Impaler

Kažkas negerai po atnaujinimo? Praneškite apie pastebėtas klaidas

Rekomenduojami pranešimai

Klaidos dėl viršelių neužsidėjimo ar kitų paveiksliukų bus serverio perkėlimo kaltė. Aiškinsiuos. O dėl eilučių, grąžinsim postų sujungimą. Pastabas savo ir toliau rašykite :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atnaujinimas buvo reikalingas. Ka asmeniskai pakeisciau:

  1. Sumazinciau bendra scale'a, siek tiek sumazinciau srifto dydi.
  2. Dabartinis dizainas siek tiek perkrautas elementais, dominuoja ne informacija o isdidinti elementai, nereikalingos piktogramos.
  3. Siuo mentu patogiausia narsyti su plansete, kaip ir minejo vienas is vartotoju. Telefonu - forumo scale'as tiesiog per didelis, kazkas minejo taip pat jog narsymas jauciasi lyg labai prizoominta tinklapi narsytum, taip.
  4. Narsant kompiuteriu nera galimybes atjungti turinio kurio vartotojas nenori matyti: pranesimai, galerijos, naujausi video ir t.t, jeigu zmogus orentuojasi tik i forumo pranesimus, visa kita yra jam neidomus turinys kurio jis negali paslepti, taciau jis turi krautis ir uzimti vieta ekrane.
  5. Filtrai kurie yra pastoviai nusimusa, kiekviena karta uzejus i tinklapi reikia juos nustatineti is naujo.
  6. Letas darbas, taciau kaip suprantu persikelsim kitur.
  7. Bei ka tik pastebejau, nuorodos is tinklapio kuriame uploadindavau nemokamai screenus ir postindavau cia - neveikia, nei viena, forumas tiesiog nekrauna screenu, todel idedu @Impaler linkus paprastai.

HBZ4egH.png

idHu0rt.jpg

3RjBLI5.png

HY0gUbU.png

nQsZrOL.png

Redagavo SoulReaver

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@SoulReaver ačiū, apgalvosim, screen'ų ir taip nekrauna. Tas pats puslapis, kur pahostinti img yra lūžęs. Jei nieko prieš, parekomenduosiu imgur.com ten tai pasaka puslapis paveiksliukų talpinimui ir jie nepradingsta iš ten niekad, kiek žinau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Spoiler'is

 

prieš 1 valandą, Impaler parašė:

@SoulReaver ačiū, apgalvosim, screen'ų ir taip nekrauna. Tas pats puslapis, kur pahostinti img yra lūžęs. Jei nieko prieš, parekomenduosiu imgur.com ten tai pasaka puslapis paveiksliukų talpinimui ir jie nepradingsta iš ten niekad, kiek žinau.

Hmm.., per tiek laiko pirma karta trigdis, na atsigaus. Tavo minetame puslapyje nera galimybes kopinti visu image linku norimu formatu iskarto, ir tiesiog nerealiai uztrunki laiko clickinant po 3 kart ant kiekvieno screeno. Bet mes ne apie tai. Pridursiu, nera Twitter postu integracijos :(

 

 

Redagavo SoulReaver

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Idėjau skelbimą ir jis iškart nebegalioja..... Ar aš ne taip idėjau? Ir nuotraukos neleido uždėti ir kaip skelbimą redegoti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@CerberusLT  Dėl skelbimo negaliojimo čia keistas variantas. Gal nepasirinkai plano? Nes kitas narys dėjo ir viskas gerai, aš testavau - irgi gerai. Bet va nuotraukos neįsikelia, tą reiks spręsti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu postai yra apie ta pati zaidima, gal galima butu juos gazkaip grupuoti, nes dabar tai atrodo lyg atskiros temos, tik su video, jeigu yra papostinama keleta naujienu ar video apie tarkim 2 zaidimus, visas ekranas uzspaminamas tu dvieju zaidimu postais.  Kitas dalykas, paieska liko tokia pati, ji beverte. Rasant konkretu zaidimo pavadinima, gaunu 511 rezultatu is kuriu pirmas kazkodel Need For Speed, nors ieskau Ghost Of Tsushima.

