LFXiksas

PSN/SEN ban'ai

Rekomenduojami pranešimai

Pas mane yra ps3 slim nulauztas versija 4.55
kiek žinau reikia kazkokiu programu isikelti ir kazka daryt kad unban butu


Kaip reikia suzinot kad pas mane ar retail ar jailbreak

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@efectas Cfw ir reiškia, kad ps3 yra jailbreak. Jau paaiškinau, kad norint atbanint savo konsolę, reikia iš visai kitos ps3 konsolės ištraukti psID ir jį įrašyti į savo ps3. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki galit padet jei mane uz banino ps3 konsole ar is viso yra imanoma atsibanint ar ID pasikeistt
Jei kas supranta aciu :))


Zinau kaip galima acc atsibanint labai lengva ziurint koks tavo rogero cfw versija !!


Dar vieno dalyko norejau pakalusti, pvz mano draugas zaidzia zaidimus onlaine pradejo+Jis niera nusipirkes orginalu zaidimus
jis dbr 1d zaidzia onlaine o kada gali bana gauti ? mazdaug ??

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki galit padet jei mane uz banino ps3 konsole ar is viso yra imanoma atsibanint ar ID pasikeistt

Jei kas supranta aciu :))

Zinau kaip galima acc atsibanint labai lengva ziurint koks tavo rogero cfw versija !!

Dar vieno dalyko norejau pakalusti, pvz mano draugas zaidzia zaidimus onlaine pradejo+Jis niera nusipirkes orginalu zaidimus

jis dbr 1d zaidzia onlaine o kada gali bana gauti ? mazdaug ??

Gi rašė jau LFXiksas. Kad atsibanintum, reiks kitos konsolės PSID. Visos unban programos veikia tik tokiu principu-jos nuspoof'ina tavo PSID.

 

Kada gali gaut baną priklauso nuo to, kaip jis elgiasi online. Jei jis visiems giriasi, kad lošia su CFW, prisijungęs per PSN naudoja multiman ir kitą homebrew, nenaudoja PSNpatch, žaidžia žaidimus prieš išleidimą, tai baną gali gaut greitai. Čia sėkmės dalykas. Vienas gali lošt mėnesių mėnesius ir negaut, kitas gali gaut per kelias pirmas minutes. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, tai gavus bana su cfw, gausiu bricka? T.y. ar galesiu toliau naudotis cfw funkcijom offline' ar reikes vel nulauzinet?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, tai gavus bana su cfw, gausiu bricka? T.y. ar galesiu toliau naudotis cfw funkcijom offline' ar reikes vel nulauzinet?

Negalesi jungtis i PSN ir tiek. Visa kita veiks.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, noriu atbaninti savo PS3 slim'ą. Radau pora skelbimų ebay:

http://www.ebay.com/itm/PS3-Console-ID-CID-PS3-PSID-IDPS-UNBAN-your-PS3-and-enjoy-playing-online-/271753819824?pt=Video_Games&hash=item3f45ca36b0#shpCntId

http://www.ebay.com/itm/PS3-Console-ID-/271753041883?pt=Video_Games&hash=item3f45be57db

tik negaliu pats nusipirkti, nes neturiu galimybės pirkti internetu. Tad gal kas galėtu padėti nusipirkti privatų PS3 console id ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal gali kas nuo pradziu iki galo paaiskinti kaip naudotis tuo psnpatch? Mano atveju as bandau uzmautines zaidima atjunges interneta paleidziu ta psnpach palaikau ta x kol supypsi 1 karta tada ijungiu interneta paleidziu zaidima ir vis tiek man liepe prisijunkty prie sony network.. ir neleidzia online zaisti. Jei bandau junktis prie to sony network ten per ta sign up tai man ismeta kad pirma atnaujinciau softa.. perbsystem soft update. Ir neduoda junktis.

Cfw 4.75 multiman naujausias

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.