LFXiksas

PSN/SEN ban'ai

Rekomenduojami pranešimai

Man tie jūsų moralai ir verkšlenimai labai primena pavydą, net nesuprantu esmės šmeižti piratus, ypač kai jūs patys tokie esate, juk ir muzikos ir filmų parsisiunčiate, ar ne taip? :)

 

Tamsta, aš kaip visiškai neutralus žmogus šiuo klausimu galiu drąsiai pasakyti, verkšlenate čia tik jūs.

Nesuprantu sunku nusipirkti bent jau metams PS Plius ? Pakankamai žaidimų, nespėsite žaisti, nebent asmeninis gyvenimas tik žaidimai, tai čia jau problema bus.

 

P.S. Užuojauta kurie rinko trofėjus. :trl: Viskas velniop išėjo.

 

P.S. Muzika klausau per Youtube. Filmus per TV žiūriu. Taip, reklama man netrukdo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Visada laive atsiras tas, Legalas, kuris pavydi NElegalams, kurie gauna ta pati uz dyka, o kitas moka uz ta pati. Betikslis Spaminimas.Jeigu jus manote, kad piratai Nevykeliai, kad nesugeba Nusipirkti zaidimo kuri gali gauti uz Dyka, kitiems gali atrodyti Jus nevykeliai, kad renkate Trofejus lyg galetumete jais Didziuotis ir rodyti juos aplinkinems, kurie jumis "didziuosisi".Gameriu kalba kalbant, nera tikslo varyti vieni ant kitu kurie patis renkasi kaip jie nori zaisti. Kas nori tiesiog pazaisti (atsisiuncia zaidima), kas nori tureti originalu zaidima (perka zaidima), su visa atributika, nes ji tai VEŽA.

 

Kalbant apie pacia tema, kuri jau krypsta i spaminima, toks jau dalykas, kad jeigu jau lauziate konsole, jokiu Online. Ir nesuprantu tu, kurie vis tiek i Online lenda. Kad ir kokia programa butu sukurta, ji vistiek neapsaugos ir neperspes, kad viena diena gausite Banana.

 

Aisku ir nesiulau naujoviu, nauju CFW kurie laikinai suziba del naudos, bet kartu ir atnesa problemu, kaip kad su CEX konsoliu banais.

 

Beje, pritariu LFXiksas. Kas kas, bet piratautojai turbut maziausiai nesamoniu daro Online zaisdami. Del ko turetumet bedavoti tai Legalu, vaiku, kurie ateja nesamones ir daro pagrindines. Peace. :thumbsup4:

 

Ne į temą

P.S. Kad pirkti, reikia dar susizinoti kur zmogus gyvena, is ko gyvena ir kiek gali sau leisti. Is praktikos galiu pasakyti, kad uzsieni gyvenantis zmogus gali sau leisti tureti kolekcijas ir t.t. Gyvenantis Lietuvoje nenores leisti pinigu ant tokiu kolekciju nes jis ir taip tures kur isleisti pinigus, prasmingiau. Ir nereikia kalbeti apie pirkimus is zmogaus ir t.t. Zmogus nori turetu neliesta dalyka.
Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tamsta, aš kaip visiškai neutralus žmogus šiuo klausimu galiu drąsiai pasakyti, verkšlenate čia tik jūs.

Nesuprantu sunku nusipirkti bent jau metams PS Plius ? Pakankamai žaidimų, nespėsite žaisti, nebent asmeninis gyvenimas tik žaidimai, tai čia jau problema bus.

 

P.S. Užuojauta kurie rinko trofėjus. :trl: Viskas velniop išėjo.

 

P.S. Muzika klausau per Youtube. Filmus per TV žiūriu. Taip, reklama man netrukdo.

 

Aš visiškai neverkšlenu, tik klausiu iš kur tokia neapykanta :)

P.S. Aš nesuprantu ko jūs tuos trofėjus tiek aukštinate, lyg tai svarbiausias gyvenimo pasiekimas būtų. (Matyt kažkam tai visas gyvenimas ir yra...)

P.S. Na ką galiu pasakyti, tavo čia reikalas kaip tau geriau ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Baikit offtopint apie piratavimą/nepiratavimą ir požiūrį į tai! Eis įspėjimai jei tęsit.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir kiek tau jau teko susidurti su cheateriais? Tu juk žinai, kad patys žaidimų kūrėjai banina juos greit iš savo serverių? ;)

-Teko.

 

Ir koks tau skirtumas kas kiek turi tų trofėjų, atseit nori būti geriausias trofėjų skaičiuje? :D

-Idomu, tas pat kaip ir kolekcionieriai. Cheateriai mazina ju 'verte'.

 

Kokios dar sony pajamos?

-Neigiamos ju pajamos, netgi labai, o piratai jas dar mazina nemokedami uz soft'a. Jei sakysi, kad tai (soft'as) tiesiogiai ju nesiekia, tai galiu nuliudinti, nes tai pritraukia maziau kompaniju arba nauju projektu jau is partneriu.

 

ir muzikos ir filmų parsisiunčiate, ar ne taip? :)

-Ne. Zaidimus ant pc kartais parsisiunciu, isbandau ir nusiperku, jei patinka.