FBFA27-F1-A574-4-F63-B706-466-D55-B7-BF2
hU02XoK.png

Redagavo SoulReaver

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vienas zmogaus parasytas postas ir neilgas pas mane ant 1080p uzima visa langa... tai sorry bet atrodo nesamoningai. gal cia man tik kai as visada plm naudojau tik forumo skilti ir nieko daugiau ir ten man patiko , nes nebuvo visos nesamones perkrautas ekranas. Dabar atrodo viskas pasikeite su forumo dalim ir man naudotis visai nepatinka, tiek per tlf tiek laptopa. Kodel viskas siauram  ekrane tik rodoma ekrano dali ? jei butu per visa ploti nuo krasto iki krasto tai ir butu viskas kompaktiskiau. kam ten tuscia erdve kairej pusej o desinej dar didesne ?

xwjccIH.jpg

kas ten tie zali shh is shonu kam jie palikti ? kodel tekstui tiek mazai vietos , is kaires turi but didziausias dalyvio aprasymas ? 

kad pervaryt per 3-4 postus turejau peles ratuka tai sukt kaip lenktyniu trasoj kokioj. ?

aisku respect uz daug vargo ideto ir pan . gerai kad foto ikelt nereikia but jau hakeriu ir rasyt kodo paciam per tlf , bet gal galima viska sumazint ir kad butu full screen forumas kazkaip. ?

arba reikia zoomint saita 175% kad jis taptu full screen bet tada tekstas isdideja iki tokiu mastu kad aklas jau matytu ? ..kas per jaustukai ? ?

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

siaip pamazinau iki 75% va tokio dydzio uztektu kad viska normaliai iskaityt , bet tada ekranas tampa isvis pe viduri tik. :)

kodel neskaitytas turinys veikia visai ne taip kaip tikiuosi. kazkas tokio kas buvo seniau buvo puiku. ten whats new , nauji postai ir pan , arba as nerandu kazko, velgi cia viskas tik su forumu susije, forumo dalim. 

 

parasius posta jis nesusijungia daugiau su tavo praeitu postu bet pasidaro jau kaip atskiras postas ? kodel ?

tai stai i ka PLM tapo panasus 

dZtelMp.jpg

bet N4G yra tik naujienu postai, kur ieini paziuri foto paskaitai ir viskas. ten ne forumas. o PLM forumui man tai visai neveikia toks isdestymas 

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu atvirai as noreciau pasiziureti kaip atrode senoji PLM. Gal musu Imperatorius duotu tokia galimybe jeigu parodyciau baltus dantis? :D ? Butu gerai prisiminti kas ten buvo ir kaip dabar atrodo ir kas cia taip nepatogu pasidare?!

 

Butu aiskiau ar langas per mazas. Ar info sudeta ne ta. Ar tekstas per didelis. Ar dar koks velnias..

 

Siaip as irgi lauksiu galutinio varianto. ? Visos tos naujoves man patiko. Ju tikrai reikejo, bet.. Kazkas yra. Tiesa sakant as tunojau puse savo gyvenino kaip pabaisa forumo skiltyje ir kas man be jo dar buvo idomu tai galerija ir sonines sienos irasai. Paspaudi logotipa, atsiduri forume, paspaudi pagrindini ir vel atsiduri forume. Dabar patenki i prieblandos zona kuri yra nevisai idomi man. Gal tiesiog isdestymo dar reikia tinkamo.

 

Dabar zaidimu tema turbut galetu sukurti ir penkiametis. Nuo tokio dalyko i prieki eina kiekybe vietoj kokybes. Irasai pavadinima, idedi pavadinima i Prideti zaidima ir padrika tema jau sukurta. Auto informacija yra leksta. Nezinau ar resursai ne tie parinkti, ar aplamai juos negalima pasirinkti, bet jeigu sumestu info is Steam - kurejas, leidejas, zanras, aprasymas, nuotraukos, video, isleidimo data tada viskas butu gerai ir kokybiskai. Ir gal geriau butu, kad info metytusi ne kazkur virsuje ar sone, bet gal net isirasytu i temos kurejo pirmaji posta. Butu turbut geriau.

