereit tikrai rekomenduoju. Papildomos misijos cia jau daugiau zaidimo fanams. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu nujauciau bet galvojau ai paskui bus visai kitoks zaidimas , na is tikro po kazkelinto tai epizodo buna ir saudymo kiek girdejau ir gal bosai bus idomiau, tai dar vistiek noriu suzinot, tik gaila kad negalima anksciau naudot kojom patobulilinimu ar pavogt transporta , tipo visi issikrove arba uzrakinti, tai kodel negaletum ju nuhakint kaip nors. taip noretusi jau pralekt su kuo nors . dar idomu jei noriu kad mane pradetu pulti tie Mule tai reikia specialiai eit prie tu stulpeliu ir tada jie mane nuskanuoja ir pradeda ieskot ? cia tas visada buna ar tik viena karta nutiko taip ? kazkaip daugiau nemeginau. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 4 valandas, scalman parašė:

nu nujauciau bet galvojau ai paskui bus visai kitoks zaidimas , na is tikro po kazkelinto tai epizodo buna ir saudymo kiek girdejau ir gal bosai bus idomiau, tai dar vistiek noriu suzinot, tik gaila kad negalima anksciau naudot kojom patobulilinimu ar pavogt transporta , tipo visi issikrove arba uzrakinti, tai kodel negaletum ju nuhakint kaip nors. taip noretusi jau pralekt su kuo nors . dar idomu jei noriu kad mane pradetu pulti tie Mule tai reikia specialiai eit prie tu stulpeliu ir tada jie mane nuskanuoja ir pradeda ieskot ? cia tas visada buna ar tik viena karta nutiko taip ? kazkaip daugiau nemeginau. 

Nes čia ne Watch Dogs. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 20 valandų, scalman parašė:

nu nujauciau bet galvojau ai paskui bus visai kitoks zaidimas , na is tikro po kazkelinto tai epizodo buna ir saudymo kiek girdejau ir gal bosai bus idomiau, tai dar vistiek noriu suzinot, tik gaila kad negalima anksciau naudot kojom patobulilinimu ar pavogt transporta , tipo visi issikrove arba uzrakinti, tai kodel negaletum ju nuhakint kaip nors. taip noretusi jau pralekt su kuo nors . dar idomu jei noriu kad mane pradetu pulti tie Mule tai reikia specialiai eit prie tu stulpeliu ir tada jie mane nuskanuoja ir pradeda ieskot ? cia tas visada buna ar tik viena karta nutiko taip ? kazkaip daugiau nemeginau. 

Šituo aspektu žaidimas labai realistiškas, nes modernūs auto apokalipsės neišgyventų (ta prasme tos visos modernios auto aprūdyjusios tokios ir belekiek prastovėjusios, beje, kai kurios nurippintos iš Spider-Man žaidimo) su visokiom blatnom elektronikoms. Būtų žiguliai ar moskvičiai, tada jo, būtų nesąmonė jog neitu pavažiuoti. :D 

Redagavo Haze

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na dabar neina vaziuot tik del to kad arba issikrove arba kazkieno kito ir kazkaip uzrakinti. 

bet kodel jis negali moket to apeit ? tikrai noretusi anksti zaidime pradet jau su kazkuo vazinetis ar bent jau begiot greiciau su pagalbinem kojom.. ir iki to reikia kastis dar gan ilgai. nezinau dabar man tai taip primine MGS5 vienoj misijoj kad isvis. nubegi i vieta padarai ka reikia ir begi atgal , bet na toks stilius kameru netgi man kaip buvo MGS5. jei vietoj jo begiotu Sneikas manau tas tiktu irgi. kas nors ant pc gal pamodins jeigu bus galima kada nors veliau . 

ir kazkaip jau norisi kad mane kazkas jau pultu , zmones pultu kad sekiotu kazkaip nu net to noreciau, kodel niekas nepuola nemegina atimt mano krovinio ir pan. nes jei jie pvz atvaziuotu su savo tranportu mane pult tai as galeciau tikriausia atimt ir pats vaziuot . kazka tokio mates buvau vienam gameplay video pamenu. o dabar tik shake that baby , shake it good ... xD

giphy.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pražaidžiau gerokai virš 100 val. , paaukojau beveik visas atostogas, žaidima vertinu 8, puiki story, mechanika, bet primityvus ir erzinantys mūšiai,

DEATH STRANDING™_20191201212746.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nezaiskit sio zaidimo nes jis kaip kazkoks narkotikas ?, paimi main questa ir baigiasi tuo kad uzstrigai zaidime kokiom keturiom valandom ir beabejo to questo neivygdai taciau pastatai keleta kelio sekciju bei velniai zino kur dingsta laikas?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vis dar nerandu kabliuko jame sau. jau pradejau Jedi fallen order zaist antra karta ir AC origins , o sito nenoriu kazkaip pasileist vel. kai pagalvoji ant kiek tuscias pasaulis palyginus su Horizon zero dawn kad ir ...

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.