scalman

PlayStation 5 naujienos

Rekomenduojami pranešimai

Kad ne iš karto jis gal atsiranda, o tik paleidus didesnę apkrovą, tai gal ir patikėčiau, bet kad su laiku dingsta ar sumažėja tai manau tikrai ne. @lukasamba reikia pakalusti ar pas jį garsas sumažėjo. Vienintelis dalykas kuris su laiku gali sumažėti tai OLED banding prie 5% grey po pirmo kompesacijos ciklo? 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

2,23 vs 1,825 Ghz yra didziulis is tikro skirtumas kai kalbama apie nuolatini naudojima. visas PS5 ausinimas, forma buvo to itakota. pvz tam net skystas metalas buvo naudojamas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

cia tai ziauru :( Jimbo dalbbajobs dirba is peties sunaikinti viska ka sukure Playstation iki jo. kazkas baisaus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Hm, tikiuos mikrosoftas nepaseks tokiu blogu pavyzdžiu ir xbox 360 neuždarys.

Parduotuvės uždaromos, o kaip  su onlainu? Irgi atjungs visus serverius ir žaist nebeleis?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 22 valandas, gedunex parašė:

2,23 vs 1,825 Ghz yra didziulis is tikro skirtumas kai kalbama apie nuolatini naudojima. visas PS5 ausinimas, forma buvo to itakota. pvz tam net skystas metalas buvo naudojamas.

Dėl skysto metalo taip, be jo tokių aukštų dažnių su įprastu aušinimu ne būtu pasiekę. Čipas perkaistu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Chebra kaip yra su ps4 žaidimais ant ps5? Buvau pirkęs horizon zero dawn ant ps4 iš psn store, parsisiunčiau ant ps5 ir žiūriu veikia, tai visi žaidimai veiks man, ar kaip? 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

beveik visi veikia. labai mazas sarasas yra kurie neveikia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 2 valandas, donceee parašė:

Chebra kaip yra su ps4 žaidimais ant ps5? Buvau pirkęs horizon zero dawn ant ps4 iš psn store, parsisiunčiau ant ps5 ir žiūriu veikia, tai visi žaidimai veiks man, ar kaip? 

Kai isbandysi rdr 2 ant ps5,duok zinot prasau kaip,ten sukasi viskas,aciu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš 53 minutes, donceee parašė:

O tai iš cd irgi veiks ps4 žaidimai?

Taip

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ka gi gerbiami forumiečiai, atėjo ir mano laikas pasidalinti įspūdžiais apie išsvajotąją PS5?

Bandysiu papasakot viską iš eilės. Trečiadienį būdamas darbe netikėtai gavau laimės skambūti iš Telios. Paskambino mergaite, "laba diena, čia mes dėl jūsų konsolės, kur registravotes", tikrai galiu pasakyt kad ne tas kad pasimečiau, bet tikrai nesitikėjau, negalvojau kad artimiausiu metu tokį skambūtį gausiu?  Tai kol viską suderinom, apmokėjimą, pristatymą, pasilinkėjom, padėjo ragelį, tik tuomet pagalvojau kad net nepaklausiau nei komplektacijos, nei net kokią versija disc ar digital. Bet kaip ir žinuojau kad už 667 Telia eina disc bunle su antru joystikų. Tai džiaugsme tiesiog laukiau. Pasakė kad gal penktadienį pristatysim, bet gali būti ir kitą sav. Bet kurjeris pristatė jau kitą dieną, tai jau turėjau konsole. Atvežė kiek supratau net gamyklinei Sony pakuotėje kur tiesiai iš Kinijos eina, dėžė su PS kodais po 2 štukas. Viskai labai gražiai, tvarkingai supakuota, konsole tikrai nebuvo atidaroma ir niekieno naudota. Visi aksesuarai kaip priklauso vietoj, viskas tvarkoj. LT skirtos konsolės kiek supratau eina iš Skandinavijos šalims skirtai rinkai. Na ką gi išpakavus pirmą pultelį, po to konsolę įspūdžiai dėl kokybės tik teigiami. Man kokybės prasmę PS5 yra aukščiau negu ps4 karta. Nėra jau jinai tokia plastasinė kaip kalba, ps4 plastmasės tikrai "chlipkesnės". Bet kas liečia dizainą ir apskritai kol kas dar labai trumpą naujos konsoles naudojimą, įspūdžiai tokie kaip čia pasakyt "dviejopi". Yra tikrai nemažai akivaizdžiai geresniu dalykų, bet yra ir nemažai diskutuotinų sprendimų. Konsolė tikrai yra didelė ir tam tikra prasmę iššaukianti. Jinai tikrai nederės automatiškai prie kiekvieno interjero ir jai tikrai reika atskiros savo vietos, negalėsi juos nukišti bet kur kaip slimke ar pro. Diazainas ekstravagantikškas, tikrai ne toks pramoninis kaip pvz. Pro, toks labiau "kosmosas", bet jinai kitokia ir nelabai galėtu būti, nes priešingu atvėju būtu tiesiog neskoningas griozdas, bet tas dizainas ją gelbėje. Tamsoje tos visos švelnios šviesos atrodo tikrai įspudingai. 

Pirmas paleidimas. Viskas tikrai vyksta labai gražiai ir tvarkingai. Pasileidžia, pyptelį, ekrane pasirodo fejerverkai. Pasirenki kalbą, atsakai į kelis klausimus, pasijungi WiFi ir priregistruoji savo profilį, pasileidžia be jokių problemų.

