blindside

Senas geras, PSone

Rekomenduojami pranešimai

Taigi gal kam yra buvę nutikimų ar sutrikimų, kad neveikdavo PSOne? Manau kiekvienas PS2 ar PS3 turėtojas yra turėjęs PSOne.

Gal atsimenate koks buvo jūsų pirmasis žaidimas ant PSOne? Pirmasis RPG?

 

Mano asmeniškai pirmasis žaidimas buvo Tomb raider III, ant PSOne.. tada buvau akis išsprogdinęs nuo tokio full 3D žaidimo xDD

Vėliau pradėjau pirkti kitus žaidimus, mane tiesiog užvaldė.. gal todėl ir dabar turiu 110 ps2 geimų, turėjau apie 60 PSOne bet pardaviau, nes mano senukui PSOne atėjo galas, o tada net nežinojau, kad PS2 skaito PSOne geimus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo, PSone (tik as turejau senaji dideli, Made in Japan ir iki siol manau, kad jis buvo geresnes konstrukcijos nei tas maziukas) buvo KAZKAS!!!! Perejus nuo 2D ypac.

Mano pirmas zaidimas buvo Resident Evil. O jau baisu kaip buvo!!!! :(

O pirmas RPG ant PS buvo Wild Arms. Po to seke FFVII.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, čia jau galima įsivaizduoti, kaip baisu turėjo RE būti, nes ant 2D grafikos tų siaubo žaidimų kaip ir nebuvo, o aš kai pirmą kart pamačiau RE tai net nežaidžiau o daviau broliui xD ..dabar visai neseniai vėl RE nusipirkau nes buvau pardavęs ir net nustebau kaip aš galėjau tokios nesamonės bijot, dabar kai yra tie geresni siaubiakai SH4, Fatal frame ir t.t tie senieji RE atrodo kaip snipstas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, čia jau galima įsivaizduoti, kaip baisu turėjo RE būti, nes ant 2D grafikos tų siaubo žaidimų kaip ir nebuvo, o aš kai pirmą kart pamačiau RE tai net nežaidžiau o daviau broliui xD ..dabar visai neseniai vėl RE nusipirkau nes buvau pardavęs ir net nustebau kaip aš galėjau tokios nesamonės bijot, dabar kai yra tie geresni siaubiakai SH4, Fatal frame ir t.t tie senieji RE atrodo kaip snipstas.

na dabar RE1 al ir nera toks baisus,bet SH1 tai patikek gasdina ir dabar,savo muzika ir garsais,savo nezinomybe,tamsa

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jo, tikiu ... aš neseniai žaidžiau ir tikrai baisu buvo, galvojau, kad niek čia nebus .. bet tikrai SH vis dar gąsdina ..tuo metu kai RE tiktais retkarčiais paniką sukelia.

Dabar aš net neatsimenu kiek tais laikais tas PSOne kainavo. ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jo, tikiu ... aš neseniai žaidžiau ir tikrai baisu buvo, galvojau, kad niek čia nebus .. bet tikrai SH vis dar gąsdina ..tuo metu kai RE tiktais retkarčiais paniką sukelia.

Dabar aš net neatsimenu kiek tais laikais tas PSOne kainavo. :rolleyes:

kainavo panasiai kiek dabar ps2,na ziurint dar kuriais cia laikais,as atrodo gal 2000 metais pirkau naudota ps ir mokejau apie 400 kazkur

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu nezinau... RE pas mane pagarboj... Ta neuzmirstama vieta kur sunys pro langa isoka...

O PS as pirkau 1998 (gal 97, kazkaip nesusiskaiciuoju... :lol:), tai mokejau 1100 litu. Siaip 1200 vaiksciojo. Memory Card'as tada buvo 60-80 litu, as isderejau uz 50! ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pavyko gerom salygom nusipirkti. :lol:

 

RE visos dalys, na ishskyrus gun survivor turi but pagarboj!

 

Bet kainos nesveikos buvo (kaip ir ps3 dabar), dabar net uzh 50lt padrozta psx imanoma gaut. ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o kiek kopiuterinem buvo sukista pinigu kol pats nusipirkau ta issvajota ps,atsimenu ateidavo draugelis tai istisas valandas galedavom kalbeti apie ps zaidimus ir ispudzius kuriuos patyrem juos zaisdami,dar kiek ten prisifantazuodavom,prisispangdavom nesamoniu bet viskas budavo kalbama tik apie ps zaidimus tais laikais,eh laikai buvo,niekad nesu jau prie ps2 net per nakti sedejas,o prie ps issinuomoto esu prazaides apie 36 val be miego,tada rodos losiau RE 2 ar 3 dali,buvo viskas vienodai nei maisto nei miego nereikedavo :) ,pamenu 25 lt kainavo parai,tada ten kai daznai imdavau tai ir ilgiau lesidavi paislikt ji,tai budavo tada stereo stipriakas ruskas pajungtas ir s50 kolonkes su samadielnu subu,oi drebedavo sienos ir langai kai vienas gyvenau ir biski kazka dirbdavau tai kiekviena savaitgali pinigai budavo padeti ant ps,buvo toki geri laikai kad tokiu daugiau nebuvo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jap, tie seni laikai kompiuterinėse su ps buvo tikrai unreal, aš lb dažnai eidavau, sutvarkydavau visus kambarius ir iškaulydavau iš mamos pinigų tada iškart į kompikinę. Ant kompikinės pirmą kartą žaidžiau KKND: Crossfite, mes su draugeliais kai pliekdavaom, ejna sau :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Niekad nezaidziau kompinej... Draugelis turejo PS, tai i darba atejes kiekviena lygi pasakodavo kaip perejo Tomb Rider... Tai varydavom kartais pas ji palost. Po to nusipirkau.

Ai ne, meluoju... Veliau kitas draugas atsidare zaidimu salona, tai pas ji yra teke kelis kart per nakti gana linksmai palost-pasiaust... :D

Redagavo auron

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

oj, o as kompiuterinese esu padejes ne viena simta litu per gyvenima, lb daug, butu geriau tevai ishkart nupirke sega nes prazaidziau kokias 3 segas :lol:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As irgi didziausias sumas pralpyliau losdamas su NES ir sega, o su PSX kompikinese beveik nelosiau, tik pabandyti ir ishkarto jy susiorganizavau, kad nebutu kaip Chumazikui - pralosi 2 psxus o neturi jo :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi gal kam yra buvę nutikimų ar sutrikimų, kad neveikdavo PSOne? Manau kiekvienas PS2 ar PS3 turėtojas yra turėjęs PSOne.

Gal atsimenate koks buvo jūsų pirmasis žaidimas ant PSOne? Pirmasis RPG?

 

Mano asmeniškai pirmasis žaidimas buvo Tomb raider III, ant PSOne.. tada buvau akis išsprogdinęs nuo tokio full 3D žaidimo xDD

Vėliau pradėjau pirkti kitus žaidimus, mane tiesiog užvaldė.. gal todėl ir dabar turiu 110 ps2 geimų, turėjau apie 60 PSOne bet pardaviau, nes mano senukui PSOne atėjo galas, o tada net nežinojau, kad PS2 skaito PSOne geimus.

mano pirmasis RPG zaidimas buvo DarkStone,kuri losiau apie 2 metus.labai idmous buvo.O seip mano Psone ir ji losiau net iki 2005 metu :lol:,o paskui pardaviau uz 120lt B) Redagavo Robertas1994

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.