Impaler

Kažkas negerai po atnaujinimo? Praneškite apie pastebėtas klaidas

Rekomenduojami pranešimai

Ar galima Chrome (Android) forcinti notifications iš PLM puslapio?

Arba šiaip kažką padaryti, kad man ant smartfono eitų notifications apie naują turinį.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia yra toks modas, kuros buvo ir senojoje versijoje. Jo esmė,  kai įrašai temos pavadinimą yra įvykdoma paieška ir randa panašiai pavadintas temas. Ko pasekoje gal tau nebereikia kurti savos ir rašyti joje.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mygtukas persokti aukstyn visada stengiasi pasislepti po tomis sirdimis ir dar kai kuriose vietose. 

 

Screenshot_20191108-004930.thumb.png.6efbe18a634c7842b8632f6160407964.png

Screenshot_20191108-161025.png

Screenshot_20191108-005025.png

Screenshot_20191108-161730.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nezinau ar taip turi buti, bet soniniame sidebare Žaidimai rodomi visur skirtingi. t.y. Pagrindiniame, Forume, Zaidimu naujienose.

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Magnitas taip, kol kas yra taip ir čia ne klaida. Tai yra random. :) O kažkur esu padaręs, kad būtų tik naujausi rodomi.

@Mantinijo manau jau pataisiau. :) Dėkui

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Skelbimų skiltyje pastebėjau kelis bugus.
1. Jei neturi skelbimų idėjęs ir paspaudi "mano skelbimai", meta error.
2. Skelbimų skiltyje slideris-rodyklytė neveikia (tuo tarpu playmanijos pagr. puslapyje veikia)
3. Jei žiūri savo skelbimą ir paspaudi "mano skelbimai" nieko neįvyksta.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pastebejau, kad norint redaguoti pranesima nera keletos pasirinkimu is viso listo. Pvz., norejau padidinti teksta, bet paspaudus redaguoti tos funkcijos nera. Kas belieka tai istrinti pranesima ir rasyti is naujo.

1a25388cff93.png

c3688bacb1ab.png

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Magnitas teksto redaktoriaus opcijos priklauso nuo lango pločio kuriame rašai/redaguoti pranešimą. Yra 3 lygiai. Kai atsisakėm fluid dizaino, lango plotis tapo nesikeičiantis tam tikrose situacijose, viena jų pranešimo redagavimas ir jis yra siauresniame lange.

Pasidomėsiu ką galima padaryti.

Kuo mažesniam ekrane dirbi - tuo mažiau ir tuo svarbiausios opcijos yra pateikiamos.

@Magnitas sprendimas labai paprastas pasirodo. Kai pasirenki pranešimą redagavimui paprasčiausiai tekstą "Redaguoti"atidaryk naujam naršyklės lange ir viskas. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar man vienam kažkas negerai su prisijungimu? Jau vakar teko pasikeisti slaptažodį nes "nepamenu" seno, bet šiandien prisijungiant vėl tas pats:) vėl teko keisti slaptažodį.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man toks jausmas, kad pas tavęs neišsaugo ar nesudirba mechanizmai susiję su cookies. Pasakysi kaip ant kito kompo seksis, nes aš testų atlikau kelis ir nerandu problemos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na šiandien jau viskas veikia. Gal tikrai kažkas su naršykle negerai buvo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu va :)

2019-11-01 16:19, SoulReaver parašė:

Atnaujinimas buvo reikalingas. Ka asmeniskai pakeisciau:

HBZ4egH.png

idHu0rt.jpg

3RjBLI5.png

HY0gUbU.png

nQsZrOL.png

Paeiliui pakomentuosiu:

1. Kol kas dar dydžio nemažinsiu.

2. Taip, sidebar'uose vartotojai turinio patys valdyti negalės, taip nėra sistema padaryta. To tikslas yra, kad stengtis užkabinti kitomis temomis vartotoją, nes vien tik jį laikyti tarsi burbule, savam pasaulyje tarp tų temų kurios jį domina. Nedidelį langą į kitur palikti reikia ir tai yra tai. :)

3. Naujam sraute, kairiau esantys 'dizaino elementai' irgi yra sudėtinė dalis, tai nėra random išmėtytos ikonėlės, kiekvieną ikonėlė atitinka tam tikro tipo turinį.

4. sidebar'ų turinio apskritai nėra galimybės kontroliuoti vartotojams.

P.S. kur dar liko idėja neįgyvendinta, tai kai vartotojas paspaudžia ant kurios nors naujienos, ji turi 'pravažiuoti' pro tas 5 naujienas, kad pasiektų atsidarytą naujieną. kaip nukelti programiškai tai PO naujienos tekstu dar neradau.

 

2019-11-04 16:30, scalman parašė:

opa sumelavau. kai per HDTV 1080p pasijungiau tai buvo jau beveik full screen, o kai atgal i laptopo ekrana vel kaip seniau ... kodel jis negali scalintis pats automatiskai kazkaip ?

va kaip ant HDTV beveik full screen iki krastu jau o kaip ant laptopo atgal jau visai kitaip pascalinta. abu tas pats 1080p 

1Wk9S7g.jpg

čia žinok tikrai nėra vienoda rezoliucija tuose ekranuose. Viršutinis yra tikrai ne 1080.

2019-11-07 19:14, Mantinijo parašė:

Naujo turinio nustatymai turetu visada islikti, tikriausiai? Nes man visgi nusimusa is naujo.

 

Kodel vienus komentarus rodo, o kitu ne? 

Screenshot_2019-11-07-19-09-28.thumb.png.ec08bdcfe94e979b2c5185ef2654f3ab.png

Tau dar vis nusimuša naujo turinio nustatymai? O tu kai padarai turinio nustatymus tu tą srautą išsaugai ir padarai savo numatytuoju srautu??

2019-11-07 20:50, tymbarkFM parašė:

Ar galima Chrome (Android) forcinti notifications iš PLM puslapio?

Arba šiaip kažką padaryti, kad man ant smartfono eitų notifications apie naują turinį.

Nuo vakar yra galimybė įjungti browser notifications. Tai nėra visai tas kas yra tikrieji push notification'ai kur pvz tapatalk turi ar facebook. Tą gėrį mes turėsim ateityje PLM apps'o pagalba :)

  • Patinka 1
  • Ačiū 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kol kas normaliai lyg ir su srautu. Dar testuoju. :D

Dar pasigendu galimybes perziureti pranesima pries paskelbiant. 

 

Sriftas baltas vos iziurimas:

 

Screenshot_20191115-000609.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.