 

Lauksim galutinio varianto.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

p.s. Siulau dar karta grazinti istempta pagrindini turinio langa. Tik sumazinti youtube video ir kad image butu proporcingo dydzio (kad 4K image butu sumazintas iki forumo remu ar mazesni). Duoti vel patestuoti ana varianta. Gal jam viskas buvo gerai tik pats turinys nebuvo normalaus dydzio.

cb77ab41a9c8.png

 

Istikro dabar paziurejau greitai kas su forumo skiltimi yra negerai ir kodel kitur gerai, bet cia kazkodel ne. Pazymejau dvi rodykles ka reiktu tikrai ismesti pagal mane is forumo vietos. Tu dalyku pagal mane tikrai nereikia. Arba reikia duoti galimybe su + - zenklu tuos dalykus uzdaryti ir viskas atrodys normaliau. Tegul tas turinys gadina nervus kitiems pagrindiniame puslapyje. ?

 

4f4457675b6d.png

Nors.. Desine siena gal ir reikia palikti jeigu vaizdas bus nuo krasto iki krasto. Tada netrukdys, bet virsu is forumo tikrai reikia mesti lauk. Geriau jau ten buna kokia tai reklama, kad nestu turtus PLM kurejui. :D

 

Va sitas dalykas bent jau man patinka. Jis netrukdo ir kazkaip vietoje. Tik aisku noretusi identisku dydziu. ir gerai butu tureti funkcija redaguoti kas ten rodoma. Ne koks Indie zaidimas, o siuo metu rimciausi. Kai kuri tema auto viskas nuslenka i juodaja skyle. ?

 

eeef83726423.png

Ir siaip iconos prie Pin, Linksmakocio, naujo pranesimo temoje galetu buti kitokios ir.. Tokios.. HD kokios. Kad tikrai matytusi, kad i tema kazkas parase.

Cia kaip blaivaus zmogaus pvz., tik. Kad kazkas parase

Chat-PNG-Pic.png

 

ok. laukiam galutinio varianto. ?

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na va langa jau isplete beveik full screen ? . puiku. dabar galima manau teksta kazkiek pamazint ir jau iskarto daugiau tilps i ekrana. jo virsu tikrai reik mest is forumo. nereikia mum foto iconu ten . reikia tvarkingu forumo temu pavadinimu ir geriau kad jos tiptu i viena eilute o ne uzimtu kelias per ta dideli srifta. 

ir matyt tas skyrius kur trumpai rodo naujausius pranesimus desinej pusej uzima vieta todel jau forumo temos ir postai negali buti iki galo i desine, bet kaip viskas butu kompaktiskiau jeigu jie eitu iki galo vistik

o tas aprasymas kairej kam toks platus galetu tilpt ir i   siauresni

UrEFx92.jpg

 

ant telefono sakyciau dar visai nieko browsint po ekrana zemyn, ten kazkaip ir naujos temos gerai rodomos ir galima glausta ir isplesta vaizda matyt, tai va tas glaustas labai neblogai netgi. tokio glausto reikia ir per pc ziurint. 

tikCcGK.png

 

sitas tai visai gerai ziurisi ir narsosi

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

opa sumelavau. kai per HDTV 1080p pasijungiau tai buvo jau beveik full screen, o kai atgal i laptopo ekrana vel kaip seniau ... kodel jis negali scalintis pats automatiskai kazkaip ?

2019-11-02 22:13, Magnitas parašė:

@scalman Ta prasme tamsta pats pasididino ar kaip cia? Nes man vaizdelis tas pats. ?

va kaip ant HDTV beveik full screen iki krastu jau o kaip ant laptopo atgal jau visai kitaip pascalinta. abu tas pats 1080p 

1Wk9S7g.jpg

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.