blindside

Senas geras, PSone

Rekomenduojami pranešimai

jo vieninteliai fps ant ps1 losti ir kurie tikrai buvo geri tai Quake 2 , Killzone1, MOH 1,2. jau tais laikais stebino zaidimo garsais MOH kurejai. kai kazkur kompinese pamaciau pirma karta pamenu Parasite Eve 2 lose,tai buvo woooow.tais laikais dar piratiniai zaidimai buvo perkami specialiuose kioskeliuose su dezutem ir atspausdintais virseliais :megusta: . kazkaip ir net negalvodavai kad ten kazkokie piratiniai.nusiperki ir dziaugies.diskas atspausdintas irgi.viskas grazu.saugai kaip savo aki diskus.

 

Killzone tai jau ps2 man rodos. O MoH tai su tevu losdavom po to kai jis man nuosava ps1 nupirko :mml:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Killzone tai jau ps2 man rodos. O MoH tai su tevu losdavom po to kai jis man nuosava ps1 nupirko :mml:

 

tiesa.dar norejau istrint.pagalvojau. :genius: . still galima sakyt konsoliniai fps prasidejo nuo MOH.ir dabar klase rodo kaip matos hebra. tikiuosi pasaulinio karo su musulmonais nesukels ju nauja bin ladeno medzioke..:poker:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Reiks MOH parsisust is kur nors ir db pakatalint su PS1 :) Dar atsimenu is FPS The World is not Enough raudavo stoga :D O tokius rimtesnius FPS ant kosoliu tai ko gero pradejo Goldeneye ant N64

Redagavo kybartai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kas esat ps1 kokių gerų rpg žaide nes kiek žinau tai final fantasy (visi ) ir digimon buvo gan geri

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

chrono trigger ir chrono cross geri :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

turėjau PS1'ną, seniai gauta, ir tokiais įdomiais metodais.

Su broliu lažinomės kad neišdrysiu kaimynų paprašyt 5lt ant cigarečių, man buvo 5 metai, išdrysau ir gavau :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ant ps1 ir buvo geriausi rpg.o kai supyne siauba,action ir rpg, gavom Parasite Eve 2.ar isskirtinis Vagrant. Story.ten kazkas nerealaus isvis.vienas po kito zaidimai stebino ir stebino.arba Koudelka (4cd).cia be kitu jau paminetu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikrai turėjau psONE buvo tiesiog pasakiškos akimirkos žaidžiant su juo. Pats pirmas žaidimas buvo Medal Of Honor. Tiesiog tas daiktas buvo mane užvaldes :) labai patikdavo su juo žaisti geri prisiminimai :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip ziurinejau skelbimus ir uzkliuvo akis uz sito. http://www.skelbiu.lt/skelbimai/parduodu-sony-playstation-1-beveik-naujas-13004349.html 

Ne per daug jis uzsiprases cia? :D

per daug užsiprašęs biškį, bet turėk omeny kad čia slimas, atrištas ir šiokia tokia komplektacija yra, apie 100lt drasiai gali prašyt. Tik apibūdinimas "beveik naujas" tai linksmai :D išlaikė konsolę virš 12 metų ir beveik nenaudojo :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O jei rimtai ,, beveik'' nesiskaito, arba naujas arba ne, juk prezervatyvai irgi negali buti beveik nauji .........

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turejau as ir toki "beveik nauja" irgi cipuotas, veike viskas. Padovanojau duktereciai gimtadienio proga (dabar aisku gailiuos truputi). Tai tas "beveik naujas" keistas lazeris, ir tas plastmasiukas kur diskai ant jo dedas. Nezinau kaip vadinas, tik pamenu suejes buvo (pusiau skiles), tai CD playeri issiardziau ir nuo to permeciau, kaip bite paskui ejo :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.