 

Ir niekas niekam nepavydi, jei pinigai nera problema - nera ko pavydeti, cia tik bandot sureiksminti, kad pasisako zmones pries arba neutraliai apie piratavima :D Jeigu dauguma sako, kad pirataut viskas gerai ir vienas kitas vos pasisako, kad nepritaria tam arba pats tiesiog to nedarytu, nes nereikia - jis staiga tampa pavyduolis :)

Taip, gyvenu UK jau paskutinius 5 metus, vasarom saunu i JP, simet grizau Lietuvon, nes gera darba pasiule, taigi net Lt dirbdamas galiu pilnai sau leisti viska pirkti. Apie pinigus kalba ir nejo, bet jei pradejai - galima ir pasisakyt.

 

Impaler -> buvau isijunges reply ir atsakinejau vos ne valanda, nes buvau tab'a uzmirses, sorriux:$

Redagavo Tii

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir kiek tau jau teko susidurti su cheateriais? Tu juk žinai, kad patys žaidimų kūrėjai banina juos greit iš savo serverių? ;)

-Teko.

 

Ir koks tau skirtumas kas kiek turi tų trofėjų, atseit nori būti geriausias trofėjų skaičiuje? :D

-Idomu, tas pat kaip ir kolekcionieriai. Cheateriai mazina ju 'verte'.

 

Kokios dar sony pajamos?

-Neigiamos ju pajamos, netgi labai, o piratai jas dar mazina nemokedami uz soft'a. Jei sakysi, kad tai (soft'as) tiesiogiai ju nesiekia, tai galiu nuliudinti, nes tai pritraukia maziau kompaniju arba nauju projektu jau is partneriu.

 

ir muzikos ir filmų parsisiunčiate, ar ne taip? :)

-Ne. Zaidimus ant pc kartais parsisiunciu, isbandau ir nusiperku, jei patinka.

 

Ir niekas niekam nepavydi, jei pinigai nera problema - nera ko pavydeti, cia tik bandot sureiksminti, kad pasisako zmones pries arba neutraliai apie piratavima :D Jeigu dauguma sako, kad pirataut viskas gerai ir vienas kitas vos pasisako, kad nepritaria tam arba pats tiesiog to nedarytu, nes nereikia - jis staiga tampa pavyduolis :)

Taip, gyvenu UK jau paskutinius 5 metus, vasarom saunu i JP, simet grizau Lietuvon, nes gera darba pasiule, taigi net Lt dirbdamas galiu pilnai sau leisti viska pirkti. Apie pinigus kalba ir nejo, bet jei pradejai - galima ir pasisakyt.

 

Impaler -> buvau isijunges reply ir atsakinejau vos ne valanda, nes buvau tab'a uzmirses, sorriux:$

 

Ne į temą

Tai tu man tik vieną pasakyk, kodėl reikia užsipulti, aiškinti ir džiaugtis, kad gauna žmonės banus, tema ne tam buvo kurta. Žodžiu, baigiam tą nesąmonė, ji niekad nebus išspręsta...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Tai tu man tik vieną pasakyk, kodėl reikia užsipulti, aiškinti ir džiaugtis, kad gauna žmonės banus, tema ne tam buvo kurta. Žodžiu, baigiam tą nesąmonė, ji niekad nebus išspręsta...

 

Tiesiog susireiksminai, niekas nieko neuzsipuole (posta vieno zmogaus), pradejai gintis nuo nieko.

Tiek mano, tiek Narkatos pabrezti punktai buvo argumentuoti, Migliui nepatinka, nes tada zmones neperka nauju/naudotu zaidimu, kas jam aktualu. Kam nera aktualu - tas nesireiskia, kiti pasake, kad jiem pinigu neuztenka ir viskas tuo aisku. As pries JB nesu nusiteikes neigiamai, obuoliai mano 2 is 3 lauzti, visokius packages naudoju, bet zaidimus/app'us perku.

Uzburtas ratas ir galim ties tuo ir baigt :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš visiškai neverkšlenu, tik klausiu iš kur tokia neapykanta :)

P.S. Aš nesuprantu ko jūs tuos trofėjus tiek aukštinate, lyg tai svarbiausias gyvenimo pasiekimas būtų. (Matyt kažkam tai visas gyvenimas ir yra...)

 

Iš mano pusės nėra neapykantos, man vienodai, tik šypsena sukelia kai žmogus "patobulines" savo žaisliuka stebisi kodėl jį paskui Sony nuskriaudžia. ;)

 

Trofėjus niekas neaukština, retas lietuvis perkopes 15 platinų per tuos 3 - 4 metus kai jie duodami, bet kai gauni juos malonu, nepaneigsi. Piratas kuris renka juos ir gauna bananą, tai čia žiauru, išprievartavimas vidurį dienos. ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš tai visiškai nesistebiu dėl bano, temą sukūriau tam, kad galėčiau su savo kolegomis, cfw useriais, apie tai diskutuoti, o ne klausytis kitų žmonių džiūgavimų ;) viskas, baigiam, tai niekur nenuves ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mastau, kad tai tik laiko klausimas, kada bus vel galima online zaist. Kiek supratau tas unbanas nelabai noriai veikia. Ar gal isbandei?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nebandžiau pats dar ;)

EDIT: Na štai grįžau į psn su savo ps3, bet ne su savo profiliu, nes tą užbanino :)

Redagavo LFXiksas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, tik ka gavau PSN bana, bandziau battlefield trial ismeigint ir prigavo ;( Tai vat dbr net nezinau ar yra sios problemos apejimo budu? :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gali apeiti, bet reikia kito ps3 id ir kito psn/sen accounto :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.