blindside

Senas geras, PSone

Rekomenduojami pranešimai

Taip , nostalgija .. As su PSone dar zaisdavau kai jau senai buvo pasibaige jos laikai , tiesiog senieji zaidimai - idomiausi. PSone pasirode daug garsiu francisiu - MGS , Tekken , GT , ant kuriu Sony pagrinde dabar ir laikosi ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

eh ta nostalgija,ir dabar kartais uzeina,nesvarbu kokius grozius mum rodo x360 ar ps3,bet psone vat prisimeni koki parasite eve 2 pvz ir isimeti i psp palosti,ir atsuka laika psp atgal i tuos gerus laikus,geras jausmas buna...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai prisimenu tas naktis su PS ONE pultu rankose, ziurint i silelio ekrana kuriame lakste dinozaurai (Dino Crysis 1 ir 2 dalys) , vazinejo masinos (GT 2, Test Drive off road, NFS porshe unleashed...Net asara istryksta ;) b****** kai prisimenu kiek prasedejau prie pirmojo (ir geriausio) MOH...MOH underground taip pat losiau bet kai vienoj misijoj pamaciau "uzhipnotizuotus" sunis su ginklais tj ...Nesupratau sio dalyko ir meciau lauk ta underground ;).O knockout rings kaip pliekdavau ;) 2000 metu buvo gan sunkokas taciau heavyweight champion buvau :P 2001 metu buvo lengvas ir atsimenu tarsi tai butu nutike siandien ;) kaip 2 raunde nokautavau pati Muhameda Ali :D. Dino Crysis ir GT 2 labiausiai man istrigo. Tik va nerandu ju parsisiusti kad ant PSP palos ;)

Tai va...As manau kad pirmasis PlayStation buvo ir bus geriausia konsole... RESPECT'AS ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manes Sillent hill 1 nelabai gazdina. Kas gazdina tai ECHO NIGHT. pats baisiausias ps1 zaidimas kiek zaidziau. Atsisiunciau per emule o zaist net nesinorejo nes dedu i kelnes...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manes Sillent hill 1 nelabai gazdina. Kas gazdina tai ECHO NIGHT. pats baisiausias ps1 zaidimas kiek zaidziau. Atsisiunciau per emule o zaist net nesinorejo nes dedu i kelnes...

na nezinau kajp tau bet man sh1 tikrai buvo baugus... ta lakstanti mergajte.. tamsybes ir riksmaj.. radio garsaj dar kaskokie pamenu buvo kurie mane baugino ;D gera prisiminti x)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai pirmas zaidimas buvo NFS kazkoks mano tevuks senais laikais kai telikus taise tai ir ps1 kazkas atveze td dave palost ,bet as net nezinojau kad yra toks dalykas PS1 :wacko: O seip as nedaug ps1 zaidimu zaidziau ka pilnai zaidziau tai tik GEX, Rayman1,2, Toy Story 2, Dragon Heart(kuris yra isidemekite labai sunkus geimas) ,o RPG zaidziau tik 1 Digimon World 3.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai pirmas zaidimas buvo NFS kazkoks mano tevuks senais laikais kai telikus taise tai ir ps1 kazkas atveze td dave palost ,bet as net nezinojau kad yra toks dalykas PS1 :P O seip as nedaug ps1 zaidimu zaidziau ka pilnai zaidziau tai tik GEX, Rayman1,2, Toy Story 2, Dragon Heart(kuris yra isidemekite labai sunkus geimas) ,o RPG zaidziau tik 1 Digimon World 3.

as irgi zaidziau digimon world 3, gerai kad radau ant psp :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

