scalman

PlayStation 5 naujienos

Rekomenduojami pranešimai

Tikekimes nebus tokio cirko kaip pas Series X prilituotas 1Tb SSD ir kruva memory korteliu aplink stala. Idekit standartini keiciama NVME SSD ir esu happy. Seriously  1Tb next gen lol. MW 160 Gb dabar uzima.

spacer.png

Redagavo SoulReaver

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš valandą, SoulReaver parašė:

Tikekimes nebus tokio cirko kaip pas Series X prilituotas 1Tb SSD ir kruva memory korteliu aplink stala. Idekit standartini keiciama NVME SSD ir esu happy. Seriously  1Tb next gen lol. MW 160 Gb dabar uzima.

spacer.png

Na negali dėti 4TB ir siūlyti už tą pačią kainą. Pilnai suprantu keičiamas išorines SSD korteles tik vat blogai kad tas garantuotai iškels kainą. Geriau jau tiesiog m.2 SSD modulius leistų naudot.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Greatness awaits :)  ziuresim kaip atrodys musu gaming'as kitus 7 metus :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau turėtų biški nunešt stogą kai pasakos, nes jei neparodytų nieko gero tai būtų PS5 savižudybė po xbox pristatymo, kuris na pripažinkim daugeliui paliko įspūdį.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nelabai ta techninė dalis įdomi man asmeniškai, norėtųsi apie žaidimus daugiau žinot.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na kolkas tik patvirtino tai ką buvo išmąstę ir atspėję Digital Foundry, jog SSD su custom I/O yra tiesiog revoliucija.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na man patiko, aišku gaila neparodė konsolės. Panašu kad xboxo dienos suskaičiuotos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Reiks žiūrėti antrą kartą, labai daug info ir šiaip Cerny kalba taip retai, kad galima pakartoti :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Esminis faktas apie next gen kuriuo galima viską reziumuoti:

IO Throughput:

PS4 - Around 50-100MB per-second

PS5 - Raw: 5.5GB per-second
         Compressed: Typical 8-9GB per-second   

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kuo toliau, tuo labiau man atrodo, kad Digital Foundry spėjimai yra vis arčiau realybės, kad PS5 bus silpnesnis už Series X, tačiau tuo pačiu metu pigesnis ir labiau įperkamas, aš ir pats jau realiai manau, kad yra šansų, jog PS5 kaina gali būti 399$, kol naujasis Xbox garantuotai bus mažiausiai >499$ dėl tokios galios. Well done Sony

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai zinoma silpnesniss, 10.3tf vs 12,1tf. 

nelabai suprantu, kaip sony galejo leisti toki didziuli skirtuma. nusipigino visai ziauriai. nebent PS5 kainuotu 399 o xbox 599, nematau as cia jokiu pliusu. viskas eis ant xbox daug geriau isskyrus exclusivus. nebent sony stampuos exclusivus kas 3 menesius, nematau kodel zmones turetu pirkti PS5 pokolkas. is SSD irgi jokios naudos, apart krovimo langus, nes viskas tures pastatyt taip kad ne bottleneckintu xbox. vel gi, bus tik PS exclusivai kurie isnaudos sita SSD.
BC irgi kazkokia pajuoka, 100 daugiausiai zaidziamu zaidimu, wtf? 

Redagavo gedunex

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.