Su interfeisų gan greitai apsipratau, nes jau buvau visokįs video matęs ir skaitės. Jis naujoviškas, savaip gražus. "Tamsus" kas man nelabai patinka, bet kitiems turbut pats tas ir aišku greitas. Nors pas mane ir pro nelagino.

Iš karto galiu pasakyti kad man trūksta temų, bet yra kaip yra. Tą kažkiek kompensuoja kad pavažaivus ant žaido ikoneles kiekvienam duoda savo foną ir muziką. Tiesa vaizdo nustatymose nieko nedariau, viskas identiška Pro, nekeičiau jokių HDR, viskas by default. Garso pasirinkime yra biški skirtumo. Pirmiausia duoda pasirnkti TV dinamikai, soundbar ar resiver. Taip pat yra ausynių 3D garso nustaymai. Tiesa HDMI reika pasirnkti HDMI Link on, nes tai nėra by default ir tuomet nejungia teliko automatiškai kai startuoja konsolė.

Pradžioj nedariau iš karto data transfero, įsirašiau Witcherį iš disco, kad pažiūrėt kaip su to coil wine bus. Dabar apie jį. Pirmiausia, taip jis yra, bet tai labai tylus lengvo Bzzz garsas, kurio aišku nebuvo pas pro. Mano klausa jautri, todėl stovint šalai konsoles per 1-1,5 aš jį girdžiu jeigu kambaryje yra absoliuti tyla. Jeigu įjungtas garsas, jeigu labai nori ir specialai įsiklausit gali jį iįgirsti, bet reika spaecialai tą daryti. Jeigu ne - nesigirdi. Kitas svarbus dalykas - jo intensyvumas nedidėja per apkrovą, kol kas bandžiau Witcherį ir Dark Souls. Tai yra žaidžiant su nedideliu garsu aš jo nebegirdžiu, todėl problemą kol kas neskaitau. Konsoles keisti tikrai neisiruošiu. Pats konsoles aušintavs yra be galo tylus, tai yra jo nesigirdi, todėl dėl tos mirtinos tylos ir girdisi coil wine?

Datą transferį dariau per 2 kartus, nes pirmą kartą nesuprasdamas, kad dar nieko neperkėlė, ištraukiau lan laidą, tai išmetė klaidą. Iš antro karto pavyko, bet vietos tame SSD tikrai mažai, dalies žaidimų, kur buvo ps4 ir dar vietos kokie 180 gigu dar buvo, tai net nekeliau, nes neįtilptu. Pvz. Odyssey , kuris 77 Gb užima. Screenshotai nepersikėlė, teks ateity rankomis daryt.

Senas (bet žiuariai geras?), PS 2.0 Wirless headset pasijungė be problemų, kaip ten ir buvęs. Bet Headset kompanion app neveika (tikslaiu jo net negali įrašyt PS5). Viskas per naują Audio Tempest Engine. Ar skiriasi garsas neoptimizuotose žaidimose kol kas negaliu pasakyti, per mažai laiko.

Dar pastebėjau įdomu dalyką. Senesniems ps4 žaidimams, na kurie pvz. nėra HDR kaip DS3, vaizdas taip įdomiai atrodo, biški dirbtinai. Nes pirmas dalykas PS5 jiems padaro kožkokios formos savo hardware antialaisinga ir vikas taip biški "užlaižytai" atrodo, + TV režimas eina HDR, nepersijungia, tai dar tą vaizdą papildomai iššviesina. Vnž. man kaip ankščiai labiau patiko. Bet tie kurie jau turėjo Pro versijas (Witcheris3 pvz.) atrodo lygiai taip pat gerai. Tiesa DS3 pagal pojūčius eina stabiliai 60FPS.

Naujų žaidimų dar nebandžiau, guli ką tik nupirktas Demon's Souls už 55e ?, gal šiandien vakare, naktį pabandysiu.

Pultelis tikrai geresnis, tie visi pakitimai kurie padaryti jam išėjo į naudą, įskaitant ir nežymu dydžio padidėjimą. Pts tas? (Manau Mikai visgi promaxą padarė kad savo pultelio praktiškai nekeitė).

Net nežinau ką dar parašyt. Viskas gerai su ja. Bet man asmeniškai tokio kai WOW efekto visgi nebuvo, jeigu palyginti kaip būtum iš senesnio to paties modelio auto į naujesnį perlipęs. Bet aš nuo Pro perėjau kas manau turi įtakos.

P.S. Esu turbut vienas iš nedaugelio žmonių, kuris nepuolė žaisti Astro Playroom, dar nebuvau paleidęs?

P.P.S. Kas žino kaip užtildyt? tą be paliovos kalbančia moteriškę, kuri tau kiekvieną pultelio judėsį įgarsina??

Kol kas tiek. Visiems kas laukiat sėkmės greičiau sulaukti "laimės skambutį"?

Redagavo Javelin
  • Patinka 1
  • Ačiū 2
  • Nustebau 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@JavelinJauciu wow efekta gausi kai astro bot pazaisi ir tas stebuklingas vibro funkcijas pajusi. Cia visi bent nustemba del ju :D o ta kalbanti moteriske jauciu yra voice narrator. Uzeik i settings- accessibility-screen reader- ir enable screen reader off.  Parasyk ar padejo :D

Redagavo tomashex
Kreipimasis :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš 7 minutes, tomashex parašė:

@JavelinJauciu wow efekta gausi kai astro bot pazaisi ir tas stebuklingas vibro funkcijas pajusi. Cia visi bent nustemba del ju :D o ta kalbanti moteriske jauciu yra voice narrator. Uzeik i settings- accessibility-screen reader- ir enable screen reader off.  Parasyk ar padejo :D

?? O.K.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.