LFXiksas

PSN/SEN ban'ai

Rekomenduojami pranešimai

ne pirataukit ir nebus banu :pirate2:

 

Tema sukurta ne pamokslams, tad viso gero Nuotrauka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu ka dar karta sveiki :D zdz snd vel pabandziau atsibanint, visokiu nauju dalyku vel atsirade tai idomu pabandyt :) bet db susiduriau su toke problema, pas mane buvo 4.40 spoof, tad nejo prisijungti prie PSN, parsisiunciau 4.41 spoof ir vistiek blem neina prisijungt... kaip cia suprasti? gal vel koks naujas atsirado 4.42? ar kaip cia?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu ka dar karta sveiki :D zdz snd vel pabandziau atsibanint, visokiu nauju dalyku vel atsirade tai idomu pabandyt :) bet db susiduriau su toke problema, pas mane buvo 4.40 spoof, tad nejo prisijungti prie PSN, parsisiunciau 4.41 spoof ir vistiek blem neina prisijungt... kaip cia suprasti? gal vel koks naujas atsirado 4.42? ar kaip cia?

 

Nu b*.... is kur tokie "keiksmazodis" lenda!

Jei jau sugebi piratauti, tai bent jau nepatingek paziureti cia:

http://www.ps3news.com/ps3-hacks-jailbreak/ps3-4-46-spoof-enabler-disabler-for-cfw-cex-by-arachetous-out/

ir

http://www.ps3news.com/ps3-cfw-mfw/sgk-enable-disable-spoof-for-ps3-firmware-4-46-on-psn-with-cfw/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

tad nereikia verkt kad banus gaunat :troll:

 

Aš ir neverkiu :) sukūriau temą, kad būtų galima diskutuoti apie tai, kodėl, kada ir kaip gavome tuos banus :) Beje, nebesinaudoju aš nulaužtu ps3, esu 100% legalas ant ps3 :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš ir neverkiu :) sukūriau temą, kad būtų galima diskutuoti apie tai, kodėl, kada ir kaip gavome tuos banus :) Beje, nebesinaudoju aš nulaužtu ps3, esu 100% legalas ant ps3 :)

 

tas 100% labai juokingai skamba :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
ko tu pyksti :D sakau senai jau buvau prisedes prie to ps3, del to is karto ir cia klausiu ;) plius vakar isbandziau ta enabler/disabler, tai db net neisijunge normaliai, black screen meta nors ir viskas tvarkoi uzsikrove... teks vel perrasyt rogero :/ jums gal taip pat buvo?

 

bet as ir jau zadu but legalus nes atsibodo tie banai :(

Redagavo augustas351

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tas 100% labai juokingai skamba :D

 

Čia, kad tikrai patikėtų, kad nebežaidžiu piratinių žaidimų ant ps3 ;D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@efectas Tokia tema jau yra. Be to, visų pirma, kokia tavo konsolė, retail ar jailbreak? Bet kokiu atveju, jei gauni baną, tai profilis tikrai būna užbanintas, o konsolę pačia banina jei naudoji cfw (jailbreak). Atsibaninti įmanoma tik su jailbreak konsole ir jei dar nepasikeitė niekas, tai tau reikės kitos konsolės ID, kad galėtum atsibaninti savąją. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.