oi atsimenu sita gera ps1 papasokosiu istorijas savo.atsimenu pas pusbroli kai atlekdavau labai megau zaisti tekken ,crash ,gran turismo... tai kai pradejau lankyt treniruotes ir kai viena karta manes atvaziavo pasiimti mama sako pusbrolis ps1 paskolino ir tada atsimenu zaisdavau tony hawk pro skater 4 ^_^ va ten tai zaidimas buvo.dar atsimenu pas drauga atejau ir jis man paskolino tony hawk pro skater 2 ir zaisdavau as ji labai daug poto pas pusbroli atvaziavau ir jis sako turiu nauja zaidima thps4 as negalejau patiket net poto zaidziau.poto praejo gal 1 metai ir as ta ps1 uzmirsau biski bet su broliu taupem pinigus be tikslo ir brolis atsimenu buvom 300 lt dasitaupe ir tecio brolis is anglijos parveze ps1 kitus pinigus tetis dadejo ;) ir tada zaidimu nebuvo tai vaziavom pas pusbroli pasiskolinti tas ps1 dar buvo nenucipuotas ^_^ tai pusbrolis turejo tik 1 originalu zaidima,nu kai gryzom tai ji pasileidom ir nesupratom kaip zaisti ten zaidimas buvo su laivas plaukia o tu po ji vaikstai ir kazka turi daryt bet nieko nesupratom,poto issiaiskinom kad yra toks dalykas kaip cipavimas ir su juo veikia neorginalus zaidimai tai nuvezem cipuoti kita diena atejom pasiimti ir atsimenu is planetariumoeidavau pirkt ps1 zaidimu nusiperku zaidima palosiu 3 dienas poto einu vel sakau nepasileido :DDD ir taip nzn gal 15 zaidimu,poto radau viena parduotuvyte prie kalvarijaus turgaus ir ten zaidimai buvo pigesni nei planetariume tai beveik kiekviena savaitgali pirkdavau po 2 zaidimus atsimenu 1 zaidima nusipirkau tai test drive poto need for speed kuris ziauriai mane suzavejo,pries tai buvau pasiskolines thps4 ir tekken ,crash,ir pusbrolis man paskolino gran turismo 1 ir ten buvo 2 diskai 1 kur arcada kitam kur paprastai reik vazineti tai 1 diskas su arcada kazkur pradingo ir neradau nors pries tai atsimenu brolis su pusbroliu visa nakti ta gt zaide tai ir as norejau ,poto isvaziavom i kaima pas mociute pasiemem ps1 ir zaidem zaidima re kazkoks net neatsimenu tai man taip baisu buvo kad isejau is kambario,poto kazkaip nebeprisimenu to ps1 ir sugedo lazeriukas ar kas ir poto nebeprisimenu kur nukisau ji gal po 1 metu nusipirkau naudota ps1 (abu ps1 buvo stori) su zaidimais,tai su broliu pasileidom nba live 2001 ir ne tai kad zaidem bet tai priartindavom zaideju veidus ir taip zvengem kad negaliu iki asaru tokie juokingi buvo ten, viena diena as ant sito nba live 2001 taip pasinesiau kad zaidziau visa diena su lakers atsimenu tai viena vakara gryzom velai vakare namo ir kazkaip norejau pazaist nba tai gal sulosiau 50 rungtyniu nes nezinojau kaip uzseivinti :DDD poto mama atejo ir isjunge ps1,tas nba 2001 atsimenu toks geras buvo dejimai visokie tinklelis tikriausiai geresni nei nba live 2008,ir crash atsimenu su broliu vadinom lapiuku va ten tai zaidimas daug kartu buvau perejes,ir kazkoki boxo zaidima lb norejau pazaist bet neveike. tai va kokia mano senojo gerojo ps1 istorija reiks ant psp pasileisti zaidimus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Xex ^_^ Geri laikai buvo prie ps1 ;) Atsimenu kaip tevas is vokietijos parveze, jau cipuota ^_^ tai iskarta nuvariau pas pusbroli geimu ;) pasiemiau pora geimu, o pirmas paleistas geimas ant ps1 buvo aliens trilogy, atsimenu kaip tarkuodavau ateiviam ruras ;) geras geimas. Dar dabar tebeturiu ps1 tik, kad biski uzlinkes lizdas kur ikisti pulteli. Dar geimu yra pas pusbroli kruva, tai kada nors susitvarkysiu ps1 ;) ir prisiminsiu senus laikus. ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dar atsimenu as nusipirkau tokia papke kur telpa 360 disku tai turejau apie 250 zaidimu prasidejo remontas daug daiktu buvo tai neemem nieko sunesem i viena vieta ,ateinam paziureti kaip vyksta remontas ziurim duris atrakintos televizoriu nera radijo centru nera ,poto ateinu i savo kambari ziuriu nera ps1 p*** tada buvo ir baigesi ps1 era mano ;( reikes i psp isikelt ps1 zaidimu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano pirmasis buvo "Gran turismo 2" zaidimas tuo metu ji irgi labai zaisdavau :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

visi tik seniau ir seniau :D o kas nors dar tebepazaidzia kartais? As tai dar ant PSX apluzusios palosiu Crash bandicoot: Warped oj kietas tas zaidimas :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

PS1 dar nemire,jis gyvens kol PSP nenumirs :D,yra labai daug geru zaidimu tokiu kaip: RE serija,SH,GT,Crash,Abe's,Heart of Darkness ir t.t.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ech, Atsimenu kiek laimes budavo su juo zaisti... Atsimenu kaip draugai pavydedavo kad ji turiu :excl: Pirmasis zaidmas buvo Driver'is... Gaila kad manasis senukas jau sugedes... Nebesuko disku ir galiausiais netycia sulauziau ta sukikli... :excl: bet prisiminimai geri ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na pas mane ir pats ps2 dar kaip naujas bukles puikios,bet jo nejungiu tiesiog nes yra psp,jei ka isimeti ir losi puikiausiai,tuo labiau kad valdymas puikiai tinka,netgi tais laikais ka valdydavom su padu,dabar gali dar tiksliau valdyt su analogu,tas labai gerai,psx zaidimai niekada nemirs,nes nuo to viskas prasidejo,nuo to prasidejo ir racingai,ir siaubas,ir platforminiai tikri,ir stealth action,ir lektuvu musiai,nzn ,viskas prasidejo nuo psx aplamai,nes viskas izenge i 3D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.