sausainisLTU

Ką šiuo metu žaidžiate

Rekomenduojami pranešimai

@pspgamer jo digital 40 pilna kaina.tai geras jau nusipirkai diskus??? :) yakuza 3 pamenu mano svajone buvo,kada isleis ant ps4. Nes 4,5 dalys lygtai buvo,o 3tai iskirtinai ps3 buvo. Ech,sulaukiau visko :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu ka, pirma platina ant PS5 - Cyberpunk 2077.

dabar pratesiu reikala su Valhalla ir ziuresiu ar imanoma platina pasiimt, ar neuzsibugino ar neuzsiglitchino kokia misija ar koks lobis, nes ju desimtimis o reik platinai 100% completion.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš valandą, tomashex parašė:

@pspgamer jo digital 40 pilna kaina.tai geras jau nusipirkai diskus??? :) yakuza 3 pamenu mano svajone buvo,kada isleis ant ps4. Nes 4,5 dalys lygtai buvo,o 3tai iskirtinai ps3 buvo. Ech,sulaukiau visko :D

Preorderinau kai tik buvo galima. Siaip retai preorderinu, bet zinojau ka perku :D. 4, 5 nebuvo pries tai, tik kartu su collection.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Oba,supratau pspGamer. Jauciu dabar ta yakuza colection griebiu,o tai per sventes buna Lt bankai pagrybauja :D uch gerai cia akcija psn ivare =}

Geru visiems svenciu!!! Pumpuoju jau Yakuza 3, 4 ir 5 dalis, ir Re2 paemiau is psn su dealais. Afigiet ,bus ka lost labai ilgam man :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu su Yakuzom tai uztruksi belenkiek. ypac jei platinu noresi :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš valandą, gedunex parašė:

nu su Yakuzom tai uztruksi belenkiek. ypac jei platinu noresi :D

O taip.platinu nepaimu nes neprisiverciu Yakuzose climax battle pereit,plius mokintis mahjong, shogi japoskiu mini zaidimus :( visada apie 50-70% trofeju paimu ir virs 60proc completion rate paimu. Story ir substories skersai isilgai pervarau,ten jega man :D koki 150 val kiekvienai daliai eis,ziurint i kiwami zero pereitus :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kiti zaidimai trumpesni nei Yakuza 0. bet mahjong tai uzknisa juodai. ypac kai reik surinkti eile. kiti zaidimai nesunkus zaidime.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Doom 64 (steam) - daug kas sako, kad kai kurie mėgsta už originalą ir suprantu kodėl. Net patys doom eternal kūrėjai taip sakė. Atmosfera nuostabi. Garso dizainas tikrai geras. Tikrai kraupiau žaisti būna, net kartais išsigąsdavau. Garso takelis tai tikrai apsėstas (pun intented). Atrodo kad kartais girdi kokį kūdikėlį verkiantį :D Manau ambiant labiau tinka negu roko muzikėlė.
Labiausiai patinka, kad lygių dizainas nebėra toks abstraktus. Mažiau vingių ir kitų nesąmonių ir nėra tokie gigantiški. Tikriausiai dėl Nintendo 64 kokių trūkumų, bet šiuo tai pliusas. Tik kartais pasigęsdavau Doom bičo veiduko. Bet visa kita gerai. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Valhalla galima sakyt kaip ir suplatitinta. liko 2 trofejai, tai uzsiimsiu su Spider Man MM.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Įpusėjau yakuza 6 platiną, pasiėmiau spider man tai bus įdomu pabandyt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bloodborne. gavau jį tą pačią dieną, kaip ir PS4 konsolę. įdomus nuotykis buvo bandant sumedžioti žaidimą po visą Kauną. šiaip kai bandžiau jį žaisti pirmą kartą, užstrigau ties antru bosu ir nors tu ką, bet dabar vėl įsijungiau ir nusprendžiau pasistūmėti. vakar puse vakaro mokiausi parry/shooting mechanikos ir gana neblogai ją įvaldžiau, tai rytoj gal bandysiu pas bosą nueit. iš kitų FromSoft Soulslike žaidimų šis išsiskiria daugiau visokio contento pilnu pasauliu, kuris nėra itin open, tačiau dense in lore details, tiek aplinkos, tiek visokių raštelių, kuriuos randi žaidimo pasaulyje, dėka. man tai turbūt vienas įdomiausių FromSoft sukurtų pasaulių... 

Resistance 3. Seniausiai geimas duklėjo lentynoje ir kadaise buvo žaistas ir labai mėgtas, tačiau numestas dėl tos pačios priežasties, kodėl išsitraukiau jį ir pamilau vėl. Old-school'as, b******. Sveikata neatsistato savaime, priešai aršūs, įdomūs ir nenuspėjami. Lygiai kupini visokiausių smulkių detalių, gražią grafiką puošia įdomus estetinis filtras, o be viso šito dar yra gana įdomi istorija, tad visas šis karas su ateiviais yra prasmingas. Na, ir šaudyti smagu. Įsijungiau šiandien prieš pogulį ir nesigailiu bei nusprendžiau pamatyti jį visą. Ar tai geriausias FPS exclusive ant PS3? 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

rdr2 ne nu sitas zaidimais tai hipnotizuojantis, pradedi zaisti, tipo kokia misija susiplanuoji padaryti isvarai, po 15min ziuri jau stovi kazkokiam ezere zvejoji, pauksciukus gaudai ar koki nesamoninga challenga darai, per 130 val sugebejau tik iki 6 chapetrio ateiti :D 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

suplatininau Spider Man MM, Astro Bot ir Valhalla. dabar galvoju ka toliau zaist, mini zaidimukus, backlogo valymu ar Demon's Souls antra praejima pilna daryt del platinos, nes jau pradejau, praejau keleta lygiu. ar kazka kito losti is backlogo, nes lyg noretusi Titanfall sulost, ar Primal ar dar ka :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dark Souls 3. Dabar esu ties Pontiff Sullivan. Visadą galvojau kad aš ne megėjas Souls like žaidimų, o pasirodo atvirkščiai. Kai kiek perpratau sistemą, tai žiuauriai įtraukė. Superinis ten settingas, patinka man tokie dalykai. Ir šiaip iš principo jis yra gana fair žaidimas, nežinau kaip bus toliau, tačiau kol kas pakeliamas tas sudėtingumas, jis toks ir turi būt. Atsimenu kai Halfway fortress lokacijoje pirmą kartą sutikau Dark Knight, gerai jis man pakrovė malkų ir nelabai ką aš jam mokėjau padaryt. Po to grįžau pasiekęs Irithyl City ir be problemų. Sąžininga.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Yakuza 6, noriu platina imt, atrodė nebus labai ilgas, bet tikrai nemažai grindinimo, šiaip įdomus žaidimas, nelabai net turiu su kuo palyginti, bet labiau užkabino antroj pusėj žaidimo, o po jo jau nupirktas laukia spider man, irgi labai noriu išbandyti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.