scalman

PlayStation 5 naujienos

Rekomenduojami pranešimai

prieš 6 valandas, Magnitas parašė:

Tavo tiesa.. Gal reikejo tada pilno vertimo. Absoliutus Blogis: Kaimas. e92994007a79.gif&key=35365dfe88fbf8c63b7

Geras sarkazmas :D uzskaitome :D 

Btw: po 7 dalies kad ir kaip atrodo nususivaziavus RE tema bet Kaimas atrodo visai gerai :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas turit ps5 gal zaidet watch dogs legion ? ar verta kankintis su tais 30 fps ? nes pirma ir antra dalis man belekaip patiko bet b***** prakeikiau ubisoft kad nedave 60 fps rezimo, bet noreciau ir ta legion pazaisti, tai klausimas ar vertas demesio zaidimas ? :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 1 valandą, lukasamba parašė:

Kas turit ps5

?

Nepyk, čia taip, juokas pro ašaras. Negalėjau susilaikyt?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Norejau pasiklausti del psn plus korteliu,pvz eneba parduoda 30 days ir 14 days trial pvz,ir yra visokie regionai,ir yra uk regionui,ir raso cant use in lithuania,bet mano klausimas-lietuvos pse kaip ir nera,tai jeigu isigysiu nauja konsole ir susikursiu akaunta,vis tiek darysiu kad gyvenu uk,na nes nera ltu,tai kaip tada,vis tiek negalesiu korteles is enebos pirkti,nes esu lietuvoje?nors akauntas ir viskas kurta ant uk pvz,aciu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

perki tam accountui kortele tam regionui kuriam registravaisi. US perki US, UK perki UK, AS perki AS, JP perki JP. nesvarbu kur gi gyveni.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Next-gen VR on PS5: the new controller

Stronger immersion with adaptive triggers, haptic feedback, finger-touch detection and more.

03_withnotice.jpg?resize=1088,612&crop_s

Following the recent reveal of our next-generation virtual reality system for PS5, I’m excited to unveil more details about the new controller that will play a critical role in providing gamers with the VR experience we’re working to deliver. Our new VR controller speaks to our mission of achieving a much deeper sense of presence and stronger feeling of immersion in VR experiences. It will build upon the innovation we introduced with the DualSense wireless controller, which changed how games “feel” on PS5 by unlocking a new way to tap into the sense of touch. Now we’re bringing that innovation to VR gaming.

VR Controller

Design

The first thing you’ll notice with our next-gen VR controller is the unique design, which takes on an “orb” shape that allows you to hold the controller naturally, while playing with a high degree of freedom. There are no constraints with how you’re moving your hands, providing developers with the ability to create unique gameplay experiences.

We also designed the new controller with great ergonomics in mind, so it’s well-balanced and comfortable to hold in each of your hands. We applied learnings from testing users with a range of hand sizes, as well as the decades of insights from controllers across all PlayStation platforms. The result is an iconic design that will change how VR games are played.

VR Controller VR Controller

Features

The new VR controller enables players to feel and interact with games in a much more visceral way. There are several features, including key features from the DualSense controller, which match our vision for what next-generation VR games can be.

●      Adaptive triggers: Each VR controller (Left and Right) includes an adaptive trigger button that adds palpable tension when pressed, similar to what’s found in the DualSense controller. If you’ve played a PS5 game, you’ll be familiar with the tension in the L2 or R2 buttons when you press them, such as when you’re drawing your bow to fire an arrow. When you take that kind of mechanic and apply it to VR, the experience is amplified to the next level.

●       Haptic feedback: The new controller will have haptic feedback optimized for its form factor, making every sensation in the game world more impactful, textured and nuanced. When you’re traversing through rocky desert or trading blows in melee combat, you’ll feel the difference, magnifying the extraordinary visual and audio experience that’s so central to VR.

●       Finger touch detection: The controller can detect your fingers without any pressing in the areas where you place your thumb, index, or middle fingers. This enables you to make more natural gestures with your hands during gameplay.

●       Tracking: The VR controller is tracked by the new VR headset through a tracking ring across the bottom of the controller.

●       Action buttons / analog sticks: The Left controller contains one analog stick, the triangle and square buttons, a “grip” button (L1), trigger button (L2) and Create button. The Right controller contains one analog stick, the cross and circle buttons, a “grip” button (R1), trigger button (R2) and Options button. The “grip” button can be used to pick up in-game objects, as one example.

SIE’s Product, Engineering, and Design teams have collaborated to build our new VR controller from the ground up with a goal of making a huge leap from current-gen VR gaming. We’re thrilled with the controller we developed, but what matters now is how game creators will take advantage of the features to design the next generation of VR experiences. Prototypes of our new VR controller will be in the hands of the development community soon, and we can’t wait to see what ideas they come up with and how the controller helps bring their imagination to life!

There’s still much more to share about the next-generation of VR on PS5. On behalf of all of us at SIE, I want to thank you for taking this journey with us!

 

Redagavo Magnitas
  • Patinka 2
  • Ačiū 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
2021-03-13 06:59, lukasamba parašė:

Kas turit ps5 gal zaidet watch dogs legion ? ar verta kankintis su tais 30 fps ? nes pirma ir antra dalis man belekaip patiko bet b***** prakeikiau ubisoft kad nedave 60 fps rezimo, bet noreciau ir ta legion pazaisti, tai klausimas ar vertas demesio zaidimas ? :D

Verta, as esu Watch Dogs fanas ir man labai patiko :) Yra minusu,  ir tie minusai atrodo, kaip zaidimo downgrade, bet zaidimas neblogas :)  Nenoriu plestis ir spoilint, bet prie kai kuriu naujoviu teks priprast :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,na ka,nesusilaikiau,nusipirkau ir as playstation 5,bet nustebau,kad dar yra geru zmoniu(labai nekokia patirtis pas mane su pardavejais).Zodziu pirkau is zmogaus kuris verciasi tuom,siuncia is Lenkijos,pats yra is panevezio,galima pirkti arba tiesiogiai arba per Eneba.Laukiau savaite kol ta omniva atves,atveze,pasiemiau,ir pirmo atrode viskas gerai,bet po to pradejo zyzti grynai coil whine apie kuri visi taip sneka internete,ko as ir bijojau.Na mano nuostabai,pardavejas pasiule man atsiusti dar viena konsole,ir kad as galeciau issirinkti kuri man labiau prie sirdies,ka ir padare,vakar gavau per autobusu siunta dar viena ps5,kuri aciu dievui to coil whine neturi,girdisi kad dirba taip,bet nera erzinancio zyzimo,kuri girdi uz 2 metru.Zodziu tokia mano patirtis nupirkus ps5,isigyjau dar demon souls,zaidimas awesome,ka galiu pasakyti,sunkus gan.Beje jeigu savo konsole norite isbandyti del coil whine geriausias zadimas tam maiden resident evil demo.Pirmoji ps5,kai paleisdavau demo,zyze kaip transformatorine,antroji tyliai suka ausintuvo sparnus,yra nezymus zzzzzzzzz bet laaaabai tylus,na cia technika,garsa leisti turi.Dar nesuprantu kam zmones internete kisa ta mikrofona i ps5,ir rodo coil whine atseit,dislike tokiem,jeigu girdi uz 2 metru sutinku,keisk,bet jeigu ne,kam ta mikrafa kisti i sikna ps5'ui...=) tai tiek,jeigu kam kas idomu,klauskit

PS: del pagaminimo kokybes,tai su ps3 man atrodo paskutine sony konsole kuri dar buvo sumontuota kokybiskai,detales atrode ne pigios,ps4,ps4 pro,ps4 slim ir sita ps5 siek tiek peace of plastic,cheap one,bet powerfull=D cia tik mano nuomone

Redagavo TomyGun
  • Patinka 4
  • Nustebau 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na šaunuolys @TomyGun, sveikinu. Tai reiškias pasitvirtino mano nuojauta, kad adekvatus žmogus, nes panašu, kad kalbėjau aš su juo tel. ir irgi sakė, kad jeigu ką galės pakeist. Bet to metu susilaikiau, nes dabar biši kitiems reikalams pinigų reikia. Bet irgi pasitvirtino dėl to coil wine ir kad loterija gaunasi, gerai kad pakeitė. Dar įdomu ar su konsole gavai kokį jo pirkimo čekį, kai jis pats pirko, čia dėl garantijos. Jeigu gavai, tai visgi pagalvosiu apie pirkimą tokiom sąlygom. A taip a taip parduotuvėje paprastai pigiau negu 800 negausi.

EDIT. Tiesa ar tas zyzymas iš karto girdėjosi tik pajungus konsolę ar apkrovai esant (paleidus žaidimą)? Nes gaila būtu laiko visus duomenis sukelt. Panšu kad tik pajungt be kėlimo prisiregint ir kokį Demon's Souls paleist ir tik po to viską kelt. 

Redagavo Javelin

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 1 valandą, Javelin parašė:

Na šaunuolys @TomyGun, sveikinu. Tai reiškias pasitvirtino mano nuojauta, kad adekvatus žmogus, nes panašu, kad kalbėjau aš su juo tel. ir irgi sakė, kad jeigu ką galės pakeist. Bet to metu susilaikiau, nes dabar biši kitiems reikalams pinigų reikia. Bet irgi pasitvirtino dėl to coil wine ir kad loterija gaunasi, gerai kad pakeitė. Dar įdomu ar su konsole gavai kokį jo pirkimo čekį, kai jis pats pirko, čia dėl garantijos. Jeigu gavai, tai visgi pagalvosiu apie pirkimą tokiom sąlygom. A taip a taip parduotuvėje paprastai pigiau negu 800 negausi.

EDIT. Tiesa ar tas zyzymas iš karto girdėjosi tik pajungus konsolę ar apkrovai esant (paleidus žaidimą)? Nes gaila būtu laiko visus duomenis sukelt. Panšu kad tik pajungt be kėlimo prisiregint ir kokį Demon's Souls paleist ir tik po to viską kelt. 

dave visus dokus,pirktas lenkijoje,aisku ten uz kapeikas,bet cia ne mano reikalas,mano reikalas zaisti=),yra telefonas spec jeigu kazkas atsitinka,sony atsius tau savo deze,originalios net nereikia,ir issiusi konsole jiems.Jis man parsiunte ir deze perlenkta per pus ir ideta i mazesne deze,nes omnivos didieji pastomatai nera tokie dideli kad ps5 deze tilptu=D,bet deze nenukentejo,supakavimas labai rupestingas,viskas super,o kaip autobusu stoti siunte tai jau normaliai parsiunte,ten i auto jau tilpo=) Kas liecia zyzima,tai seip kai tik ijungiau,girdejosi mazas ausi pridejus zyzimas,kaip lyg toli kazkur,bet is kart supratau kad not good,aisku isirasiau demons souls,parsiunciau resident evil,ant demon souls kaip ir tarpais buvo tas bzzzzz,tai parasiau jam kad viskas ciki piki,bet paleidus demo re8 is karto prasidejo transformatorine,girdejosi per du metrus,ir erzino,nes re8 demo veiksmas rusy,ir tylu,vaikstai,ir tas bzzzzzz,tai nusivyliau labai,galvojau,db pagalvos kad as zyziu,ir prasau pakeisti,bet viskas labai super,jis iki siol klausia kaip konsole,ar nepradejo leisti garso...beje pas ji pati,nufilmavo jis,konsole irgi su coil whine,bet ne toks zymus kaip toje pirmoje ps5 kur man siunte,bet yra.Man atrodo jos visos turi ta coil whine,nu arba koks 80% tai tikrai,bet vienos tyliai tyliai,o kitos kaip elektros skydinej....Pagal viska kaip ir anksciau minejau,neturetu seip to buti,cheap parts in psu i guess...

Redagavo TomyGun

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na jeigu lenkiška čekį gavai, tai tikrai galima iš jo pirkti, nes Sony Warranty sąlygose nurodyta kad turi būt galijantis ir tvarkingas pirkimo dokumentas, kitaip garantija negalios. Ir šiaip jis man toks tel. bendraujant normalus bičiukas pasirodė, "geras perekupas"? jeigu taip galima pavadint. Bet kurio atvėju kad leido konsolę pakeist - molodec. Sakau, jeigu nebūtu rimtesnių reikalų būčiau pirkęs iš jo kad nelaukt, bet kol kas sustosiu. Keista kad per Demon's Souls nebuvo stipraus zyzymo o per RE Kaimą buvo, nes Souls manau irgi sistemą kaip turi būt apkrauna, arba sutapo tiesiog, ant demo jau spėjo prasidirbti. Bet panašu kad visgi pigesnius komponentus deda, negu Microsoft, nes ten kaip ir negirdėt nusiskundimų dėl to coil wine. Happy Gaming? 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

coil wine daznai buna del komponentu aukstu dazniu. ka PS5 ir turi, del to ir pasitaiko kad girdisi. xbox GPU ant zemu palygint dazniu dirba, del to ir nelabai girdisi, plius dizainas gal dar itakoja garso issklaidyma ar sugerima.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na skirtumas yra (2,23 vs 1,825 Ghz), bet jis visgi ne kardinalus, o dėl dizaino, tai labai abėjoju. Į PC dėžę pvz. viena tokio pat GPU plokštę įdėdi - yra coil wine, kito gamintojo - nėra coil wine. Manau kad Sony tiesiog "epoksidkės" pagailėjo ryčių užliejimui. (o XBox ne). 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vat galvoju ar tas coil whine garsas sumazetu,jeigu silikono privaryti tarp komponentu,aisku cia atsukinek,daryk,bet seip idomu.Dar kazkas minejo intike maciau,kad su laiku dingsta tas garsas is viso,tipo isidiirba,bet man atrodo,kad niekur jis nedings.Ir arba jis yra arba jo ner.

Na vat del demon souls nznau,kazkaip per ji ant pirmos konsoles nebuvo tokio coil whine kaip nuo residento,ir dar buvau pastebejas,kad kai rinkausi 30fps ir 4k maziau zyze,60fps daugiau zyze=)

Redagavo TomyGun

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.